Widok

Fatalny interfejs internetowy

Próbowałem skomponować kalendarz z własnymi zdjęciami. Musze przyznać, że nigdy nie spotkałem się z gorszym interfejsem do obsługi. Nie ma tam żadnej możliwości edycji dokonanych już zmian, nie ma możliwości zapamiętania jakiejś "standardowej" listy impres aby móc ją potem "obrobić". Po każdej edycji trzeba na nowo wpisywać daty wcześniej usunięte i usuwać permanentnie te których nie chcemy. Jakby nie można było dać możliwość "umieść na kalendarzu" daną okoliczność. Edycja tego jest tak mozolna, że ułożenie 3 kalendarzy zajęło mi ponad godzinę Czarę przelał fakt, że po ułożeniu tego wszystkiego - sprawdzam koszyk - cena jest podejrzanie niska. 2 z 3 kalendarzy po dodaniu ich i edycji mają liczbę sztuk w zamówieniu 0 - i oczywiście bez żadnej możliwości zmiany tego. Oprócz jednej opcji - usuń. Miałem już dość - znalazłem inną firmę - sprawa załatwiona w 20 minut. Czyli jednak da się. Pozdrawiam cierpliwych.
Moja ocena
Ankara kategoria: Drukarnie, poligrafia, DTP
obsługa: 4
 
oferta: 5
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sądząc po ortografii i interpunkcji nie tylko ze złożeniem kalendarza jest problem :) Ja mam zupełnie inne odczucia. Kalendarz przez system składam w 10 minut na zasadzie: wyłącz automat włącz myślenie. Za każdym razem jestem zadowolony. Kompletnie nie zgadzam się więc z w/w opinią. A sam podpis pozostawia wrażenie, że jest to po prostu akcja sfrustrowanej konkurencji. Nie ładnie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Kalendarz przez system składam w 10 minut" - bo pracuję w ankarze! Interfejs powinien być przyjazny dla każdego użytkownika, w szczególności dla osób, które chcą coś Państwu zlecić.
Zarozumiałość i brak kultury Pana Adama jednoznacznie świadczy o tym, że chyba tam Pan pracuje... Oj brzydko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podpis genialny.... konkurencjo - idź spać, pora odpocząć :) Ja jak dotąd się nie zawiodłem, podobnie jak P. Adam. Może używam szarych komórek bardziej sprawnie. Za interfejs 5+. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale nie jestem z konkurencji :/ ... interfejs po prostu powinien być dostosowany dla wszystkich użytkowników, mniej i bardziej orientujących się w tej działalności... to dobrze, że ma Pan jeszcze szare komórki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cycek - myślałem, że konkurencję stać na bardziej wyrafinowane pseudo, szczególnie, że ma więcej czasu - mniej pracy :) :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
he,he... kolega Adam już tam dawno nie pracuje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry