Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Super klimat polecam:) Warto przez duże W
~kris
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Duża karta wątek zamknięty Ciekawa, urozmaicona karta. Obawiałam sie wysokich cen, jednak patrząc na...
~Ilona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Zaskoczenie wątek zamknięty Nie wiedziałem, że w swojej ofercie posiadacie również pizze. Do piwka, żeby...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Super pizza wątek zamknięty Oceniam to miejsce jak najbardziej pozytywnie. Odwiedziliśmy je niedawno z...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

pOlecam wątek zamknięty zawsze zaglądam tutaj ze znajomymi i nigdy nie zostałam źle obsłużona,...
~Koraa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam, zwłaszcza głodnym turystom z dobrym gustem. Potrawa sztandarowa-...
~Tk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Porażka wątek zamknięty Byłam dziś w restauracji i jestem oburzona zachowaniem barmanki p. Anny,...
~Justyna Ostrowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 maja 2018

Pysznie wątek zamknięty Bywam w tym miejscu na jedzonko. Potrawy super skomponowane, świeże, ładnie...
~megi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lipca 2017

Wszystko super, oprócz "DJ" wątek zamknięty Klub jest super, idealne miejsce w centrum Gdańska, fajne loże do wynajęcie,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Super! wątek zamknięty Obsługa (od szatni po kelnerki, barmanki) super! klimat, muzyka super!...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 stycznia 2017

SUPER SUPER SUPER! wątek zamknięty Bawiłam się tam parę tygodni temu oraz na sylwestra! Ceny standardowe jak na...
~Nikola
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

POLECAM !! wątek zamknięty POLECAM !!
~klubowiczka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Świetne miejsce wątek zamknięty Jeśli lubisz piękne kobiety, wysportowanych mężczyzn, dobrą muzykę...
~ADA i koleżanki
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Zmiencie DJ-a wątek zamknięty DJ gra dla siebie w piatki, nie dba o ludzi co przyszli sie pobawic, nie...
~Magda
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 października 2015

Niezadowolona z DJ wątek zamknięty DJ gra pod siebie, nie widzi ludzi na parkiecie, jest niedostępny i...
~Doris 40
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 października 2015

Rewelacja wątek zamknięty Przesympatyczna Pani kelnerka, która z uśmiechem od ucha do ucha Nas...
~Anka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

chamska obsługa wątek zamknięty Obsługa mało kulturalna a szatniarz wręcz chamski, drwi z klientów już przy...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

Ile kosztuje wstep? wątek zamknięty Ile kosztuje wstęp do klubu? Czy zawsze wejście jest płatne?
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

Miło i sympatycznie wątek zamknięty muza spoko trochę 80 , 90 i współczesności , drinki ok choć nie ma szału...
~Karol z Oliwy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 grudnia 2012

Poniżej krytyki wątek zamknięty Nie mam w zwyczaju pisać komentarzy,ale szlag mnie trafił po wczorajszym...
~monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry