Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena Bardzo pozytywne zaskoczenie, ostatnimi czasy w trójmiejskiej gastronomii ,na...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 stycznia 2024

Julia Małgorzata - opinia wątek zamknięty Rewelacyjna kuchnia w ciekawym wydaniu, nie mogę oprzeć się znakomitemu...
~Julia Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Zawsze na 5 wątek zamknięty Fedde wybieram na wyjątkowe okazje, bo sprawdza się idealnie. Świetne menu,...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2019

Cienko, cienko, cienko... wątek zamknięty Wpadłem na szybki lunch, chciałem coś na szybko i ciepło. Zamówiłem żurek i...
~Juliusz R.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

nr 1 w Gdyni wątek zamknięty Ciekawe połączenie klasycznych smaków w nowoczesnym stylu, każdy na pewno...
~Step
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 listopada 2018

Jedna z najlepszych trójmiejskich restauracji wątek zamknięty Fedde moim zdaniem należy do ścisłej czołówki trójmiejskich restauracji....
~jasiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

tatar z łososia wątek zamknięty Niestety , ale tatar nie należał do najlepszych..zjedliśmy, ale do dobrego...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2017

Ciekawe miejsce na spotkanie w gronie znajomych wątek zamknięty Ciekawe miejsce ,wystrój bardzo interesujący nowoczesny ale z luźnym...
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

WOW wątek zamknięty Po pierwszej wizycie Fedde Bistro zdołało wskoczyć do ścisłej czołówki (a...
~ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

POLECAM wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce. Jedzenie dość drogie, ale smaczne i ciekawie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry