Widok

Firmy oferujące dobre serwery VPS

Hej potrzebuję wydajnego serwera VPS, nie mam dobrej orientacji w tym temacie stąd mój post. Jakie firmy mają najlepsze oferty, z jakich korzystacie? Dzięki wielkie za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hooo, co tu tak cicho? Może ktoś coś podpowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z polskich firm to może tiktalik.com. Ja korzystam i jestem zadowolony z ich uslug, szczególnie że finansowo to wychodzi bardzo korzystnie, a wszystko działa jak w zegarku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo w Tik taliku z tego co mi znajomy mówił to się płaci tylko za wykorzystane zasoby i jakieś śmiesznie małe kwoty podobno wychodzą. Możecie coś więcej powiedzieć o tym jak to działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam wychodzi tak mało, bo rozliczenie jest godzinowe, co jest dobre bo płacisz za to co faktycznie wykorzystasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie musisz się zastanowić do czego potrzebujesz tego serwera. Ja np. mam wersję Tiktalik VPS CPU-hog, która jest dostosowana do poprawnego działania aplikacji, a własnie na działaniu dwóch plikacji na stronie mi zależalo. Są też inne wersje, więc warto zajrzeć na stronę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba to forum nie jest zbyt dobre miejsce na tak techniczne pytania, może jednak spróbuj znaleźć coś gdzieś w miejscach poświęconych komputerom i tak dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

gry online (8 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Mam pytanie do hazardzistów. Powiedz mi Czy próbowałeś grać na polskich zasobach...

pozycjonowanie (60 odpowiedzi)

Dzień dobry. Posiadam własny sklep internetowy, w którym sprzedaje własnoręcznie robioną...

Transport ładunku za granicę (3 odpowiedzi)

Witajcie Mam pytanie odnośnie organizacji transportu za granicę, dajmy na to do UK. Załóżmy, że...

do góry