Cześć! :D Jestem Paweł, lat 20 i mam nadzieję znalezc tutaj ludzi fajnych, normalnych, których nie interesują jakieś romanse czy inne tego typu rzeczy (bo pełno jest niestety tego na tej stronie - już sam nie wiem czy to bardziej ludzie czy XXI wiek xP). W każdym razie szukam ludzi w przedziale wiekowym.. 19-24? Coś w tym stylu, nie musisz się sztywno mieścić w tych ramach żeby zostać "członkiem paczki" (:P). Mam nadzieję znalezc przynajmniej 2-3 osoby (bo to już byłby sukces). Jak mówię - szukam ludzi spontanicznych, na luzie i takich, z którymi da się pogadać na ciekawe tematy.
Może coś o mnie... Zaczynam niedługo studia ekonomiczne, choć nieco bardziej obecnie interesuje mnie psychologia i sprawy związane z funkcjonowaniem umysłu (to tak między innymi po to żeby zyskiwać świadomość otoczenia i samego siebie) oraz ogółem relacje międzyludzkie. Jestem otwarty na różnych ludzi i staram się ich zrozumieć. Mam też wiele innych zainteresowań.
Jeśli jesteś osobą, która chciałaby kogoś poznać i spotkać się w jakimś fajnym miejscu to daj znać! :D Mieszkam w Gdańsku, ale ludzie z całego trójmiasta również mile widziani - mail: selfconstructor95@gmail.com