Widok

Film: Pogoda nie przeszkodziła w otwarciu sezonu klasyków

Pogoda nie przeszkodziła w otwarciu sezonu klasyków.
W niedzielne popołudnie ponad 500 klasyków z Trójmiasta i okolic oficjalnie przywitało sezon 2017. Tradycyjnie już, w pikniku nie zabrakło prawdziwych motoryzacyjnych perełek. Mimo kapryśnej pogody, parking przy gdańskim Stadionie Energa odwiedziły tłumy osób.
Przejdź do filmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak Syrenka na pierwszym planie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

to srenka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Piękne.. szkoda że mnie nie było
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

rozumiem klasyk w oryginale i pieknym stanie, ale ten golf zwei z zerwanym lakierem, a w srodku

kaszubi z czarnym podniebieniem, to mocne przegięcie...na obwodnicy mijałem 2 piekne Trabanty w oryginalnych enerdowskich barwach, i to jest coś, a nie jakieś barany z krzywa rejestracją, to nie odpust w Sierakowicach
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłem kiedyś na czymś takim i nigdy więcej nie pojadę.

Bydło nie potrafi się zachować: Szarpią za klamki, próbują otwierać, "oglądają" auto łapskami... Do tego dzieciaczki, wózki, rowerki, hulajnogi...To nie jest wesołe miasteczko, że można sobie wejść do czyjegoś samochodu czy siadać na masce. Jak ja bym komuś tak wsiadł do jego A6 czy innego Lanosa, albo wszedł do mieszkania to na pewno właściciel by się zbulwersował. Dlaczego chamy i prostaki uważają, że z autem klasycznym jest inaczej?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z jednej strony po to je chyba wystawiają na takich spędach a 2-giej wypada zapytać czy można zanim się dotknie czy uwieczni na samoje**e.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystawiamy po to aby OGLĄDAĆ, a nie po nich skakać czy brudzić paluchami i obijać rowerkami. Tylko w Polsce zaobserwować można taki brak szacunku dla cudzej własności.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Capri MKI b z Wejherowa

Przód STRASZNIE skrzywdzony!! jak by co mam atrapę i ramki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry