Widok

FRED - stacja kontroli pojazdów - proszę o opinie.

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Witam, czy można bezpiecznie oddać samochód do naprawy na stację Fred w Bojanie. Jest mi blisko, ale nie wiem czy rzetelnie dokonują napraw. Proszę o opinie.
popieram tę opinię 62 nie zgadzam się z tą opinią 5
dwa auta tam naprawiałem zawieszenie, hamulce i jestem zadowolony
popieram tę opinię 65 nie zgadzam się z tą opinią 9
Nie mogę złego słowa powiedzieć. Polecam ! Zapłacisz 1/2 tego w renomowanym serwisie. Ja od 2 lat serwisuje tam służbowe auto, były jakieś drobne usterki i jestem w 95% zadowolony.
popieram tę opinię 65 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ogólnie jestem zadowolony, facet który tam obsługuje jest do pogadania, a nie jakiś buc jak w niektórych serwisach.

Raz byłem na wymianie filtrów, oleju i innych pierdołów- poszło ok, cena ok.

Drugi raz byłem z dziwnym problemem że "coś mi pierdzi w silniku", wymienili mi zza darmo jakąś rurkę w silniku. Kasy nie wzięli, ale też dużo się nie zmieniło, mimo wszystko liczę na plus bo nie wzięli pieniędzy a problemu zdiagnozować jest właściwie nie sposób. Nikt nie wie, co tam hałasuje i pewnie się nie dowie, póki mi się coś nie rozwali.

Potem miałem jeszcze do nich pojechać na wymianę rozrządu, ale mieli drożej niż mechanik w Gdyni. We fredzie mają swój katalog robót i ceny z katalogu generalnie, w małym serwisie na Chylonii wyszło mi dużo taniej, ale tam mi spartolili robotę więc w sumie nic nie zaoszczędziłem- ogółem robić we fredzie i mieć spokój.

Na mały minusik można zaliczyć, że mi połamane ramki rejestracji wymienili za darmo na nowe, ale ze swoją reklamą na listewce, ale zrobili to bez pytania.

Na plus jeszcze to, że jak pojechałem na komputer, to za 1 machem wykasowali błędy i kazali przyjechać potem, żeby zobaczyć czy się pojawiły. Policzyli mnie za komputer 1 raz, a mogli 2 razy.

Ogólnie polecam serwis, spoko ludzie, ceny raczej w normie. Niestety napięte grafiki.
popieram tę opinię 64 nie zgadzam się z tą opinią 13
Fred jest o niebo lepszy od pozostałych naciągaczy w okolicy.
popieram tę opinię 69 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nie dosyć że wymiana oleju kosztowała 40% drożej niż w innych warsztatach to jeszcze wlali ponad max na miarce. do tego wybrudzone oparcie fotela. Jeżeli nie potrafią wlać prawidłowej ilości oleju to jak dać im hamulce do naprawy. nie polecam!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 27


Jest nam bardzo przykro, iż nie potrafiliśmy sprostać Pana oczekiwaniom.
Chciałbym nadmienić, iż staramy wykonywać świadczone przez nas usługi na jak najwyższym poziomie.
Mając powyższe na uwadze każdorazowo zabezpieczamy fotel klienta jednorazowym pokrowcem ochronnym.Jeśli z jakiegoś powodu doszło do zabrudzenia bardzo prosimy o rachunek za czyszczenie, oczywiście pokryjemy owe koszta.
Chcielibyśmy odnieść się do Pańskich zarzutów odnośnie samej usługi aby było to przejrzyste dla wszystkich czytających.
Mianowicie dostarczył nam Pan własne 5 litrów oleju oraz filtr, ilość oleju potrzebna do Pańskiego auta Ford S-max 1,8TDCI z 2007r wynosi 5,6l czyli 0,6l za mało, poinformował nas Pan,iż samodzielnie uzupełni brakującą ilość. Nie mamy pojęcia skąd wziął się "ponad max" , w momencie zwrotu pojazdu klientowi miarka wskazywała 1/2 stanu co jest odnotowane na karcie serwisowej.
Poinformowaliśmy Pana drogi Kliencie również o braku płynu chłodzącego w zbiorniczku i konieczności uzupełnienia lecz nie zgodził się Pan na to argumentując, iż uzupełni samodzielnie. Podczas wymiany oleju nasz serwisant stwierdził uszkodzony gwint na korku spustowym oleju, korek został wymieniony na nowy a gwint w misce poprawiony.
Całkowity koszt usługi, na którą składał się montaż/demontaż osłony, wymiana oleju, wymiana korka spustowego na nowy, naprawa gwintu oraz kasowaniu inspekcji olejowej wyniosła 84,89zł.
Pomimo tego dołożymy wszelkich starań aby w przyszłości takie sytuacje nie miały miejsca a każdy klient opuszczał nasz serwis usatysfakcjonowany poziomem świadczonych przez nas usług .

