Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Waldek Kaszubski - opinia wątek zamknięty Coraz gorzej . Wiele marek wyniosło się z tego centrum . Od czasu do czasu...
~Waldek Kaszubski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Emi - opinia wątek zamknięty Sklep nie przyjazny dla klienta brak zwrotów,mam nauczkę ,teraz będę omijać...
~Emi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

adidas buty nosiłem 5 miesięcy wątek zamknięty przetarły się. Tanie nie były. Reklamacji nie uwzględniono. Czas na Inspekcję...
~mark
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

reebok sklep Kaja wątek zamknięty omijajcie sklep reebok w fashion house na Szadólkach.Zakupilem tam buty...
xenon
9

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Kaja sklep adidas wątek zamknięty No cóż, widzę, że pan mgr Daniel Dziubiński jest znany z tego, że nie uznaje...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Reklamacje- Filippo wątek zamknięty Po miesiącu od zakupu butów musiałam oddać je do reklamacji:/ Reklamacja...
~Daria
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2013

Buty Nike za 500zl wątek zamknięty witam buty maja 13 miesiecy gwarancja 24 miesiace jest . Wyslalem na...
~Gość popamietacie mnie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 września 2017

Nie polecam sklepu adidas fasion house kaja wątek zamknięty Zakupiłem w tym sklepie klapki plażowe ,basenowe które po 1 dniu skurczyły...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Sklep bubel tak jak towar w nim wątek zamknięty Kupiłam córce sportowe buty w FASHION HAUSE SOSNOWIEC w sklepie Adidas za hm...
~Klient zawiedziny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Lubię tam robić zakupy wątek zamknięty Jestem stałą klientką outletu. Polecam zakupy w ciągu tygodnia bo można...
~M
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2015

Uciekajcie od FILIPPO!!!! wątek zamknięty Uważajcie na sklep Filippo ,nie róbcie tam zakupów to chimszczyzna a ceny...
~GO
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2012

STRZEŻCIE SIĘ SKLEPU PATROL wątek zamknięty OMIJAJCIE SKLEP PATROL SZEROKIM ŁUKIEM(...) SPRZEDAWCY PRAWIE WŁAŻĄ DO...
~MARKO-POLO
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2011

Reebok - sklep Kaja, Szadółki. wątek zamknięty niestety, to samo spotkało mnie. Buty rozwaliły sie po mniej niż pół roku a...
~pati
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Adidas wątek zamknięty nie polecam butów zx700w pekają po bokach i do tego nie przyjeta reklamacja...
~Kina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2015

nie polecam sklepu Adidas !! wątek zamknięty W marcu zakupiłam buty dla mojego syna , które zresztą kosztowały mnie...
~Ryba
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2010

Półbuty wątek zamknięty Nie radze robić tam zakupów ,bo reklamacji nie uwzględniają nawet jak but...
~Krysia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2014

Karol wątek zamknięty Polecam ten sklep :D najbardziej opłaca się kupić w nim buty , są bardzo duże...
~Karol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 listopada 2013

najwiekszy outlet z najwyzszymi cenami wątek zamknięty Naprawde dziwie sie ,ze tak malo jeszcze ocen odnosnie promowanych przecen...
~kafe
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

nie kupujcie w Crossie wątek zamknięty witam. kupiłam w tym sklepie 2 pay dzinsów ktore są beznadziejnej jakości po...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

Re: STRZEŻCIE SIĘ SKLEPU PATROL wątek zamknięty Wręcz przeciwnie, polecam ten sklep , mają dobre ceny i zawsze znajdę coś dla...
~klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
65

postów

37

wątków

do góry