Widok

Fetor nie do zniesienia

Wybierając Banino liczyłem się z tym że samoloty mogą być troszkę uciążliwe oraz takie wiejskie zapaszki,sorry ale takiego fetoru jak od paru dni nie idzie znieść. Czy wie ktoś co i z jakiego kierunku tak wali ?
Dosłownie szlak trafia człowieka Pani sołtys chyba nic nie czuje lub jej nic nie przeszkadza.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 17
Banino to wieś wiec to normalne zapachy w trakcie nawożenia :)
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2
o kurcze, toś otworzył temat - ja piersziele strach się bać tej żółci, która za chwilę się wyleje pod Twoim postem
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
I wszyscy razem teraz będą śpiewać:
"Wiedziały gały co brały yo
Wiedziały gały wiedziały co brały wiedziały yo
Wiedziały gały wiedziały gały wiedziały gały co brały yo"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sorry odszczekuje i wszystko już mnie się podoba
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
To tylko Szadółki przypominają nam że istnieją .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
To z pewnością z Barniewic. Jak co roku jesienią wywożą obornik na pola. Wczoraj wiatr wiał właśnie z tamtej strony. Trzeba to przetrwać, albo czekać na zmianę wiatru( np. z zachodu).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest normalne ale w sensowych ilościach.
Nie można wysypywać na pola gnojówki ile fabryka dała.....
Powinni zapłacić karę, ktoś powinien to zbadać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
W ubiegłym roku była przecież ta sama historia. Raz śmierdziało w Osowej i Gdyni, raz u nas. To zależało z której strony zawiał wiatr. Tyle w temacie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś w bledzie. Rolnik ma wyznaczony czas w ktorym obornik powinien zaorać. Kierunku wiatru nie zmienisz. Uroki wsi takie sa.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
to wies i tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobra. Wieś. Tylko, że mieszkam tu od 15 lat i nawet wtedy gdy dookoła były pola uprawne i krowy się pasły stadami to tak nie śmierdziało. Waliło normalną gnojowicą przez kilka godzin dopóki chłop nie zaorał i smród nie szczypał w oczy . Tak że tłumaczenie, że Wieś i musi śmierdzieć - jakoś nie czuję tego.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się, też od kilkunastu lat nie pamiętam takiego smrodu jak przez kilka dni. Może to Algida coś puściła? Albo Weyerhaeuser?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
koło lotniska gnój w powietrze wielką maszyną podają. Gnój spada na pole i syfi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A coz pani soltys ma poradzic? Zrzucic perfumy z nieba? Znajdzcie wlasciciela ktory rozrzuca ten smrodek i do niego pretensje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
niech interwenjuje w gminie!!! a oni w sanepidzie!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokladnie trwa to od 3 lat jakies 3-4 dni w roku jest taki zapach wiec nie wiem o czy mówisz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Być może ostatnie ciepłe dni tego lata,człowiek chce posiedzieć na tarasie ,w ogrodzie,a tu fetor że hej.Mieszkam 12 lat i takiego syfu nie było(tak zaraz ktoś napisze jaśnie hrabiostwo wracaj do miasta) w takim upale jak ostatnio powinno być to zabronione,mógł poczekać pare dni ,aż będzie chłodniej!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
I znów okropny smród,dziś śmierdzi w całym Babinie,mieszkamy tu już klika lat,ale takiego smrodu jak w ostatnim tygodniu nie pamiętamy,pewnie przez piękną pogodę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Halo to zglos gosciowi ze ci to przeszkadza, ze masz ochote powygrzewac sie na tqrasie. Watpie ze sprawca tego zamieszania czyta forum. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie pamiętasz smrodu, bo to jest pierwszy taki gorący wrzesień od wielu lat, stąd wzmożenie smrodu - nie ma w tym żadnej tajemnicy. Gdyby padało nawóz szybciej by wsiąkł w glebę i po sprawie, a tak masz pełną paletę odoru.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
uwielbiam anonimowo wyslane posty jak Twoj - "Powinni zapłacić karę, ktoś powinien to zbadać."