Z wyrazami szacunku

Tomasz Krauza
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lepiej kamienie przy drodze tłuc, niż takim klientom samochody naprawiać. Grzegorz jesteś żałosny, nie będę komentował Twojego wpisu bo wszystko zostało wyjaśnione przez Pana Tomasza. Ja mogę tylko dodać od siebie jako klient firmy Fred, że zawsze jestem zadowolony z jakości ich usług oraz ceny. Samochód który mam ma już trochę nalatane więc jestem częstym gościem u Freda, i na pewno przybrudzona kierownica tego nie zmieni.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam
Czy to nie Państwa serwis był w programie TVN Turbo Będzie Pan Zadowolony?
Jak stwierdzili jeśli dobrze pamiętam, Najdroższe lutowanie dwóch przewodów.
Etc....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12

Witam
Polecam serwis i nie mam żadnych uwag co do cen i jakości obsługi oraz kompetencji.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja również bardzo polecam. Bardzo dobra obsługa. Ludzie którzy maja kompetencje i wiedzę.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tomek jesteś GOŚĆ
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam, profesjonalnie i w miarę przystępne ceny, do tego gwarancja. Korzystam z usług od przynajmniej 5 lat.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potwierdzam opinie o wysokiej jakości usług. Moje auta chociaż bardziej maja wartość sentymentalna zawsze starannie były obsłużone.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mi rowniez wlano zbyt duzo oleju - sporo powyzej gornej kreski. Od tamtego czasu nie korzystam z tego warsztatu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 16
Najlepszy warsztat w Trójmieście. Przepracowałem w autoryzowanych serwisach 20 lat, ale takiej profesjonalnej obsługi klienta jeszcze nie spotkałem. Biuro z doradcami Panami Sławkiem i Rafałem po prostu super! Pan diagnosta Damian pierwsza klasa! Mechanicy mega fachowca. Nie ma dla nich rzeczy nie możliwych. Pan Mateusz to mechanik z najwyższej półki! Natomiast Właściciel Freda Bojano Pan Tomasz Krauza to człowiek niezwykle honorowy, uczciwy i bardzo dba o każdego Klienta! Naprawiam i serwisuję swoje auta w tym warsztacie już ponad 4 lata i z czystym sumieniem ręczę za wszystko! Proszę przekonać się samemu, a nikt już po pierwszej wizycie nie zmieni swojego serwisu na inny. Wielki plus ode mnie! Polecam. Jan Hallmann
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
Korzystałam z usług 3 razy, pomimo
tego że na wykonanie usługi na konkretną godzinę, pan Sławek miał mnóstwo spraw które załatwiał przy mnie przez telefon. W związku z tym za każdym razem byłam obsłużona minimum 20 min po czasie. Poza tym usterki które zgłaszałam dwukrotnie na miejscu nie zostały zdiagnozowane jedynie we Fredzie, w innej stacji kontroli od razu wyłapali problem i go naprawili
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
20 min opóźnienia ? Rozumiem gdyby chodziło o zamówioną taxi, ale w usługach nie da się zaplanować z taką dokładnością.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 7

20 minut to nie spóźnienie. w okolicy są mechanicy którzy potrafią naprawiać auto pół roku albo i jeszcze dłużej. Jedz sobie kobieto tam a freda i pracowników którzy tam pracują zostaw w spokoju...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

Skoro byłam umówiona to wypadałoby mnie przyjąć punktualnie, a telefony wykonać pózniej. Chyba takie są zasady. Chyba że „konentatorzy” są tak świetnie wychowani, to pewnie jak zapraszają gości na 18 to wpuszczają ich do domu o 19, bo drapią się w tym czasie po tyłkach. Gratuluje!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Bardzo przepraszam Pani Agnieszko za zaistniałe sytuacje. Dołożę wszelkich starań aby takie sytuacje więcej nie miały miejsca.
Z wyrazami szacunku
Tomasz Krauza
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam - obsługa ok, ceny z kosmosu, za dolanie jednego litra płynu chłodzącego i założenie dodatkowej opaski zaciskowej na wąż zapłaciłem 178 zł, prawdziwej roboty 15 minut.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ceny z kosmosu jak na warsztat na takiej pipiduwie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

I co z tego że 15 minut. Jest to mimo wszystko jedna roboczogodzina, a licząc wszystkie zusy i inne pierdoły to jakoś trzeba utrzymać warsztat. Jak tylko takie drobiazgi miał Pan do zrobienia trzeba było jechać na zwykły mały warsztat gdzie by to zrobili bez paragonu za połowę mniej. Zresztą dolanie płynu i założenie jednej opaski to mógłby i Pan sam to zrobić.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

No przegieli i to nieźle za litr płynu prawię dwie stówy ładne zdzierstwo kto tam jeździ masakra nieźle ludzi dymają
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

oczywiscie, tak mozna. Natomiast z takim podejsciem klientow na pewno nie przybedzie skoro sami sobie poradza. Takie komentarze to niedzwiedzia przysluga. Niby maja bronic uslugodawce a de facto odstraszaja klientow.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

serdecznie polecam miła i fachowa obsługa Serdecznie dziękuję za szybkie rozwiązanie problemu z seatem dziękuję panom którzy naprawiali jak i panu zamawiającemu klient z ŁODZI
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam w 100-tu procentach.Wczoraj byłem z problemem klimy w Peugeot 208,sprawę załatwiono sprawnie i na temat.Ceny wysokie ale można pójść do przysłowiowego Pana Kazia który ma zakład w szopie wolny wybór.Kto ma statki ma wydatki.Jestem zadowolony i polecam Dziękuję,Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mnie się przydarzyło, że po wymianie opon, dostałam nieswoje, zniszczone, do wyrzucenia. odkryłam to dopiero przy kolejnej wymianie w innym miejscu. Dwie opony musiałam kupić. I już nie korzystam z usług tej stacji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak masz wolne pół roku to polecam zakład Marcina z Koleczkowa,jest tańszy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całkowicie się zgadzam. Pół roku to przy małym aucie, przy dużym rok może być za mało.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście do Freda już nigdy nie oddałbym auta. 4 tyś wywalone w błoto
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo niekompetentny serwis.Umowilem się dwa tygodnie temu na wymianę opon które byly
zdeponowane w ich warsztacie.Po przyjeździe i oczekiwaniu ponad godzinę ( auto było już na podnośniku ściągnięto opony) okazało się że moich opon....nie ma.To nikt nie pokwapił się sprawdzić czy opony są przed moim przyjazdem

Brawo Fred brawo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie zrob pod siebie z tego powodu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ty już zrobiłeś
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Byłem dzisiaj z ciekawości, szybka obsługa, cena w miarę niska, aż sam się zdziwiłem
No i samochód naprawiony, polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
To prawda obsługa na najwyższym poziomie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szczególnie Pan Rafał , profesjonalista i gaduła ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Drogo tam u nich, lepiej do auto start
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pan Damian też super
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem wczoraj z Gdyni, świetne podejście i nie naciągają
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również polecam Pana Damiana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez przesady
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Trzeba jakos zarobić tak?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja oddaje moją niunię albo do Freda albo do Franka w Kielnie zależy kto szybciej zrobi, polecam obie firmy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No normalne to jest inflacja do góry to i ceny do góry, pytanie czy po wyborach inflacja spadnie, a ceny dalej zostaną takie jakie są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem również na przeglądzie auta, szybka i sprawna obsługa, polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

MBA w Gminie Szemud (17 odpowiedzi)

Wójt z naszych pieniędzy wydał ponad 43 tysiące za swoje studia MBA w Krakowie. Czy ktoś z UG...

czy jest szana na rowery MEVO w Bojanie ? (21 odpowiedzi)

Czy jest szansa na rowery MEVO w Bojanie? Od czego to zależy że w Baninie są a u nas np. nie ma?...

Siłownia (6 odpowiedzi)

Czy są siłowni w Bojanie albo w pobliżu dla dorosłych i młodzieży?

do góry