Widok

Film: Kierowca chciał potrącić rowerzystę?

Kierowca chciał potrącić rowerzystę?.
Z zarejestrowanego zdarzenia wynika, iż kierujący samochodem osobowym o numerach GDA WR76, na drodze nr 211, celowo usiłuje zepchnąć rowerzystę z drogi.
Przejdź do filmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahha co za muzyczka, wypisz wymaluj pokolenie bolka - zapewne milicja już otrzymała materiał od konfitury
a cyklista pewnie wcześniej jechał środkiem drogi ale tego już kierowca tego bolidu nie nagrał
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 260

usiłowanie zabójstwa
popieram tę opinię 48 nie zgadzam się z tą opinią 4

faktycznie

właśnie się przekonałem, że żyję w czasach pokolenia kre*ynów.
Jeśli masz jakieś kompleksy, lub problemy emocjonalne zgłoś się do kogoś z odpowiednią specjalizacją, w ten sposób może nie zrobisz sobie ani nikomu innemu krzywdy. Bo wpisując takie komentarze potwierdzasz, ze również stać Ciebie na takie zachowanie jak typka z samochodu.
A i jeszcze jedno mamy obecnie 2017 rok, a więc od jakiś przeszło 27 w kraju mamy Policję. Twoje czasy dawno temu minęły i są tylko historią.
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 3

"cyklista pewnie wcześniej jechał środkiem drogi"

Nawet jeżeli jechał środkiem drogi to czy to jest powód żeby go zabić albo zrobić z niego kalekę??? Czy na pewno wiesz co piszesz?!
popieram tę opinię 63 nie zgadzam się z tą opinią 7

uwierz, że jest wielu takich, którzy uważają, że rowerzysta nie ma prawa dziur i kałuż omijać.

Przeoczyli podczas kursów, że ich obowiązkiem przed wyprzedzaniem każdego pojazdu jest obserwacja sytuacji na drodze.
Trzeba pamiętać, że jeżeli rower jedzie przed nami i widzimy np. dziurę w jezdni, to nie wolno nam wyprzedzać, bo rower jest w ruchu przed nami i cały czas jedzie swoim pasem, nawet jeżeli zaczyna odbijać w lewo to nie musi nic sygnalizować na wspólnym pasie. Rowerzysta, jak inni kierowcy, sygnalizuje wyłącznie wyprzedzanie i zmiany pasa.
Po to jest minimum jeden metr, żeby nie doszło do kolizji w trakcie wyprzedzania. Jazda obok roweru na tym samym pasie też jest niedopuszczalna, a to często się dzieje w miastach.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jestem za

upublicznianiem wizerunków bandytów drogowych - wszystkich niezależnie od środka lokomocji. Gdyby tym rowerze jechała twoja matka lub twoje dziecko to prawdopodobnie inaczej byś zareagował. Zachowanie kierowcy było naganne i chyba nikomu tego nie trzeba tłumaczyć.
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po prostu jełop

Inaczej takiego bezinteligencia jak ty biedaku nie da się określić :(
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1

da się

"Pan kierowca" tylko dzisiaj jako alter ego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nawet jeśli

nawet jeśli jechał środkiem drogi to co? zabić go?
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

GDA WR76

to ty patolu?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli po prawej stronie byłaby jakaś totalna kałuża, dziury itd.

to rowerzysta mógł jechać nawet lewą stroną, by ją ominąć.
Rowerzysta ma jechać "możliwie" blisko, ale bezpiecznie dla siebie.
Kierowca jadący z tyłu jest zobowiązany uważać szczególnie na takie pojazdy i nie wolno mu pod żadnym pozorem zbliżać się do nich.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

no i co z tego

chodź by jechal i po samym niebie kierowcy to nie usprawiedliwia. oczywiście moglo byc tak jak piszesz ze rowerzysta mogl sie zachowac niewlasciwie ale to niczego nie zmienia. kierowca jeszcze wiekszy debil
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sądząc po twoim wpisie, jesteś stary, niezbyt inteligentny i zazdrościsz innym umiejętności jazdy na rowerze. Pewnie mama nigdy ci go nie kupiła.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cyklista

Raczej wcześniej przejechał przez środek twojej głowy - dlatego są efekty
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Buraczki buraczki

