Widok

Fitness?

Chwaszczyno Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś się orientuje czy w Bojanie lub okoliczy odbywają się zajęcia fitness?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Łeeee, nieładnie. Widzę nic nie wiemy o naszej miejscowości. Oczywiście, że w Bojanie jest już fitness. Szczegóły na stronie szkoły lub UG Szemud.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Pasażu Siewert jest fitness
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki za odpowiedzi, jednak chyba nie zostałam zrozumiana...
Chciałabym się dowiedzieć czy w Bojanie lub w okolicy odbywają się zajęcia aerobiku, stepu, zajęcia z piłkami etc.
W pasażu Siewert jak i w szkole można tylko poćwiczyć na bieżni, czy z innymi maszynami :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale uparta. Jak napisałem Ci, że jest fitness to jest. Dałem Ci namiary, ale szukać i podawać na tacy (czytaj grafiku zajęć) Ci nie będę. Troszkę wnieś swojego wkładu, bo jak będziesz miała takie podejście do ćwiczeń jak do szukania, to efektów nie będzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ale jesteś nieuprzejmy. Koleżance chodziło o zajęcia bardziej aerobowe, gdzie jest prowadzący, przecież napisała - aerobik itp.
A ty dałeś namiary na salę i wygląda to tak, że można sobie iść poćwiczyć na bieżni. Jeśli wiesz coś więcej, to napisz. Nie szkoda ci czasu na złośliwości, to poświeć trochę czasu na uprzejmość.
Nie wiem, skąd się tacy ludzie jak ty biorą i po co łażą po forach, skoro pytania innych ich złoszczą.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nieuprzejmy? Przecież pomogłem, dając odpowiedź, że sa takie zajęcia. Powtarzam są zajęcia FITNESS! Z prowadzącą! Nie bieganie na bieżni, przerzucanie ciężarów.
Co mam więcej napisać? Podałem namiary, a grafik zajęć kto chce niech sobie ściągnie, albo zadzwoni na halę, ewentualnie zrobi sobie spacer wprowadzający i przeczyta na ścianie.
Nie złoszczą mnie niczyje pytania, ale brak czytania ze zrozumieniem.

Ze strony UG
"Przedstawiamy wstępny plan zajęć na sali fitness w hali widowiskowo-sportowej w Bojanie. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Panem Adamem Prabuckim tel.661 120 678 lub mailowo: a.prabucki@szemud.pl"

Załącznik z planem zajęć na stronie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
No widzisz, dopiero teraz napisałeś, że są to zajęcia z prowadzącą.
Jeśli mamy wszystkiego sobie sami szukać, to zlikwidujmy fora.
Ja np. wolę dowiedzieć się czegoś w rozmowie, przy okazji wymieniając informacje i opinie, a nie z suchego wpisu na stronie urzędu.
Zresztą nadal pytająca nie tego szukała:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pytanie jakie było? Nie pytała o fitness z prowadzącą, tylko o fitness.
Z drugiej strony niby jak wyobrażacie sobie zajęcia grupowe fitness bez prowadzącego? Swoja muzyka, swój pomysł na ćwiczenia? I zmiana prowadzącego co 5 min. z pośród ćwiczących?
To niby czego szuka? Zajęcia fitness są i takie było pytanie, a prowadząca też jest choć nikt o nią nie pytał.

http://www.zsbojano.pl/hala-sportowa/

zdjęcia i cennik
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepszy fitness jest z laska w nocy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
ale z która ta prawa czy lewa?.... bo nie wiem jak preferujesz. .bo rozumiem ze kobietki cie nie interesują :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rozsadny preferuje Manie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsza baba to własna graba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdyby ktoś szukał info o fitnessie to jest w sali sportowej w Bojanie w środy o 18 i piątki o 19.45
Można też wybrać się na zumbę we wtorek na 18
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
więcej o zajęciach fitness m.in. w Bojanie jest też na stronie http://www.szemud.pl/aerobik.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
SUPER! Tego brakowało w Bojanie. Można się porządnie spocić, naładować endorfinami i uśmiechem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A możecie napisać ile osób chodzi na zajęcia, w jakim są wieku i hm, kondycji?
Kusi mnie, żeby się wybrać, ale jestem niezbyt młoda i wysportowana:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trzeba się odważyć i nie szukać wymówek-że za młode, że za stare, że wysportowane, że za niski poziom, że za późno...tylko podnieść cztery litery sprzed kompa i pójść się przekonać. Dziś tez są zajęcia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się z Tobą zgadzam w zupełności.
Mojej d*pie i w ogóle całej osobie należy się ruszenie sprzed kompa.
Tyle że wrodzona nieśmiałość skutecznie mi to utrudnia.
Dlatego robię delikatne podchody:D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idę w środę po raz pierwszy to mogę dać znać ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę bardzo wdzięczna:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na fitnessie i polecam zajęcia.
Było 9 osób w wieku od 20 do 60 lat, więc każdy może się dobrze poczuć i poćwiczyć :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za relację:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam, byłam. zajęcia są skuteczne (litry potu) przy energetyzującej muzyce i z super babkami. Są też w Kielnie z tego co się dowiedziałam i w Szemudzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
A może ktoś chciałby chodzić na siłownie? Mam karnet do przepisania do Pure Jatomi Fitness ja niestety już nie moge chodzić. Korzystać można caly tydzień (bez ograniczenia czasowego). Cena tygodniowa to 25zł
A i można korzysatać z karnetu w całym kraju. Ja chodziłam do Klifu Gdynia Orłowo. Gdyby ktoś byłby chętny i wziołby karnet bede bardzo
wdzieczna :) 516 340 095
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na siłownię do Bojana, tylko brak instruktora/instruktorki. Może jakieś TV zawieszone jest??? :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a nie mozesz zlozyc wypowiedzenia w pure? przeciez kazda ummowa ma termin wypowiedzenia? mozna chodzic wszedzie tlko nie na zlote tarasy hihihihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stary temat, ale może komuś jeszcze pomogę. Od nowego roku otworzyła się siłownia z salą fitness w Chwaszczynie. Fajne warunki i przynajmniej z Bojana jest blisko,bo żeby zjechać do Orłowa w godzinach szczytu to katorga, a tak jest blisko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

Wybory samorządowe 2024 (24 odpowiedzi)

Czy ujawnili się już kandydaci do wyborów samorządowych?

Żabka w Bojanie (84 odpowiedzi)

Witam, czy ktos wie czy jest szansa na powstanie sklepu żabka na terenie Bojana? Bo obecnie chyba...

do góry