To znaczy kto ma niby zaplacic? - Wskaz winnego
Kto ma zbadac te sprawa? - Moze zglosisz sam

Zamiast marudzic i ogladac sie na innych. Zacznij dzialac - mysl globalnie dzialaj lokalnie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naczytałeś sie poradnika dla handlowca ... ??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
W Żukowie też smród kosmiczny od dwóch dni...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wczoraj w Kartuzach też jechało obornikiem. Taki widocznie jest okres w uprawach rolnych, że musi pośmierdzieć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeludnienie powodem smrodu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja się pytam gdzie jest sanepid???to jest chore,że jednemu wolno więcej!!!ale to jest POLSKA WŁAŚNIE
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Zgłosiłeś do Sanepidu, czy tylko na forum? Zakładam, że tylko to drugie i to jest Polska właśnie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ooo, dzis nie smierdzi. Zadowoleni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie chwal dnia przed zachodem słońca :) :) :) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakość warzyw i owoców poznaje się po zapachu. Na razie serwuje się nam zapach związany z przygotowaniem ziemi pod nowalijki , których świeżością będziemy się rozkoszować na wiosnę.
Pozdrawiam i życzę smacznego :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgoda środowiskowych jest na suchy przekompostowany obornik, nie dla szczocha z beczki ( bo nie chce się rolnikowi płacic za wywóz) Ludzie to trafia do wód gruntowych, naszych płuc !!!! masakra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
szczocha to ty masz w spodniach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
toldi suchy kompostowany obornik właśnie wiatr rozwiał po naszej wsi. Każdy prawdziwy rolnik wie kiedy i jak wywalić gnojowicę na pole. Głąbie kapuściany na GMO hodowany.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://kartuzy.info/wiadomosc,27814,Smrod-w-Kartuzach-wszystko-przez-sinice.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
brawo ,,mb''. jednak są osoby które mają pojęcie o rolnictwie i etapach nawożenia sztucznego jak i naturalnego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy to obornik czy nie ale nie da się już wytrzymać ,jestem z mniejszej wsi niż Banino i to jest jakaś farsa jak śmierdzi to raczej obornik nie jest bo na żadnym polu nawet nie widziałem aby był rozwalony!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widać ze troluje tu jakiś loklny GBuR. Poziom ZERO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
PS: Fetor pochodził z wielkiego pola na przeciw przystanku PKM Gdańsk Rębiechowo. Potężne pole i wielka ilość g*wna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktos umarl od tego smrodu? Jesli nie to chyba az tak nie smierdzialo co ;).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
jest ferma kurza może wywozili kurzaka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może nikt nie umarł ale nie wiem czemu całe rodziny jelitowkę mają.....ludzie chorują i nie wiem czy powodem tego nie jest zatrucie tym smrodem....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Banino ma byc przeniesione za Kolbudy , wtedy nie bedzie fetoru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a miało powiewać wielkim światem ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To raczej wiruski a nie smrodki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
są pola, jest smród....
teraz czas na myszy. taka kolej rzeczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
myszy już dawno w domach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od tego smrodu gorszy jest tylko śmierdzący czarny dym z komina mechanika na Pszennej. Nagranie przekazane już odpowiednim służbą,mam nadzieję,że w końcu zrobią z nim porządek
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie przeludnienie tylko arogancki rolnik.
Rolnik to nie święta krowa. On ma prawo orac a ja mam prawo mieszkać. Nie róbmy już z tych rolników świętych bo takimi nie są.
I tak kasę dostają za praktycznie nic. czasem dosłownie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
No dobrze, już pokazałeś ,że jesteś idiotą,coś jeszcze?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedz mamie żeby nie płaciła już za internet. Bo nic dobrego w twoje "życie" nie wniósł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powtarzasz stare błędy i kolejny raz nawet nie wiesz jakiego durnia z siebie robisz. Smutne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry