Widok

Fluo!?!?

Fluo taxi? Jakiś czas temu pracowałem dla Pana Łukasza oraz pani Doroty właśnie w fluo taxi. Na całe szczęście mam to już za sobą i jeżdżę w konkurencyjnej firmie. Dlaczego pisze ze na całe szczęście? Dlatego że jeżeli nie jesteś kolega szefa to zapomnij o godziwych zarobkach. 5/6 krótkich kursów za dnia to max na co możesz liczyć. Druga sprawa tyczy się wynajmu firmowych samochodów. 50 zł za 12h użytkowania zdezelowanego i śmierdzącego sharana to lekka przesada, ja na szczęście jeździłem swoim autem, ale kiedyś byłem zmuszony wynajmować firmowe ponieważ mój uległ awarii... Zmiany kierowców na samochodzie od 6 do 18 ale często zdarzało się odbierać samochód z godzinnym lub dwu godzinnym opóźnieniem a płacić trzeba było jak za.12 h. Dojazdy do klientów bywają nawet po 20km!!!! I to wcale nie jest przesada... Do tego dochodzi złotówka od każdego zrealizowanego kursu. Opłata ta miała być jak to powiedział pan Lukasz "tylko na jakiś czas, zbieram na lepszą reklamę" ten czas trwa już od dłuższego czasu a nowej reklamy jak nie było tak nie ma, na palcach jednej ręki można policzyć bilbordy w gdansku nie mówiąc już o reszcie 3city. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze rozdawanie prywatnych telefonów przez kierowców lepszym klientom. ... Chcecie wiedzieć co jest najlepsze? Jedna z dyspozytorek jest dziewczyna szefa a to naprawdę wiele tłumaczy... Powiem szczerze...
Szefostwo musi się jeszcze wiele nauczyć. Nigdy nie miałem ochoty anie nie czułem chęci zemsty ażeby obsmarowac ta firmę ale widzę zainteresowanie praca tam i poprostu szczerze odradzam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś tu pisał że ten cały Łukasz to jakiś cwaniak który jeździł w podobnej firmie i wpadł na taki sam pomysł biznesowy. Niestety każdy "byznesmen" który nie zrozumie że podstawą dobrze prosperującej firmy są pracownicy a o takich trzeba dbać to daleko nie ujedzie. Ludzie, bezrobocie w Polsce spadło poniżej 7% a wy wciąż imacie się pół legalnych zajęć z których nawet nie ma zarobku. Dobijacie swoje samochody żeby jakiś cieć zarobił a te ochłapy które uda wam się zarobić rozdajecie pomiędzy mechaników, stacje benzynowe i urzędy. Zacznijcie ruszać trochę główkami to nie będziecie musieli później obrabiać komuś pupy na forum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i jeszcze ten tekst że szefo zabiera zł od kursu na reklamę firmy BAHAHAHAHA, no świetnie, w ogóle jeździjcie za darmo to firma na pewno się rozwinie. Szefo pakuje zł do kieszeni i śmieje się w ryj tym frajerom co sobie dla niego wypruwają flaki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

to juz chyba w uber jest lepiej :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odradzam pracy . Ta firma to nieporozumienie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

do góry