Widok

Fitness house???

Chciałam się zapisać do Fitness House koło ETC. Niestety nie mogę się dodzwonić, na drzwiach wywieszka klub zamknięty. Na ich stronie nie ma żadnych informacji, że coś się dzieje. Czy ktoś wie coś na ten temat? Nie wiem czy czekać czy innego klubu szukać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukaj innego klubu.. chodziłam tam i nagle z dnia na dzień, bez wyjaśnień zamknęli/zawiesili działalność :/ a miałam tam wykupiony karnet :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za info. A tak żałowałam, że nie kupiłam tam karnetu w promocyjnej cenie. Ale podobno słyszałam, że w ETC ma powstać jakaś siłownia na piętrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jesteś jedyna która została z niewykorzystanym karnetem. Mi przepadły 3 tygodnie...
Z tego co wiem to koło basenu Start ma się otworzyć fitness i mają tam prowadzić zajęcia Ania i Robert.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedna z tam pracujących założyła nowy klub - chyba coś z rurą. W pawilonie na Żwirki i Wigury. Może tam zrealizujesz swój karnet...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie forma zamknięcia FH rozczarowała wielu. Karnet do lutego nawet miałam wykupiony a tu nic :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystarczy włascicielke znalesc na FB i poprosić o z wrot pieniędzy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie wracam z klubu, tzn nie mogłam się dodzwonić, na www klubu nie było żadnej informacji o zamknięciu, więc poszłam do klubu (kupić karnet i od razu na zajęcia), a tu podobnie: kartka "klub zamknięty"... Rozmawiałam z panem, który pracował w środku przy remoncie, w miejscu klubu maja być jakieś biura, podobno w środku nadal stoi sprzęt fitness.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo oszustka z dnia na dzien zamknela klub, wyludzila pieniadze za karnety i dala noge ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry