Widok

Fajni lektorzy - polecam

Mogę polecić z czystym sumieniem. Zajęcia miałam w niedużej grupie, więc fajnie się zintegrowaliśmy. Lektor miał do nas super podejście, duże poczucie humoru i słuchał grupy, odpowiadał na nasze potrzeby. Jak chcieliśmy konwersacje to było ich bardzo dużo, a jak coś dodatkowego z gramatyki, to też nie było problemu. Duży plus za różnorodność ćwiczeń na zajęciach. Ciężko było się nudzić, bo ciągle coś nowego. No i przede wszystkim ćwiczyliśmy dialogi takie w codziennym życiu, co mi bardzo pomogło przełamać barierę językową, także ja sobie chwalę. Warto też śledzić ich promocje, bo mają naprawdę dużo zniżek na kursy i dla studentów i jak się człowiek zapisuje z przyjaciółmi to też jest better together. Ja akurat szukałam okazji i tak do nich trafiłam. Nie żałuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się z Tobą Martyna, mnie też trafił się tam bardzo fajny lektor. Faktycznie nastawieni są na życiowe takie rozmowy, żeby człowiek mógł z tego korzystać na codzień. Największy problem miałam z gramatyką i mój lektor mi poświęcił naprawdę dużo czasu, żeby dobrze to zrozumiała. Dla mnie też zaletą było 5 osób w grupie. Więc nie tak, że hurtowo lecą byle jak, tylko własnie indywidualne podejście mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten sam styl wypowiedzi, już nie wspominając o IP ;) troszku fail
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry