Widok

Fatalna obsługa

Badanie robione w MSWIA Gdańsk,masówka,obsługa fatalna,nieprzyjemny kontakt,pomimo wydania blisko 200 zł,opryskliwa Pani przyjmująca zlecenia nawet nie wiedziała jakie mają pakiety,kompletnie nic,była zła,że w ogóle ją pytam,trzeba było posiłkowac się tym co się samemu sprawdziło wczesniej w domu na stronie brussa,za tyle pieniedzy mogliby się chociaż postarać,wyniki niędostepne drogą elektroniczną chociaż dają dane do logowania,brak na ten temat informacji,ze jednak nie jest to możiwe,na stronie też brak takiej informacji,zmarnowany czas.Trzeba jechac osobiście i tracić benzynę.Wracam do poprzedniego labolatorium- tam gdzie była miła obsługa i wyniki przez internet bez problemów i niepotrzebnych nerwów.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 2
 
wyposażenie: 3
 
czas oczekiwania: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: -
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuję za wpis zapewne nie skorzystam z Bruss ii wybiorę sie do lab. SYNEVO tam jest miła obsługa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam dziś i obsługa bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, dzieci którym pobierano krew przede mną, również wyglądały na zadowolone, jednak możliwe, że w soboty jest mniejszy ruch, więc i panie tam pracujące są bardizej zrelaksowane i nie tak zapracowane jak w tygodniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry