Widok

Fatalna organizacja urodzin na placu

Kinderplaneta Temat dostępny też na forum:
Urodziny dziecka - totalna klapa. Pani prowadzaca wogole nie zwracala ywagi na dzieci ktore same biegaly po placu. Zorganizowano 1 zabawe (nie adekwatna do wieku dzieci) i balony miecze byly konce atracji. Zero ingerencji w znudzenie zabawa. Po godzinie podala tort/ piniata masakra nie przypominajaca tego czym miala byc i na dodattek postawiona zamiast wiszaca - szkoda kasy na takie badziewie. Impreza tematyczna - ale ogranicona do kilku kubeczkow. Urodziny chlopca w pokoju dla dziewczynek, A stroj Lorda Vadera to żart chyba. Placisz od osoby 7 zl dodatkowo za owoce a dostjesz kilka winogron i jablka? Zamiast od osoby powinno byc 7 zl za calość. Nie oplaca brać sie jedzenia z placu (doliczone wody i sok na maskryczną kwotę, zero wyboru ciastek i troche chrupel - sama kupisz za 10 zl a nie 100) Jednym slowem ŻAL......Pani animatorka WOGOLE nie zwracala uwagi na dzieci ANI OBSLUGA PLACU!Anirazu nikt po placu nie przeszedl sie z obslugi przez 2 godz... Już tam nie wrócimy i nie polecamy
Moja ocena
Kinderplaneta kategoria: Place zabaw i małpie gaje
obsługa: 2
 
wyposażenie: 4
 
opieka: 1
 
bezpieczeństwo: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szanowna pani. Może się pani zastanowi nad doborem scenariusza do możliwości dzieci, bo zabawy tematyczne u maluchów, które z racji wieku nie są wystarczająco rozgarnięte, z góry skazane są na niepowodzenie. wiem co mówię, sama mam 5 letnią córę i jej urodzin nie organizowałabym wczesniej ze scenariuszem. za to moje ostatnie urodziny (a właściwie mojego dziecka) byly jak najbardziej udane i chwale sobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Paweł - opinia (4 odpowiedzi)

Totalne dno.wszyscy tu kupiliśmy ze względu na cenę...po odbiorze możesz zapomnieć o...

king - opinia (3 odpowiedzi)

Nie polecam dewelopera semeko! Odbiór mojego mieszkania opóźnił się znacznie, a prace budowlane...

Kamila - opinia (4 odpowiedzi)

Byłam stałą klientką do wczoraj, kiedy niesympatyczna kelnerka mimo posiadania wolnych stolików...

do góry