Widok

FRYZJER

Cześć, mieszkam na stogach od niedawna i mam pytanie czy jest tu jakiś dobry fryzjer damski. Ten w pawilonach u góry wygląda jakby nadal był PRL, aż strach wejść. Czy może się mylę?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiola ma dobra reke i calkiem normalne ceny. Na ul. hozej, kolo "ostoi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam tam z synem 3x i za każdym razem jest inna pani. Więc zapisać się do p.Wiolety?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

W pawilonie na pietrze jest super dobra i tania fryzjerka pani Marylka Polecam Klientki przyjeżdzają z różnych dzielnic Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

na pewni nie na stogach....mieszkam tu 30 lat raz w zyciu poszlam tutaj i zalowalam te Panie i te salony niestety zyja prehistoria...tylko Panowie przychodzą na sciecie bądź starsze Panie..Ktoś kto chce nowoczesna fryzure czy koloryzacje tu nie przyjdzie...i mowie o wszystkich salonach na stogach....nie jestem z konkurencji mowie z doświadczenia i rozmow z ludzmi na tej dzielnicy...NIEPOLECAMY....i nie wciskajcie kitów ze sa super te salony bo nie sa;)ZA mostem masz dobre salony polecam na chelmie Pania Darie działa cuda na glowie;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Stogi

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

do góry