Co z tego ze jechal srodkiem drogi? Pobocze jest nie odsniezone z naprzeciwka jada auta na jana wyprzedzal i jeszcze pajacuje parowka
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki ty jestes tepy frajerze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cyklista jest pełnoprawnym uczestnikiem ruchu ma prawo jechać środkiem
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie znaczy ze kierowca może tak postępować, zabrać prawo jazdy kretyni jeżdżą i wypadki, rowerzystę by obali kierowca następnego auta by nie wychamowal. Pomyslal o tym krety...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mógł go zabić debili a rowerzysta ma prawo jechać środkiem drogi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co to za roznica, idiota mogl zrobic rowerzyscie krzywde, pomyslales o tym? Moze lepiej wysiasc i pobic jeszcze?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

myślisz czasem ?

pewnie to ty jechales tym autem bo na rowerze to tez tylko z 4 kółkami. Masakra ,że może ktoś takie głupoty pisać😨 ale mi ciebie żal.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

rowerzysta

Jesteś żałosna namiastka kierowcy i nawet jeżeli rowerzysta jechał wcześniej środkiem co jest raczej nie możliwe widząc co to za droga i w jakich okolicznościach zrobiony jest ten film to nikogo to nie uprawnia do usiłowania spowodowania obrażeń ciała u innego użytkownika drogi i jeszcze jedne obym Cie nie spotkał na swojej drodze kiedy będę jechał na swoim.rowerze bo ja odrazu leje w mordę...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteś IDITĄ
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widac, ze taki sam frajer z Ciebie, jak kierowca Forda :-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteś tępym kijem i tyle.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konfitura ?środek drogi

Wez przeczytaj jeszcze raz jakie zasady panują na drogqch
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kretynie...

Po pierwsze to przestan sobie gdybac i na tej podstawie szukac winy roweezysty. Po drugie, nawet jakby jechal wczesniej srodkiem, to twoim zdaniem kierowca ma prawo go za to zabic? TEPAKU...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cwaniak w necie oizda w swiecie

Powiedz mi którędy Twoja matka jeździ rowerem, zobaczymy wtedy czy też będziesz taki napinator
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konfitura !!!

Chłopie nie ma znaczenia czy jechał środkiem czy !! Jest cyklista i "mniejszym" na drodze !! Zobacz poza tym jakie warunki !!! A on jedzie na rowerze ! Tamten idiota grzeje d*psko w aucie !! Nawet jeżeli jechał środkiem to skoro kierowca ch jak byc taki bohaterem mogl zatrzymać pojazd w możliwie bezpiecznym miejscu i zwrócić mu uwagę !! Wiem ze to zajmuje czas ale zachowanie kierowcy samochodu jest buractwem !! Nie wspomnę o narażaniu zycia kierowcy !! Żal mi bliskich idzieci faceta za kołkiem !!! popisal sie człowieczeństem !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

niech zadzwoni na policję i zgłosi, niech nagra film

Co on ma do pouczania jakiegoś rowerzysty?
Jak będzie jakiś rowerzysta rozrabiał, to go policja znajdzie i wcale kamer nie będzie do tego potrzebować. Należy pamiętać, że wszystkie wykroczenia popełniane przez rowerzystę też skutkują mandatami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bezmozgi gimbusie !!!

Całe szczęście i mam nadzieje że zostanie ukarany. Im więcej będzie zgłaszało przypadki tym bezpieczniej będzie na drodze ale ty tego nie zrozumiesz te 2 szare klepki jakie posiadasz są mocno przeciążone. Jedna odpowiada za oddychanie a druga za resztę czynności życiowych. Jak czytasz to nie myslisz, jak myślisz to nie rozumujesz.... szkoda człowieka :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nawet jeśli jechał środkiem. ..to można zepchnąć gościa do rowu????
Jak ktoś jest członem to popieram konfiturę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Buraku widać że nigdy rowerem nie jezdziles.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co ma śniegiem jechać. Też ma prawo, nawet obowiązek jechać ulica.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdyby to ktoś Ci znajomy jechał tym rowerem też byś się nabiał. A może Ty też polujesz na rowerzystów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ahahahahah co za przyg.łupy, tylko biedota jeździ rowerem - widac chłop jakiś margines społeczny a takim trzeba pokazywać miejsce w szeregu, chcą jeździć niech jeżdżą lasem tak aby żaden obcisłogaci nie tarasaowął mi drogi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tępy gnoju niejeden rower jest więcej wart niż te wasze samochodowe trumny pełnoletnie i trzymające się w całości na rdzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie proste do autora

Czy chciałes sie tylko pochwalić nagraniem, czy może najpierw wysłałeś to do Policji a potem na Trójmiasto.pl
Jeśli to drugie to szacun, jesli nie to jesteś jełop.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 95

A ty co w tej sprawie zrobiłeś!

nawet jeżeli tylko opublikował, to z 3miasta.pl powinno iść zawiadomienie. Może doradź, a nie krytykuj. Każdy policjant, prokurator itd. widząc to powinien natychmiast zareagować. Ja widzę to w ten sposób, że powinni odebrać prawko temu komuś i uniemożliwić maksymalnie jego odzyskanie. Nie wiem, czy obserwacja z miesiąc w psychiatryku nie wchodzi w grę.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Slawek ty jestes idiota
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jełop to ty jesteś i wogóle jeżeli ktoś wydał tobie prawo jazdy to popełnił błąd i myślę że długo nim się nie pocieszysz obyś tylko nikogo nie skrzywdził.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głupich nie sieją

Ale Jełop. Przerysowalbym kierownica boczek to by miał zdziwko dość że mandat to jeszcze trochę kasy na lakier :-)
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 6

a ja bym przerysował ci facjate
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

za co debilu za spychanie kogoś z drogi?Takiego bydlaka jak ten z tego forda miałby przyjemność zatłuc jak psa a nie tylko mu coś przerysować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gratuluję obywatelskiej postawy

Prawo i sprawiedliwość
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 12

za to grozi do 5 lat

GDA i wszystko jasne
popieram tę opinię 61 nie zgadzam się z tą opinią 9

Za ten zamiar powinien odpowiadać w taki sposób jakby mu się udało przewrócić tego rowerzystę.

On to zrobił z pełną świadomością i "przepraszam + mandat" nie powinien wchodzić w grę. Odpowiedzialność powinna być taka, jakby do wypadku doszło z zamiarem do jego dporowadzenia. Nie doszło, bo rowerzyście się udało uniknąć skutków.
Tak samo nie można odpuszczać, jak ktoś biega i strzela do ludzi z broni i nie udałoby mu się nikogo trafić, bo uciekali, ruszali się, chowali.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

poprawiam, to nie był zamiar

to był czyn
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

no niewiem czy takie jasne, raczej jestes ciemny jak tabaka w rogu

z tym swoim promowaniem durnych stereotypow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ale sku......... Pawko mu zabrac i sprawe o zalozyc cos sie przy takim dowodzie znajdzie
niedarowac
popieram tę opinię 56 nie zgadzam się z tą opinią 5

Domagam się od policji i prokuratury, żeby tego człowieka wyeliminować trwale

z udziału w ruchu drogowym. Po tym nagraniu jest pełna paleta możliwości, których wykorzystania się domagam. To nie było wyprzedzanie poniżej 1m, a całkowicie zamierzone wypchnięcie z jezdni. Mniej doświadczony rowerzysta by się wyłożył 100% zjeżdżając na ten garb śnieżny, a tam mógł po prostu zaryć i skręcić kark.
popieram tę opinię 84 nie zgadzam się z tą opinią 5

możesz co najwyżej domagać się eutanazji na swojej osobie je.łopie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

fajnie że są numery rejestracyjne tego grata jak go zobaczę gdzieś na drodze to prewencyjnie zasadzę fangę w ryj temu debilowi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do autora nagrania:

Koniecznie zgłoś tego bandytę na policję!
Złożenie zeznań na komisariacie zajmie Ci pewnie z pół godziny, a może dzięki temu uratujesz komuś życie!
popieram tę opinię 87 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zdecydowanie racja

Szanowny Autorze tego filmu, prosimy o zgłoszenie tego zdarzenia (bandziora) do najbliższej jednostki Policji. Proszę powyższy apel potraktować z należną starannością. Z góry dziękujemy.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Film można śmiało zgłosić anonimowo pod linkiem:

http://stopdrogowymwariatom.pl/jak-zglosic-wykroczenie
Potrzebny jest jednak oryginał nagrania, który zapobiegnie ewentualnym odwołaniom.
Panie Jacku, czekamy na film.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

haha KOD-ziarze w natarciu !! sami siebie zgłoście za głupote
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Palant

Ciekawe co by zrobił ja byłby to ktoś mu bliski
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 1

taki ktoś ma w nosie wszystkich

Jeżeli robi coś takiego komukolwiek, to uwierz, że w stos. do bliskich kieruje nim wyłącznie fałsz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sb

Zgadzam się, że kierowca, źle postąpił, ale gdybanie to metoda bezpieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Debil dać mu rower i niech znajdzie się w takiej samej sytuacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawy jestem reakcji tego trepa jak widzi siebie w necie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

cieszy się ze sławy. Mam nadzieję, że jeżeli to było dzisiaj, to wieczorem nie będzie już miał typek prawa jazdy i zostanie zatrzymany.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

co za buc p****y

Do autora nagrania - udostępnić choćby anonimowo na skrzynkę mailową policji - nie ma miejsca na drodze dla takich idiotów ( inaczej tego pseudo kierowcy nie można nazwać ).
Idiota nie pomyśli, że takim manewrem może spowodować nawet śmierć ( nietrudno w takiej sytuacji stracić równowagę i uderzyć w coś głową...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gucio

No i slusznie zrobil jest sciezka rowerowa w lesie rownolegle do jezdni zrobiona dla rowerzystow to co ten rowerzysta robil na jezdni?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 28

Słusznie? Ile ty masz rozumu?

Nawet gdyby była ścieżka obok, to nie ma prawa czegoś takiego zrobić.
Tam nie ma żadnej ścieżki, ale nawet jeżeli by była, a z jakiegoś powodu nie dałoby się nią jechać, to ten rowerzysta nie popełnia żadnego wykroczenia jadąc jezdnią i nie masz prawa kundlu go straszyć nawet zatrąbieniem.
Od tego jest policja żeby takie sprawy załatwiać.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jechał, a co miał robić? Widziałeś jak wyglądała ścieżka dla rowerów? Jeśli nie to obejrzyj sobie jeszcze raz filmik.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma takie samo prawo jeździć jak inni
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idiota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w lesie za kartuzami debilu gdzie ją masz debilu j..ny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a teraz gamonia złapać i pokazać publicznie jego gębe to już więcej się do takiego czynu nie posunie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

I słusznie, obok jest scieżka rowerowa, won tam, gamonie....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 22

no ładnie się odzywasz pośrednio uderzając w swoją

rodzinę-matkę,ojca,może dzieci....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hehe

Gdzie tam jest jakas sciezka,precz z porąbanymi kierowcami samochodow wyprzedzajacymi na sile i bez potrzeby, lamiacymi podstawowe prawa drogowe ,wyjazd smieciarze na piechote zasuwac panienki jak prawko zescie na polu zdawali
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gamoń to cię zrobił
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy Ktoś potrafi przesłać ten film na adres: ?

stopagresjidrogowej@pomorska.policja.gov.
Proszę, niech Ktoś pomoże przesłać ten film gdzie trzeba.
Z góry dziękuję...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

no wydaje mi się, że to było przestępstwo, a nie tylko wykroczenie

i tutaj świadek powinien się zgłosić na komendę wskazując na nagranie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

GDA WR76

Uważajcie na ten pojazd. Jeździ nim potencjalny bandyta drogowy.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

wielkie dzięki..

za publikację nr.rej..mam nadzieję ,ze nie spotkamy tego "szofera" na drodze..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kamerki są w wielu samochodach

nie wiesz kiedy i kto cię nagra więc zachowuj się na drodze tak jak chcesz aby inni się zachowywali. Kiedyś sam możesz być w podobnej sytuacji. Sam mam kamerkę i faktycznie gdy widzę ewidentne naruszenia i nieprawidłowe zachowanie to wysyłam w obawie że dzisiaj takiemu się udało ale następny podobny wybryk skończy się tym, że się może nie udać...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja widziałem kiedyś, jadąc z naprzeciwka, jak koleś DHL z telefonem przy uchu wyprzedził i zdmuchnął rowerzystkę na pobocze.

