Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patrycja wątek zamknięty Witam chcialam w opini najbardziej ujawnic dziewczyne sprzedajaca bilety...
~pati
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 grudnia 2014

Skandal ala konformizm wątek zamknięty Są zdarzenia, które przyćmiewają nawet blask słońca o wschodzie. Mam tutaj na...
~ZwiedzamyKluby3M
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

Nie polecma, dj Lukasz byl agresywny wątek zamknięty Hej, Przyjechaliśmy do Gdyni na weekend i wybraliśmy klub Face Club na...
~Magda K
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Ochrona? wątek zamknięty Chciałabym napisać swoje odczucia po wczorajszej imprezie a dodaję, że nie...
~M.
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2013

KOSZMAR i chamstwo ochrony i obsługi wątek zamknięty Dostają łapówki aby znaleźć wolny stolik i usuwają po chamsku klientów od...
~Anna
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Justyna - opinia wątek zamknięty Klub fajny, muzyka spoko, tylko przydałaby się selekcja, bo te gorące pijane...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

TRAGEDIA!!!! wątek zamknięty Klub TRAGEDIA!!! Człowiek się bawi świetnie, każdemu może się zdarzyć, że...
~Gerwazy
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2012

Pozostawia wiele do życzenia wątek zamknięty Według mnie jeden z lepszych klubów w Gdyni szczególnie jeśli chodzi o graną...
~ona84
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

Rewelacyjny klub, ale.... wątek zamknięty Wystrój rewelacyjny, muzyka, super, obsługa bardzo dobra, ochrona może być,...
~Joanna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

SELEKCJA ?? wątek zamknięty Jeśli chodzi o klub to zastrzeżeń większych nie ma, muzyka fajna 2 parkiety ,...
~Pollii
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

SELEKCJA wątek zamknięty Z tego co słyszałam i zdążyłam zauważyć to do klubu wbijają się dzieciaki z...
~xxx
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lutego 2013

Ogolnie dobrze ale... wątek zamknięty Ostatnio gdy poszlam do Face to zauwazylam ze zaczyna sie z niego robi Tower...
~Kasia
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 stycznia 2013

Ogólnie jest OK wątek zamknięty Witam, uwazam ze nie ma sie co rozpisywac, gdyz tak naprawde ocena jest...
~TomaszK.
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Klub ok wątek zamknięty Klub spoko, fajna muza i mega pozytywnie nastawiona obsługa baru, co innego...
~On
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

super ! wątek zamknięty Klub megaśny ! bardzo przyzwoity . Ochrona najlepsza zwłaszcza przy wejściu...
~Agusia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

Liczy się jakość ,nie ilość... wątek zamknięty Jedyne co mi się spodobało w tym klubie to obsługa,miła i uśmiechnięta.Brak...
~Julia
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

jest oki wątek zamknięty Zauwazylem pewne zmiany w clubie ....... ochrona jest porządku nie sa...
~lepek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

Szału nie ma.. wątek zamknięty Co tydzień te same "gwiazdy", żadnych nowości, muzyka również. Towarzystwo...
~Rafał
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2012

Ogólnie nie najgorzej wątek zamknięty Klub dosyć sympatyczny i nie mialabym żadnych uwag ,gdyby nie dwie rzeczy.Po...
~Anita
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2012

SAM - opinia wątek zamknięty byłem, postałem chwilę przy barze, "kwiat" gdyńskiej młodzieży, straszne...
~SAM
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry