Widok

Firma kurierska

Witajcie Szukam taniej firmy kurierskiej, dla mojego sklepu internetowego chcę żeby ceny przesyłek były niskie dla klienta. Co możecie mi polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A szukasz konkretnych rozwiązań? Czy ogólnie? Bo na pewno jeśli tylko ogolnie to polecam skorzystanie z brokerów kurierskich, jest to korzystne dla wszystkich stron transakcji :) niższe ceny a jakość usług dokładnie taka sama jak się korzysta bezpośrednio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobre stawki masz w firmie Pakersi Gdynia, lokal znajduje się na ul. Morskiej nieopodal Estakady, nr telefonu do pana Pawła 576 346 614. W zależności od ilości nadawanych przesyłek otrzymujesz indywidualną wycenę, mi osobiście oferta bardzo się spodobała i podjęłam współpracę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aha i oczywiście jest to tak jakby pośrednik, a firmę, która będzie obsługiwała Twoje przesyłki wybierasz dowolną, z tego co pamiętam to jest tam GLS, DHL, Delta City i kilka innych, więc nie są to jakieś firmy-krzaki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jest to jakiś rodzaj brokera, ale jak ktoś mieszka w Gdyni. Ogólnopolsko lepiej bo jak np magazyn jest w innym miejscu niż sklep to już problem, albo hurtownia przykładowo, bo są przecież takie przypadki. A poza tym indywidualna wycena może się też wiązać z zawyżaniem w niektórych przypadkach, choć absolutnie nie wiem czy akurat w tym miejscu - nie chcę rzucać fałszywych oskarżeń, nic z tych rzeczy :) myślę, że najlepiej to po prostu spróbować. ALbo wybrać coś z konkretnym cennikiem dostępnym np. na internecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepszy moim zdaniem wybór to będzie Sendego.pl bo nie tylko masz do dyspozycji dhl albo inpost, czyli dwie nie bez powodu najbardziej popularne firmy, ale i program lojalnościowy, realna kasa dla kogoś kto poleci sendego innym. to naprawdę obniża koszty wysyłki maksymalnie jak się da.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bardzo często wysyłam brokerem kurierskim wysylajtaniej mają świetne ceny niecałe 12zł za paczkę 5kg także naprawdę wychodzi tanio w porównaniu do innych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja przeważnie wysyłam tradycyjnym kurierem paczki, ale patrząc na to wysylaj taniej to przepłacam mi wychodzi za paczkę ok 5kg ponad 15 zł. A czym ci brokerzy się wyróżniają że mają taką różnicę w cenie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brokerzy mają niższe ceny, przy dużej ilości paczek jest to bardziej opłacalne niż korzystanie bezpośrednio z firm kurierskich. także myślę że to dobre rozwiązanie zwłaszcza przy sklepie, gdzie będzie wysyłane dużo paczek tygodniowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A może dajcie jakiś cennik do tego brokera wysylaj taniej??? Często wysyłam paczki także jak bym zaoszczędziła te kilka złotych to by było fajnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety nie da się wstawić linku wejdź sobie na stronę wysylaj taniej i w menu masz cennik także nie trzeba dużo szukać zaraz na pierwszej stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli potrzebny jest Ci kurier zarówno na terenie Polski jak i taki, który tanio i szybko dostarczy paczki również np. do Anglii czy Niemiec to skorzystaj z portalu: https://www.flypak.pl/ gdzie znajdziesz ofertę właśnie kurierów, którzy bezproblemowo dostarczą paczkę również za granicę. Wystarczy umówić się z kurierem na dany dzień i godzinę i gotowe. Można nawet opłacić paczkę wcześniej online co dla mnie jest dużym udogodnieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

China Post - nawet z Chin do Polski mają za darmo ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak już znajdziesz firmę kurierską to zapytaj ich czy mają możliwość monitorowania paczek przez GPS. Wiem, że wiele firm korzysta z monitoringu GPS pojazdów (np. https://www.navifleet.pl), więc mógłbyś mieć informacje na bieżąco o położeniu auta kuriera. Przyda Ci się to nie tylko w śledzeniu paczki, ale także w sprawdzeniu, gdzie jest kurier, kiedy czekasz na niego do przekazania paczek do wysyłki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? (3 odpowiedzi)

Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? Jeśli możecie coś pod tym...

Własna firma? (43 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

do góry