Jechał ponad 100 jeszcze w zabudowanym. Nic się szczęśliwie jej nie stało, ale kamerki nie miałem niestety. Teraz się przekonałem, że nie można odpuszczać, bo dziś rowerzysta, bo jutro będzie chciał się "pouczyć", że jego się np. nie wyprzedza i uniemożliwi ci wyprzedzanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do pierdla z lujem. Potencjalny morderca
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

pochwalasz publicznie przestepstwa?

naprawdę?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Temperować bo ?

Co zrobił rowerzysta, że trzeba go temperować, bandyto?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

żył

to wystarczy frustratom
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

d*pek

wpitol totalny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pe**ły byście się nauczyli jeździć na mnie byście trafili nie raz dogonilem na rowerze frajera a co dalej się działo możecie się domyśleć jeden odpusci ale wariat nie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Firma Eco tech z Wiśliny koło Gdańska

O ile wzrok mnie nie myli na tylnej klapie auta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

EcoTech

wydaj mi się, że Cię wzrok nie myli.
może przedstawiciel Firmy potwierdzi lub zaprzeczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w normalnym kraju taka sprawa dla jakiejś firmy oznacza totalny ostracyzm ja osobiście nie chciałbym nigdy nic kupować u kogoś kto jest psychopatą i mordercą drogowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szubienica

Albo dożywotnio zabranie prawa jazdy auta i ciężkie roboty dla idioty !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

wywalal bym scierwu z buta w bok a jak by sie zatrzymal to po ryju natrzaskal! wielu takich s*******i za kierownica
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tango

O kuźwa to moje auto! Nie wiem kto nim wtedy kierował.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Janek

brawo ty łepku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo za reakcje

Brawo za reakcje dla Pana co nagrywal. Na chamstwo nie mozna pozostawac obojetnym
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ku zastanowieniu

Ten kierowca to (i tu wstawcie sobie najgorsze epitety). Ale rowerzysta to samobójca. Po takich szosach nie jeździ się rowerem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

1906

A ja bym mu lusterko wywalił noga palant.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wow

To jest ewidentnie zachowanie ponizej krytyki. Jakby rowerzysta jechal srodkiem drogi...mozna go strabic, ale nie takie akcje. Rowerzysta jechal przepisowo, szkoda ze gosciu nie mial czegos w rece, zeby mu przerysowac to autko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

U mnie miał by już po lusterku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ukarać kierowce

Kierowca pan i władca na szafot z nim.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Borowik

Pewnie Borowik po cywilu wracał do domu...a nawyk nie daje za wygraną...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

rowerzyści bez swiateł bez odblaskow po bocznych drogach to są bandyci
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Debil

Ten głupi rowerzysta powinien jechać dla wlasnego bezpieczeństwa przy krawędzi jezdni .Szkoda ,że debil nie jechał środkiem jezdni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

co ty pitolisz

może jeszcze dopisz debilny komentarz że pole grawitacyjne rowerzysty spowodowało niebezpieczne przyciągnięcie samochodu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a nie jechał ty tępy przygłupi fagasie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Życie

Nol to gorsze pajace prawdziwi mistrzowie kierownicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maciej

Ja tu nie widze zeby specjalnie chcial ,po prostu zabardzo zjechal bo wystraszyl sie autobusu z naprzeciwka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Takiego idiote to bym potraktował bejzbolem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

rowerzysta

Karygodne zachowanie! Jednak jest też druga strona medalu.Co powiedzieć o rowerzystach jeżdżących po ulicy w sytuacji gdy obok jest ścieżka rowerowa?Niestety to dość częsty widok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

nic debilna istoto nie tacy głupole jak ten wozak pozbawiony 5 klepki jesteście od pouczania kogokolwiek zwłaszcza że spora część przygłupów w pordzewiałych puszkach nie wie czym jest i jak wygląda droga rowerowa bo ścieżkę sieroto umysłowa to masz w parku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

standard na trojmiejskich drogach

mialem taka sytuacje juz kilka razy. Koles wjezdze rownolegle po czym spycha na chodnik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i to jest usiłowanie zabójstwa

ale nie w tym kraju z dykty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry