Widok

Francja 13.11.2015

Gdzie są informację z wczorajszych wydarzeń we Francji !!!???!!
Czyżby "trojmiasto" unikało tematu - na zasadzie skoro się o tym nie mówi to tego nie ma??!!!
Mam propozycję dla tych wszystkich piewców"multikulti" ,którzy na forum tego portalu tak się zachwycali islamskimi imigrantami - pakować manatki i jazda do Francji - posprzątajcie teraz ten bałagan , który wasi pupile zostawili po wczorajszych "występach". Udowodnijcie jak bardzo jesteście "światli", "oświeceni" !!!
I nie wmawiajcie że to zrobili "ci źli" a cała reszta jest "cacy"!!!
Muslim to muslim !!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziękuję i pozdrawiam Adminie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę. ;-]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dalej ktoś chętny na przyjmowanie uchodźców? Ci ludzie to jeden wielki PROBLEM ! Ktoś powie ze uciekają przed wojną.. Widzieliście ich obozy? Sami między sobą się leją w tych obozach.. Syf jak na wysypisku.. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i nie bawić sie w poprawność.. Ci ludzie to WIRUS .. Są PANDEMIA współczesnych czasów! Każdy kraj który otworzyl sie na tych ludzi w celu pomocy.. Zaczyna po cichu przyznawać że to była zła decyzja.. Ci ludzie nie powinni być wpuszczani a w zasadzie wypuszczani ze swojego kraju! I zamiast tak roscic sobie jakieś prawa, wymagać i być zbulwersowanymi ze nikt sie nimi w europie nie opiekuje.. Powinni walczyć o swój kraj i tam sie wysadzac w powietrze albo zrobić porządek.. Mnie tylko dziwi dlaczego żadne z mocarstw atomowych.. Nie zrobi pożytku z arsenału.. Innej opcji nie widze jak 2,3 atomowki !!! Nie sądziłem ze kiedyś dojde do takich wniosków.. Ale brakuje takiego hitlera.. Który by rozwiązał ta kwestie terroryzmu raz na zawsze.. A nie ciągle ą,ę.. A terrorysci maja to głęboko w swojej ochydnej d...!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie rozumiem tego czemu rząd chce lepiej traktować imigrantów, którzy ewidentnie nie uciekają przed wojną, niż Polaków. widać co się dzieje na świecie i jakie się zachowują. wszyscy wiedzą co zrobić tylko rząd nie wie. NIE CHCEMY ich w Polsce, ani w pobliżu!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te kwestie rozważane są na Polityce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Głosujcie dalej na PO i pana Tuska, bo w planach ma w przyszłości startować na prezydenta... Wtedy dopiero będzie cyrk/wyscig szczurów i fabryka małp..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Darek czytaj ze zrozumieniem, wątek dotyczy wydarzeń w Paryżu.
Wtórny analfabetyzm ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Celem terrorystów w Paryżu nie było zamordowanie ludzi w imię religii. Oni chcieli dokładnie tego, co robisz w tym momencie, pisząc na Facebooku i Twitterze: "a nie mówiłem?", "gdzie są teraz obrońcy uchodźców?", "wpuściliśmy terrorystów udających uciekinierów". Chcą Europy zamkniętej i podzielonej, chcą, aby ich przeciwnicy i ofiary tam, na Bliskim Wschodzie, czuli, że nie mają dokąd uciec i skąd otrzymać wsparcia humanitarnego, czy militarnego. Znają się na psychologii, mediach i strategii. Dlatego serdecznie współczuję Ci tego, że dajesz się wmanipulować w tę spiralę nienawiści i działasz dokladnie tak, jak oczekuje od Ciebie tzw. Państwo Islamskie."

ISIS chce zlikwidować "szare strefy".
Tak, żeby muzułmanie mieli wybór albo wyrzec się religii, albo przyłączyć do nich.
Wikileaks:
https://twitter.com/wikileaks/status/665341523731603457
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Francuzi łupili bez żadnej miary kraje afrykańskie i arabskie, ostatnio pomagali rozwalać Libię i nie tylko, przez dziesięciolecia sprowadzali imigrantów do tzw. czarnej roboty z biegiem czasu oferując jej coraz mniej, więc mają teraz dokładnie to na co sobie solidnie zapracowali. Szkoda tylko, że za złą politykę kraju w takich sytuacjach płaci najczęściej życiem i zdrowiem zwykły obywatel.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xpt1/t51.2885-15/s320x320/e15/12106299_719560848177660_1462084383_n.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.youtube.com/watch?v=VTcQ6t9i6M0

https://www.youtube.com/watch?v=byixnIGU480
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na temat zamachu w F.?

Prosze:
http://demotywatory.pl/4577562

xxx,

Masz racje.
Szkoda tych ludzi.
Zamachowcow tez, bo tak naprawde wszyscy jestesmy malymi trybikami w wielkiej maszynerii polityczno-religijno-finansowej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktos tu napisal - chyba Martiznez- cos o Hitlerze.
Blad.
Pisze sie pan Hitler.

Na temat np. II WS moge gadac godzinami.
Dlatego pan Hitler.

https://www.youtube.com/watch?v=gIFqv8Om3yE
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
taki pan jak, z koziej pupy trąba
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan.

Hitler.

Powtarzam.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pan Hitler???...on nawet człowiekiem nie powinien być określany i jego trzoda!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan Hitler.
Dzis w De jezdzisz jego drogami.
Pomijajac plan Marshala.

Jesz jego czekolady, nosisz jego buty do joggingu Adidasa, Twoj pan uzywa niemieckich narzedzi w garazu i jezdzi porshe. Albo bawara. Wiertarke ma Bosha w pakamerze.

Ty zas droga Inko w kuchni masz zapewne mixer firmy krupp, zelazko siemensa, cisnieniowa maszyne do kawy tez masz niemiecka, a Twoje dziecko w wolnej chwili w niedziele przed pojsciem do kosciola na msze bawi sie na wolnym powietrzu dronem z kamera. Technologia tez
niemiecka. Nieistotne, ze robia to w Chinskiej Republice.

Chcesz pisac o Panu Hitlerze?
Zapraszam.
Zapewniam, ze bedzie ciekawie.

A Ty Vilette pamietaj, ze tez masz kilka moich ksiazek.
Dwie nt pana Adolfa.
Nawiasem mowiac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Och Inko czyzbys zamilkla Dziecko.
Prysznic??
Niemcy robia tez toalety.

Znasz jezyk niemiecki, czy w szkole kamieniami rzucalac najdrozsza?

To prosze:

https://www.youtube.com/watch?v=2Rxooskyv6k
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie żyję samym forum szanowny C stąd wczorajszy brak odpowiedzi.
Na temat Hitlera dyskutować nie zamierzam tylko mogę dodać że otworzył bardzo miłe i relaksujące ośrodki zwane obozami zagłady.Wystarczy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W calym oceanie info o nim to jedna z wielu.
Jak Ci muslim z drugim zapukaja do drzwi przemyslisz pewne rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I jeszcze jedno.
Ludzie nie sa rowni. (obecna pseudodemokracja tak glosi)
Nigdzie tak nie jest i nigdy nie bedzie.

Dac ludziom po rowno nie oznacza sprawiedliwie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
W całej rzeszy wiadomości o nim ta właśnie jest dość istotna.Nie uważasz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dosc istotna.
Owszem.

I co z tego wynika?

Mnie bardziej interesuje to co zrobil dla narodu niemieckiego, pomysly technologiczne, wojskowe w ktore niejednokrotnie ingerowal osobiscie, zwyczaje, ksiazki jakie czytal, co jadl, co cpal, i czy palil papierosy. Na przyklad.

Popatrz zostal Kanclerzem w Anno Domini 1933r zmarl w 1945.
Ile byl przy wladzy? 12lat
Ile stworzyl w calej Europie cywilizacyjnych udogodnien?
Mnostwo. dziesiatki tysiecy.

A w Polsce od 26lat placzemy, ze komuna nas zniszczyla i ze przez nia zostajemy w tyle za taka Francja czy Anglia. Nie powiem, zeby Polska sie nie rozwijala jakos tam, ino rozwija sie pustym europejskim pieniadzem. W Polsce nie ma technologii. Mysli technicznej. A jak jest - chocby statystycznie patrzac- to ta mysl ucieka z Polski.

I jescze jedno.
Wiesz dlaczego (zapewne wiesz) dlaczego USA i Rosja (szczegolnie) staly sie potegami imperialnymi z pierwsza bronia atomowa oraz rakietami kosmicznymi?

Gdyz zarowno Jankesi jak i Sasza wuja Stalina wykradli wszystkich najzdolniejszych inzynierow III Rzeszy. Podzielili sie wlasciwie. Ile ich bylo? Kilkanascie tysiecy nazdolniejszych wowczas ludzi na calym globie.

Wniosek stad taki warto sie edukowac.
Mysle, ze pan Hitler bylby tego samego zdania.

Moje rozmowy ze starszymi ludzmi, ktorzy przezyli wojne dowodza, iz jesli ktos uczciwie pracowal, byl inteligentny i zadbany to zle nie mial.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oczywiście...dobrze że nie "rządził" dłużej bo prawdopodobnie Ciebie i mnie już by dawno nie było...no chyba że jesteś aryjczykiem czystej krwi;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak Inka powiem, ze mnie też by nie było na 100 proc bo moi dziadkowie z dziecmi byli w obozie.Na szczescie krótko bardzo. Mojego byłego również by nie było. Z powodu wyglądu.
A także kilka innych osób które znałam. Znałam kobiete, ktora przezyła oboz w Ravensbruck i kilka osób po innych obozach. Częsść z nich zanim tam trafila pracowala, była inteligentna i zadbana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> zarowno Jankesi jak i Sasza wuja Stalina wykradli wszystkich najzdolniejszych inzynierow III Rzeszy.

Ze znaczących nazwisk: jedynie Werner von Braun (twórca rakiet V2 a potem programu rakietowego USA) był "pozyskiem" powojennym.
Twórcy programu jądrowego, jak Bethe czy Oppenheimer, wyjechali do USA przed dojściem Hitlera do władzy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chrzanisz sloganami.
Poczytaj sobie o okupacji na Pomorzu.
Jaki byl stosunek biura weryfikacyjnego rasy do np. Kaszubow.
Ile wcielilo sie do Wehrmachtu.
Osobiscie za Kaszubami nie przepadam,choc terany ladne.
Himmler chcial z gorali polskich zrobic dywizje, tylko mu nie wyszlo za bardzo.

Ciebie moze by nie bylo.
Ja tak-gdyz nie mam czerwonej krwi.
Mam blekitna.
Proste.

Pan Hitler eliminowal ludzi, ktorzy byli nieproduktywni. Albo ludzi, ktorzy mniej lub bardziej swiadomi zniszczyc niemieckie spoleczenstwo.

Gdyby rzadzil wiem, ze zapewnilby mi Lebensraum, mialbym dziesiatki szklarni i dobre torfowe laki pod Rumia, uprawialbym warzywa dla ludzi, bo to jedna z wielu rzeczy, na ktorych sie znam. Dobrze znam.
Zas wlasny sarkazm schowaj sobie gleboko w pantofle.
Nie, sorry, nie w pantofle w kozaczki idzie zima. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Fakty , szanowny C ,mówią same za siebie tylko należy je rzetelnie znać:-D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No Braun to byl rodzynek z rodzynkow.
Poczytaj o technologii pancernej.
Lotnictwie.
Marynarce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sadylku to powiedz mnie kochaniutki, skoro Pan Adolf sciagajac z Norge gdzies z Narviku (gdzies tam byla fabryka) ciezka wode transportem statkowym (ktora mu niestety zatopiono) to po co? Kto mu projektowal i wykonywal, a byl juz o krok, tylko tejze ciezkiej wody w odpowiednio wystarczajacej ilosci brakowalo, jak podaja zrodla historyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakie slogany???...człowieku zastanów się co piszesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pilem do tego Inka:

"".no chyba że jesteś aryjczykiem czystej krwi;-)""
Zart??

Chcesz ze mna pisac to pisz.
Na bylejakim, ale na jakims tam poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ann Ciebie to akurat pierwsza by wyeliminowal.
Za wyglad tez.

hehehehehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Piekne.

https://www.youtube.com/watch?v=PlPnSD72SgI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hitler dla mnie jest zbrodniarzem i nic co zrobił,nie sam i niekoniecznie z ludźmi mu przychylnymi ale zmuszonymi do współpracy,nie przesłoni tego obrazu.Nazywając go panem i domagając się takim go określać budzisz we mnie bunt i odrazę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
> tejze ciezkiej wody w odpowiednio wystarczajacej ilosci brakowalo,

Przede wszystkim: zabrakło mu kasy.

Ciężka woda, jako moderator, jest zaledwie początkiem programu jądrowego.
Obejrzyj sobie (jest na YT) film o programie Manhattan. Ile Amerykanie wywalili w kosmos kasy, budując całe farmy separacji uranu i plutonu, zatrudniające dziesiątki tysięcy osób. W ciemno.. bo technologii nikt nie znał. I większość się nie sprawdziła.. tzn.. wydajność była g*wniana.
Przecierali zupełnie dziewiczy szlak.

To, co wywalili nad Hiroshimą i Nagasaki, było wówczas praktycznie całym arsenałem jądrowym USA

Wojenne Niemcy nie miałyby najmniejszej szansy na konstrukcję bomby atomowej.
To za duże przedsięwzięcie, żeby robić to gdzieś skrycie, pod ziemią.
A każde większa naziemna budowla zostałaby zburzona z powietrza.

BTW: w bombach atomowych/wodorowych cieżkiej wody nie ma. Jest potrzebna WYŁACZNIE do reaktorów laboratoryjnych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Inko.
Bunt i odraza to swoje emocje nie moje.
To Ty winnas sobie z nimi radzic.
Albo sobie poradzisz, albo tez nie.
Zycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Radzę sobie doskonale,znacznie dłużej niż Ty.Normalne i ludzkie jest reagowanie na coś co kłóci się z moją ideologią.Ot i tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, widze, ze tylko z Toba na ten temat merytorycznie pisac, ale nie zgadzam sie.
Widzialem na youtubcu wszystko prawie.
Kase mieli. To napewno.
Podziemne budowle III Rzeszy......??? no wez chlopie poczytaj ile tego bylo.... prosze... i to nie korytarzyki czy bunkier w Kostrzynie.

Jednego czego nie mieli to czasu.
Drugie to to,ze prowadzili wojne totalna na dwa fronty.
Dlatego sie spoznili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No dluzej se radzisz.
Jestes starsza.
Duzo starsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No właśnie.
i nie jest tu ważne czy za wygląd, czy za brak inteligencji, albo za niechlujny wyglad, albo za chorobe psychiczna, a moze za krótkowzroczność, rude włosy, ważne w tym wszystkim jest, ze by wyeliminowal.
I jakie piekne słowo. Prawie jak w zawodach sportowych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I bardzo mi z tym dobrze Dziecko.To oczywiście do Cego było.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem Dziecino, moja ptaszyno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@c:

> Podziemne budowle III Rzeszy......??? no wez chlopie poczytaj ile tego bylo.... prosze... i to nie korytarzyki czy bunkier w Kostrzynie.

Chodziłem po MRU
I nadal twierdzę, że nie ma technicznej możliwości, aby schować separację uranu/plutonu, pod ziemią. Tzn.. wówczas nie było. Teraz się da.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może już powinnam być wyeliminowana?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, biorac owczesna tajna technologie niemiecka uwazam, ze byla.
Nie mam na ten temat rzetelnych zrodel.
Stawiam teze, ze byla to kwesta 5-ciu do 10lat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka.
Ty?
Nie.
Ja lubie blondynki.
Nawet farbowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiesz co...goń sie;-P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Toc pisze... pracuj nad emocjami :)
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To nie to...po prostu dla mnie rozmowa się skończyła:)
Emocje są nieodłączną częścią mnie i każdego zdrowego na umyśle człowieka Dziecko:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Stawiam teze, ze byla to kwesta 5-ciu do 10lat.

Jesteś oderwany od realiów.
Amerykanie potrzebowali 3 lat. Mając do dyspozycji praktycznie nieograniczone środki.
A.. przede wszystkim.. nikt im de nie zawracał jakimiś nalotami :D
Przez te 3 lata ZALEDWIE liznęli technologię separacji ciężkiich izotopów.
I samą konstrukcję bomb.. bo mieć parę kg U235 czy Pu239 to jeszcze nie wszystko .

Pamięta ktoś film "Frantic"?
O co w nim chodziło?
Mały szklany pitolnik z drucianymi nóżkami.
To nie literacka fikcja.
Krytron.
Ultraszybki przełącznik lampowy, wykorzystywany np. w bombach atomowych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, a co ja napisalem o wojnie na II fronty? Naloty do tego tez sie zaliczaja.
Umiesz czytac ze zrozumieniem?
III Rzesza, akurat jednej z rzeczy, ktorej jej nie brakowalo to kasa.
Byla ponadto jednak wyizolowana juz wtedy miedzynarodowo.

Byl czas, ze jesli idzie np. o rude zelaza to pozyskiwala ja juz tylko z neutralnej Szwecji konkretnie z Kiruny, gdzie zreszta bywalem. (w duzej skali)
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Pan Hitler eliminowal ludzi, ktorzy byli nieproduktywni. Albo ludzi, ktorzy mniej lub bardziej swiadomi zniszczyc niemieckie spoleczenstwo."

Bardzo Cię proszę, weź powiedz że się w trolla zabawiasz.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
III Rzesza, z musu, dokonała sporego postępu technicznego (choćby: benzyna syntetyczna) jak i w wielu innych dziedzinach nauki.
Vide: zbrodnicze badania leków na ludziach, robione przez obecnie cenioną f-mę Bayer.
Ale nie jest to argument do jej apologizowania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oki, to jakas konkluzja. (bo Admin mnie sciga ;)))) dobrze, ze ma do mnie wyrozumialosc)
Reasumujac.
Sadylu, bo Inka emocjonalnie podeszla do sprawy nic tu nie wnoszac wg mnie.
Mam pytanie do Ciebie, czy jeli rzeczywiscie w Europie zacznie sie totalny syf terrorystyczny tak, ze obok np twojej c*otecznej cioci w Hamurgu czy innym Bremen obok drzwi domu zaczna wybuchac bomby, za czym bylbys:

a). dalsze naloty, ktore notabene nic nie daja, bo mozni tego swiata walcza z ISIS, jednoczesnie wszyscy mozni tego swiata kupuja od nich rope, co stwierdzil Putin ostatnio, wszakze nikogo konkretnego nie wskazujac-grunt to poprawnosc polityczna.
b). ataki hakerskie
c). goscia z jajami, ktory wygna wszystkich z Europy, ktorzy nie jedza wieprzowiny, i zrzuci na nich napalm. No dobra bombe atomowa. Dwie. Trzy???? :)));) ***

***

Adminku. punkt c byl zartem. Naprawde.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Stwor Ty Zyjesz???
Jeszcze??

:)))

No troll.
A co bys chciala, cuda ja czynie Mala.
To ze Stachury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie mam c*otecznej cioci w Bremen albo innym Hamburgu.
Nie dawałbym swołoczy socjalu. Nikomu zresztą :)
A jeśli ktoś przekracza prawo.. No mercy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SADYL

Zaintrygowałeś mnie tym wpisem.

Ja chodziłam po MRU w latach 88-94.
Interesujące, byc może się znamy.
Jeżeli nie mijasz się z prawdą to powinienes znać mojego brata "Starego Bunkrowca" a juz na pewno spore grono moich kumpli.
Zresztą jeśli wrzucisz ich ksywy, jestem w stanie opisać ich wygląd i miejsce z którego pochodzą, byc może wymienisz również moje pseudo.
Pochodzę z tamtych okolic a Ty piszesz o Pniewy (wtedy Kaława PGR) Boryszyn, Wysoka, Nietoperek itd

Temat "Rzeka" (kawyczki)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To byla alegoria z ciocia.
Nie od Ciebie zalezy kogo wpuszczono do kraju, w ktorym mieszkasz, ani kto dostanie socjal o tym decyduje systemu rzadzacych, ktorych wybierasz w pseudo demokratycznych wyborach.

Wiem.
I tak zle i tak niedobrze.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bo Inka nie ma zamiaru wnosić nic a zbrodniarza nazywa zbrodniarzem a nie panem...to tak na koniec:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Lucy:

W MRU byłem raz. Nie jestem w stanie wskazać daty. Gdzieś ok. 2000r
Był środek lata, nie byliśmy przygotowani (odzieżowo) na dłuższe zwiedzanie.
Wziąłem przewodnika z przypadku. Żadna grupa zorganizowana.
Pierwsze 200m było ok. Potem, jak przewodnik zajarzył, że może nam zrobić skok adrenaliny i zniknał na kwadrans.. ok już nie było :D
Załuję, że weszliśmy tam "z buta", bez przygotowania choćby odzieżowego. Po 2h musieliśmy wyjść, bo dzieciaki dostały trzęsiawki z zimna.
Polecam wszystkim.
Mało kto wie, że jest w Polsce miejsce, gdzie można zobaczyć 34 km graffitti i kupy nietoperzy wyższe od człowieka :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miało być...nic wnosić;-)
Robienie kilku rzeczy naraz czasem skutkuje takimi kwiatkami;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SADYL

Grafitti widzieliście na Pętli Boryszyńskiej
Nietoperze pewnie na północy (Nietoperek- Rezerwat Nietoperzy)
Temperatura na bunkrach jest stała ok.9 stopni ( to pewnie powiedział wam przewodnik)
Przewodników było wtedy dwóch:
Kwella i Woźniak (jeden baran z Woźniakiem miałam na "pieńku)
Bunkry, a raczej ich południową część znam doskonale ,chodziłam tam sama.
A byliście u Gonza (tego gościa co się spalił?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie tlumacz sie.
Szkoda pradu.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak Dziecko:-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Lucy:

Ile można przejść przez ok. 2h? Z dzieckami?
Z 5 km?
Tyle przeszliśmy... i graffiti było wszędzie.
Wychodziliśmy w innym miejscu niż weszliśmy.. i też była Wielka Nietoperzowa Kupa. Powyżej 2m :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SADYL

Ciesz się,że to nie ja was oprowadzałam. Wymusiłabym na Tobie to, co powinieneś zrobić jakiś czas temu.

Byliście w Międzyrzeczu? To moje rodzinne miasto.
(daleko jestem od domu)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Wymusiłabym na Tobie to, co powinieneś zrobić jakiś czas temu.

Tzn co?
Przeprosiny za starą de? ;>
Jesteś nią, bez względu na to, czy cię za to określenie przeproszę, czy nie ;]

Nie zamierzam przepraszać za stwierdzenie oczywistości.

Sporo starsze (metrykalnie) od ciebie Dziewczyny na tym forum, nie są dla mnie starymi de.. :D Ty tak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żyję. Poniekąd :)

Ja nie mam odpowiedzi na to, czy domieszka terrorystów w dużej grupie tych, którzy przed tymi terrorystami właśnie uciekają usprawiedliwia odmowę pomocy wszystkim.
Wiem jak bym się czuła na miejscu kogoś takiego.
Z drugiej strony, gdyby ktos atakował mój kraj, sama bym mu chętnie spuściła (chomika w toalecie).
Z trzeciej strony, perspektywa pewnie by mi się zmieniła gdybym miała dzieci.
Z pewnością potrzeba zwiększonej kontroli. Oraz wymogu pracy na siebie, po czasie aklimatyzacji.

Sadyl, o MRU ciągle marzę :)
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Sadyl, o MRU ciągle marzę :)

Za ~pół roku?
Koszta 50/50
Może być?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Interesujące!
mój mail to mooncombo@gmail.pl
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SADYL

Ok masz rację jestem stara d*pa, ale przypominam tak.. w imię zasad ,że Ty jesteś starszy ode mnie o 10 dłuuugich lat.
Wiem,że teraz Cię wkurzyłam na maxa, cóż najprawdopodobniej poradzisz sobie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> teraz Cię wkurzyłam na maxa

Przeceniasz się ;)

@Stworku:

Odezwę się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok :)
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możliwe, ze przesadzam, ale czy administrator forum nie powinien tu interweniować? Tekst "Pan Hitler eliminowal ludzi, ktorzy byli nieproduktywni. Albo ludzi, ktorzy mniej lub bardziej swiadomi zniszczyc niemieckie spoleczenstwo." jest już naprawdę blisko propagowania nazizmu. A od siebie dodam - kim trzeba być, żeby wypisać takie rzeczy?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@zaz:

Każdy ma prawo wyrazić swoje (nawet najgłupsze) zdanie.
Wystawia świadectwo jedynie sobie.
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj wystawił sobie świadectwo.Nie pierwszy raz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochana Inko, swiadectwa to dostawalem zazwyczaj z czerwonym paskiem.
Wczesniej tarcze czerwono-biale wzorowego ucznia na ciemno- niebieskim fartuszku. Z bialym kolnierzykiem.

Z Ciebie mozna tylko drzec lacha, gdyz nie masz nic merytorycznego do napisania na jakikolwiek temat. Z powyzszych. Potrafisz jeno gasic durnymi emotikonami, tudziez usmiechem prosto zlozone zdania wlasna narracja.

Sadyl chociaz wiedzial kto to byl pan Braun.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogi/a
zaz968

Eksterminacja wlasnie na tym polegala.
Stwierdzam fakty.
Chce pisac o niemieckiej techonologii lat trzydziestych i czterdziestych.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miło że moje wypowiedzi tak Ciebie rozbawiły...baw się dalej chłopczyku:-D
Btw...dyskusja o niemieckiej technologii zaczynająca się od nazywania zbrodniarza panem jest co najmniej dziwna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Smiech a usmiech pani Inko to dwie totalnie osobne sprawy.
KAZDY ma w sobie male dziecko wewnatrz, o Pani.]
Tylko nie kazdy jest tego swiadom.

Moje Dziecko.

Teraz ja sie usmiechne.
Pozwolisz?

Slowem pisanym ze mna nie wygrasz.
Wg mnie.

https://www.youtube.com/watch?v=lH0gnwtSEGI
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z Tobą w nic nie gram chłopczyku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem.

Nie masz takich kart.

Proste.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie.Skład stolika mi nie pasuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie nie pasuje skladnia Twych zdan.
Po kropce pomiedzy zdaniami ludzie czasem uzywaja spacji.
To takie cos prostokatnego na dole klawiatury.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiedziałam że masz problemy ze wzrokiem. Wybacz. Lepiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O le zauważyłem, to temat dotyczy zdarzeń we Francji, a nie niemieckiej technologii lat 30-tych i 40-tych.
Natomiast eksterminacja w wykonaniu ekipy "pana" Hitlera to najzwyczajniej w świecie masowe ludobójstwo, w którym nie chodzi już o "eliminację nieproduktywnych".
Ponadto wg mnie publikowanie pozytywnych opinii o pewnych sprawach po prostu nie powinno mieć miejsca na forum publicznym
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne. Po co ktoś ma mieć swoje własne zdanie na jakiś temat, jak można mu powiedzieć, jakie zdanie jest prawidłowe. Ministerstwo Prawomyślności, co nie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
No.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Troszkę techniki:

Większość społeczeństwa sądzi, że wystarczy mieć dwie masy podkrytyczne materiału rozszczepialnego, złączyć je do kupy i już mamy bombę atomową.
Oczywiście.. pierdyknie. Przykładem tego jest Hiroshima czy Nagasaki.
Niestety.. moc takiego wybuchu jest relatywnie znikoma a skażenie potworne.
Materiał rozszczepialny rozlatuje się, zanim dojdzie do reakcji łańcuchowej w całej jego objętości.
Aby wykorzystać rzeczywistą moc ładunku, trzeba rozpoczynającą się reakcję łańcuchową przez chwilę "przytrzymać" w kupie.
Oczywiście.. nie ma na świecie fizycznych materiałów, które by to były w stanie zrobić. Tę funkcję pełni fala uderzeniowa konwencjonalnych ładunków wybuchowych, odpalanych w ściśle określonej sekwencji. I tu jest zastosowanie dla ultraszybkich przełączników, jakim jest np. krytron.
W przypadku ładunków termojądrowych poziom skomplikowania konstrukcji bomby jest przynajmniej o rząd wielkosci wyższy.
Amerykanie mieli czas, pieniądze i spokój. Mogli dochodzić latami do właściwych rozwiązań.
Ruski sobie je po prostu kupili od Rosenbergów.
III Rzesza, w warunkach wojennych, nie miała najmniejszej szansy tej technologii opanować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja się z Tobą Brat jednak nie zgodzę.

Moim skromnym zdaniem rozwój cywilizacji przemysłowej jest początkiem końca ludzkości. Postrzegam go jako jeden z najbardziej negatywnych elementów naszego bytowania, a przy okazji doprowadził do zakłamania, zniewolenia i odhumanizowania ludzi.
Już nawet samo słowo "cywilizacja" niesie w sobie pozytywny ładunek, podczas gdy jej przeciwieństwo, czyli brak cywilizacji, albo "dzikość" jest przesączona pejoratywnym znaczeniem.
A to właśnie dziki znaczy wolny, nieskrępowany, duchowy i mający wpływ na swój rozwój.

Zobacz Brat co się stało. Wszyscy zasuwają codziennie na 8-10 godzin do pracy i nie widzą, że to niewolnictwo ekonomiczne. Mało tego, cieszą się z wolnej niedzieli i soboty, ochłapów otrzymywanych od właścicieli w formie płacy i doznają orgazmu na myśl o dwutygodniowym urlopie w roku.
A jak się już zupełnie wyeksploatują to będąc 67-letnimi wrakami dostają od właścicieli ochłapy w postaci emerytury. Od właścicieli, którzy pracą własnych rączek nie skalali nigdy w życiu, a jedynie planują życie niewolników i układają w kupki banknoty przez nich zarobione.

Ludzie już nawet nie widzą, gdzie są i dokąd idą. Czemu tak Cię Brat jarają wschody słońca, mgły w lesie czy bagienne błocko? Bo tego nie ma. Bo to nie służy postępowi i właściciele niewolników nie widzą sensu w inwestycji w ich rozwój duchowy. A tymczasem kontakt z naturą, życie według jej praw to jest to, czego człowiekowi potrzeba. Bo w takich warunkach wyrósł nasz gatunek.
Tymczasem cywilizacja postępu wpycha nas w sztuczne środowisko. To nie jest rozwój, to jest zniewolenie.

Nie chcę tego, ale hipotetycznie - kto przetrwa jak cywilizacja padnie, albo jak wybuchnie zawierucha? Niech każdy się zastanowi, jakie ma umiejętności i co może zrobić, żeby przeżyć, kiedy nie będzie prądu, policji, wojska, ciepła, benzyny, za to będą uzbrojone i pozbawione zasad bandy złodziei i innej hołoty.
Jak myślicie, że was to nie dotyczy, to jesteście ślepi i głusi.
W razie czego ci, co mają was chronić i w których pokładacie nadzieję pierwsi spieprzą w bezpieczne okolice.

Myślę, że trzeba umieć zbudować dom, piec, piwnicę. Pozyskiwać drewno i produkować żywność, a także ją konserwować i przetwarzać. Rozwój cywilizacyjny, który tak podziwiasz, odebrał ludziom te umiejętności, mało tego, wmówił im, że to nieistotne, barbarzyńskie, niepotrzebne.

Słucham, kto z was czytających wie, co to trivia? Kiedyś podstawa edukacji, a teraz ktoś to stosuje? Ministerstwo Ogłupiania dla zmylenia zwące się Edukacji wykreśliło tę metodologię z programu. Teraz wystarczy zdać test. Nie trzeba znać odpowiedzi, wystarczy wybrać z dopuszczalnych.

Zupełnie nie podzielam Twojej Brat fascynacji, ja też lubię oglądać zabawki, ale nie chciałbym żyć w krainie bajek.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba mnie blokuje niedozwolona tresc Braciszko.

Napisze krotko, postep technologiczny nie wyklucza powrotu do natury, Adolf mial wlasne gniazdo tu, w Alpach Bawarskich:

https://www.google.nl/search?q=berghof+hitler&sa=X&espv=2&biw=1366&bih=677&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ved=0ahUKEwj455Hz-aPJAhVEXg8KHVqfASgQsAQIHA
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Niech każdy się zastanowi, jakie ma umiejętności i co może zrobić, żeby przeżyć

Paradoksalnie, byłe demoludy są tu w pozycji uprzywilejowanej.
Szkopy, Angole, Skandynawowie..zawsze wszystko mieli.
U nas wiele rzeczy trzeba było zdobywać, robić "coś z niczego".
(Od zawsze twierdzę, że Mc Gyver za młodu Słodowego oglądał :D)
I myślę, że z umiejętnością przetrwania w warunkach ekstremalnych, pokolenie urodzone za Gierka lub wcześniej, poradziłoby sobie.
Młodsze.. niekoniecznie.

Kwestia zniewolenia.. inna bajka.
Mało kto może sobie pozwolić na życie wg swoich zasad.
Można oczywiście być sobie Szefem i nie ulegać wyścigowi szczurów.
Ale w mało którym zawodzie można sobie pozwolić na brak interakcji ze społeczeństwem. A każda interakcja jest kompromisem. Aby coś dostać musimy coś oddać.
Przeważnie.. część siebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
C, Hitler był panem, nie niewolnikiem. Więc mógł sobie biesiadować w Alpach,a poddanych zniewalać. I tak robił. Jak każdy satrapa dbał o własne dobro, a nie tych którym panował. Więc nijak ten przykład się ma do powrotu do natury. Chyba, że chcesz wykazać, że kosztem wielu niewielu to zrobi, z tym się pogodzę.

Sadylu, zgoda, że demoludy są w lepszej sytuacji, szczególnie dziadki. Sam tak myślę.
Ale w zakresie interakcji ze społeczeństwem błądzisz. Obecnie eksploatowany model zrywa i unicestwia więzi międzyludzkie. A to jest chore, bo człowiek jest istotą stadną (no może za wyjątkiem mojej skromnej osoby). Jeśli w porę tego nie zrozumiesz, to kiedy to wreszcie pojmiesz będzie za późno.
Nie mam najmniejszej wątpliwości, że należy wyrzec się cywilizacji i powrócić do bezpośrednich relacji w małych społecznościach. Gdzie wszyscy wszystkich znają i mogą sobie pomagać. Skąd wiem, że mam rację? Bo śledzę to, co się dzieje w Detroit, gdzie cywilizacja upadła i do głosu doszła lokalna społeczność, na nowo ukonstytuowała się wspólnota plemienna. To jest przeznaczenie ludzkości, nie cywilizacja postępu przemysłowego.
O ograniczoności zasobów, rabunkowej gospodarce i braku Ziemi B do eksploatacji wspominać chyba nie muszę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Manson:

Żyję w małej społeczności.
Nie w blokowisku.
Znam (prawie) wszystkich sąsiadów. O (prawie) każdym mogę coś powiedzieć i prawie każdy z nich może coś powiedzieć o mnie (ale nie wierzcie w te kalumnie :D)
Urok starych chat..
W poprzedniej miałem to samo.
Wcześniej.. typowe blokowiska, gdzie każdy pilnował swego nosa. I znajomość 2-3 sąsiadów po kilku latach była sukcesem.

Nie musisz mnie przekonywać do małych społeczeństw. Znam jego zalety. A moja wątroba zna jego wady :D

Każdy każdemu obrobi de.. ale jak jest rzeczywista potrzeba, to każdy pomoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> człowiek jest istotą stadną (no może za wyjątkiem mojej skromnej osoby)

Bez wyjątku.
Jakbyś rzeczywiście był tak aspołeczny, jak się prezentujesz, nie byłoby Cię na Forum :D

I wiesz, że to nie przytyk ani złośliwość.. ino prosta konkluzja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciebie przekonywać nie zamierzam.
Ale ludzkość zapyla nie tam, gdzie trzeba.

Na forum się bywa. To niewiele znaczy. Wiem, że są tacy, dla których świat wirtualny jest prawdziwym. Dla mnie jest platformą do wymiany myśli. Tylko. Jak już wielokrotnie pisałem wolę spotykać idee, aniżeli ich nosicieli. Nie cierpię gadania przez telefon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najwiekszym bledem pana Htlera, Drogi Mansonie, bylo to ze chcial dbac o pewna czesc ludzi kosztem innych.

Proste.
...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Sorry. Brat, nadal nie nęcą mnie dobroci cywilizacji przemysłowej. Dla zmyłki nazywacie to rozwojem. A jeżeli chodzi o autorytety, jakiejkolwiek proweniencji, to ja ich nie mam. Jedyny gość, którego gotów byłbym wysłuchać zamiast od razu kazać mu się zamknąć, to Dalajlama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> nadal nie nęcą mnie dobroci cywilizacji przemysłowej

Jasne. Fajnie żyć w środku lasu z anteną satelitarnego Netu i zrzędzić :D

> Jedyny gość, którego gotów byłbym wysłuchać zamiast od razu kazać mu się zamknąć, to Dalajlama.

Demonizujesz.
Fakt, że za dużo nie pogadaliśmy... ale i potrzeby takiej nie było. Rozumiemy się po 2-3 zdaniach. I to cholernie cenię:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manson, E tam,wbiles cos sobie do lba i kurczowo sie tego trzymasz.
W sumie to dobrze miec jakies przekonania.

Co bys zrobil bez pradu w zimie przy minus 37st C ?

Gleboko sie zastanawialem kiedys nad Twoimi wyborami i szczerze.... uwazam, ze podjales sluszny wybor.
Ucaluj sfore.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem przekonany, że przy -37, bez prądu, Manson by przeżył bez problemu.
Sfora takoż.
Znikłby jedynie czasowo z Forum :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przezylismy z nim z sfora i babami przy minus 20.
Tylko auto nie chcialo odpalic.
Nasze.
Nie jego.

Ale wtedy byl prad :) co nie Brat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Manson. Co do istoty to się zgodzę. Jest jedno ale. I nie chodzi o mróz. Problem w tym, że pierwotny dzikus często nie mógł jarać się wschodem słońca, bo zęby bolały go tak, że kwiczał z bólu. Albo umierał w męczarniach z rozlanym wyrostkiem, co teraz jest sprawą drobnej kosmetyki chirurgicznej. Czyli zalewanie lasów betonem nie, ale rozwój medycyny tak
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda. Ale o ile w pierwszym wydaniu "biblii psychiatrii" z 1925 roku opisano 30 chorób psychicznych, to w jej wydaniu z 2005 opisano ich już 300. Teraz rozwój medycyny to trzaskanie kasy przez korporacje na nieistniejących chorobach. Z wyleczonego pacjenta nie ma pożytku, z leczonego a i owszem.

Brak prądu to problem z żarciem dla sfory. Trzeba byłoby częściej polować i rzadziej jeść.

Raz jeszcze powiem: nikogo na nic nie namawiam. I mi Sadyl nie rzygaj internetem satelitarnym bo nie o to chodzi. Lepiej mi powiedz, dlaczego zamiast przestawić auta na zasilanie alkoholem z uporem maniaka tkwicie cywilizacyjne przy ropie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Manson:

Niczym Ci nie rzygam. Wskazuję jedynie pewną niekonsekwencję w Twoich słowach.
Z jednej strony: co rusz wspominasz o swojej aspołeczności. Z drugiej: jesteś stałym bywalcem Forum, a przy tym wspaniałym Gospodarzem.
Z jednej strony piszesz o niechęci do nowych technologii... z drugiej.. sam z niej korzystasz.
I naprawdę.. nie widzę w tym niczego złego.
Sam jestem daleki od wszelakiej ortodoksji i nie zawsze w życiu stosuję zasady, które sam wyznaję i publicznie prezentuję :D
Wiem, że w sytuacji krytycznej (kiedy 99% pi*dusiów w rurkach zabiłby sam brak dostępu do Fejsa, o braku prądu nie mówiąc;) poradziłbyś sobie. Bo masz umiejętności a przede wszystkim: cojones!
I myślisz samodzielnie.. a to bodaj najważniejsze.

> dlaczego zamiast przestawić auta na zasilanie alkoholem z uporem maniaka tkwicie cywilizacyjne przy ropie?

Nie mogę mówić za innych, ale mnie przynajmniej nie korci, żeby ściągać w nocy paliwo z auta :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
He he he, to dobre było :-)))

Ja nie jestem przeciwko nowym technologiom.
Ja jestem przeciwko cywilizacji przemysłowej.
Niby podobne, ale kompletnie nie to samo.

Na czym polega zasadnicza różnica? Na tym, że motywem przewodnim cywilizacji przemysłowej jest współzawodnictwo - czyli kto jest najlepszy, najszybszy, największy i ma wspanialsze mięśnie czy co tam. Odbywa się to ze szkodą dla zasobów planety i więzi międzyludzkich, ale kasa Misiu kasa jest najważniejsza i wszystko inne przesłania.
Ja zaś mam głębokie przekonanie, że motywem przewodnim ludzkości powinno być współdziałanie, dla osiągnięcia ściśle określonych celów. Z umacnianiem więzi międzyjednostkowych i działaniem dla dobra ogółu. Niestety, w tym modelu kasa nie ma żadnego znaczenia i ortodoksyjni mieliby mocno pod górę.

Jakiś czas temu zapytałem w rozmowie kumpla (czasem tu zagląda) pracującego w nauce dla przemysłu, czy oni tam jeszcze robią naukę czy już tylko według wytycznych korporacji. Powiedział mi, że jeszcze robią, ale korpo cisną ich jak się da i gdzie się. Jedni to wytrzymują i się stawiają, drudzy niekoniecznie. Ale presja jest coraz większa.

I w ogóle to ja bardzo lubię ludzi. Tylko jakoś bardzo mnie wyczerpują. Słabizna jestem. Wiesz o czym mówię, co nie Vi ? :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korposzczury na to Forum nie zaglądają, bo nie mają na to czasu ;)

A Ci, co zaglądają, jestem o tym przekonany: myślą podobnie, jak Ty.
Może jedynie nie wszyscy mieli okazję swe myśli zwerbalizować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo My jestesmy nice...
My zAwSzE PoSiAdAMy cZaS.

https://www.youtube.com/watch?v=p9n9gW1wCks
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, Mansonie, ja lubię ludzi, ale tych, których już poznałam :) Nowe znajomości to zawsze wyzwanie dla mnie. A jak jeszcze mam zadzwonić...;) Dlatego jestem niezmiernie wdzięczna wynalazcy/om sms-ów ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Tak, Mansonie, ja lubię ludzi, ale tych, których już poznałam :) "

No ja myślę;)...w moim przypadku kino odegrało ważną rolę;)..i umiłowanie ciasteczek;-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kinomaniacy mają dodatkowy plus ;) Do zobaczenia na Makbecie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Makbet...piękny i krwawy...nie mogę się doczekać:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem Ci coś w sekrecie. Ja też :) Hail Macbeth! ;) Szczególnie, jeśli wygląda jak Michael Fassbender...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No przystojna bestia aczkolwiek rola w Shame trochę mi go zbrzydziła;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie widziałam. I teraz nie wiem, czy obejrzę ;) Pamiętam go za to z Prometeusza, to tak a propos Obcego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie oglądaj...mało przyjemna rola...wręcz ohydna..brrr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to sobie daruję. Zostanie mi na zawsze w pamięci jako pan Rochester :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
och i ach
jak super
brawissimo
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nioch nioch ;-p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siol.

Powiedzial Willhelm.
Wlasnie teraz.

https://www.youtube.com/watch?v=p9n9gW1wCks
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chwilowo nie mam żadnej dobrej pozycji,zatem poczytam Was.

A tak na marginesie,odnosnie wydarzeń we Francji,nie wierzcie w to co pier****lą w tv.
Pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj Cihilli.
Dawno Cie nie bylo.
Ladna jestes.

Zrob sobie na posladku czerwona papryczke please.
Tatoo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~C~ w podziemiach się ukrywałam . Co do tatuażu jakieś tam są,papryczkę powiadasz,hmmm...ok,niech Ci będzie. Czemu nie ? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ukrywam sie w gdanskich fortach.
Licze i obraczkuje szczury z gdanskiej Motlawy.

Nie wiem dlaczego.
Ale uwazam, iz jestes wyjatkawa kobieta.

No to masz Mala. :))))))))
Dla Ciebie:

https://www.youtube.com/watch?v=lH0gnwtSEGI
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zostaw te szczury,mam coś lepszego,chodz :-)

Ta nuta,zawsze wiedziałeś co dobre,akurat ten link co wrzuciłeś nie działa,ale poradziłam sobie. Posłuchałam. Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie działa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwielbiam Cie.

Psy najbardziej ;)
Ptaki.

Nadaje tymczasowo z Holland wiec, moze cos Tobie nie grac.
Kilka kwestii.
Dostawca uslug raz..... e tam :)

Odpal to prosze w koncu mamy listopad, a w listopadzie... jest fajnie
U mnie na pietrze w domu wieje listopadowy wiatr.
Liscie tluka w okno.
Czuje sie bardzo samotny.
Ale to nic prawda Chili?

https://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz,że w sercu mi gra...od zawsze chyba.
Czy ta samotność to nic ? Nie wiem za bardzo,zależy czy to samotność wśród żywych cieni czy taka którą chcesz, ~C~?

Listopadowy wiatr ? Lubię,z dobrą książką..koc i wtedy chodzę i szukam jakiegoś kota na osiedlu,bo przecież czegoś brakuje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy juz pisalem, ze jestes wyjatkowa.

??

Jestes.

Sluchaj tego.

https://www.youtube.com/watch?v=_2qFnGLuHtE
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i masz mnie...czekaj idę Cię szukać na tych fortach...powiedz tym szczurom niech nie wyłażą z podziemi mi na przeciw,nie radzę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
c zasypia przy tym :

https://www.youtube.com/watch?v=9Ja1aHnj7Wk

ps. Lubisz jesc orzechy??
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Orzechy ? Lubię,ale je rozwalać,zwłaszcza włoskie. Skąd to pytanie ? Czuję jakieś drugie dno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, drugie dno to moj kolega.
Dobry kolega.
Szuka kobiety, ma na imie Adam.
Podkreslam, ze jest przystojny i madry, czyli ma to cos - zupelnie jak ja.

Podobasz sie jemu.
Mi tez.

Ja moge byc dziadkiem do orzechow.
Wszak mam 35lat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha. Jestem zaszczycona,a raczej podekscytowana...że aż spadłam z krzesła,podarłam pończochę,f***ck drogie były :-). Ale to nic "biere" Was dwóch,a co tam. Zawsze byłam ambitna hahaha.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podekscytowany jestem ja.
Adam maluje salon.
Zakochal sie w Tobie.
Prawie ;).
Pyta czy jestes na Fb.

Ciagle marudzi, iz masz strasznie piekne skosne oczy.

Cos dla Ciebie na spokojny wieczor.

Chilli Czekoladko, jakiej muzyki sluchasz.??
To wazne dla nas wszystkich.

https://www.youtube.com/watch?v=lH0gnwtSEGI
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W kazdej chwili zapraszamy do Rotterdamu.
Wszystko jest.

:)

Oprocz Ciebie.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O muzykę pytasz..różnie,zależy od nastroju. Ostatnio ciągle ze mną jest Eric Clapton. Był taki rosyjski wokalista,muszę poszukać...bywają dni,ze w aucie gdy gdzieś pędzę słucham rapu pełnego epitetów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzimy Cie na Fb.
Powiedzial, ze jestes kobieta o tysiacu twarzach.
W naszym jezyku znaczy, iz jestes bardzo ladna.

:)

Rap arogancki?

Prosze:

https://www.youtube.com/watch?v=41qC3w3UUkU

Ja jestem Annonymous.
On jest glupszy.

Mniej przystojny.

Dziekuje.

My nie zdradzamy.
My jestesmy Bogami sieci wE ArE aNnonYMouUS.

oDEZWE SIE.
Na privá.

Pozniej.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rosyjski wokal?

Wysocki?
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie Wilku,nie chodzi mi o Włodzimierza Wysockiego,choć znam. To był super głos męski,słyszałam ze dwa kawałki,chyba coś o wojnie,ale młody głos. Znajdę to kiedyś to znajdę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurde, Ty masz klase.
Czuje to w trzewiach.

:))

https://www.youtube.com/watch?v=sZ97BTBGCMI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czi-czi może to ten wokal?

https://www.youtube.com/watch?v=L-0Nc0uhGKc

Jest młody Rosyjski vocal i jest wojna.
Tak sobie pogdybałem.
Śliczna jesteś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Nawet kilka klas,skończonych ze osiem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cziczi- Cziczi

to ten wokal:

:)

Jade cos zjesc. Do centrum.

Moj ulubiony utwor:

https://www.youtube.com/watch?v=p9n9gW1wCks
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety to nie ten Wilku. Kiedyś to znajdę :-)
Ale ten co wkleiłeś niezły,posłucham tego wieczoru .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze nikt nigdy nie nazwal mnie wilkiem.
Jestem wilkiem stepowym.
Nazwanie mnie wilkiem to tak, jakbys napisala,ze mnie kochasz.

Pisz mi tak zawsze, a upoluje Tobie kazda zdobycz.
Przy ksiezycowej pelni.
Podczas gluchej, ciemnej i wietrznej nocy tez.
Zawsze i wszedzie.
Wilki nie zasypiaja.
Nigdy.

Podoba mnie sie, ze piszesz do mnie Wilku.

Zawyc dla Ciebie jakas serenade?
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba się najarałeś trawy za dużo.
Wyj serenade wyj
ino bystro
To ja jestem wilkiem dla czi-czi, ty jesteś wilczym bobkiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jaram zielska.
Choc mam tego mnostwo.

Tak, jestem wilczkiem.

Ale chociaz potrafie, znaczy mam czelnosc wlasne wypociny podpisywac.
Jasno i klarownie.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasno i klarownie.
Prawie jak poranny mocz.
Jasny ,klarowny i słomkowy.
Tyle w temacie Wilku!

Anonim. Gall Anonim-lepiej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to dla cudownej Czekolady Chili.

Podoba sie Cziczi Cziczi?
Chyba tak...

https://www.youtube.com/watch?v=lH0gnwtSEGI
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje za Wilka.
Geju anonimie.

;)

Sie nie obraz za bardzo.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czkawkę masz?
Podoba sie Cziczi Cziczi? To jest czi -czi ,a nie czi czi czi czi czi czi
mi się podoba ale ty mi sie nie podobasz lisku, nie sory jeżyku, nie sory zając. Cholera jak ci tam było?
Twa opinia wisi mi geju nie anonimie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
E tam.
znizasz sie intelektualnie w slowie pisanym.

Przeciez stac Cie na wiecej.
Wierze w Ciebie.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muszę się zniżyć,chcę utrzymać Twój poziom.
Jedyna rzecz którą miałeś na wyższym poziomie to Twoja ręka wołając Hi Hitler.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic nie musisz.
Mozesz moj kochany.

hle hle hle
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> To jest czi -czi

Stanowczo powinienem pobierać opłaty licencyjne za używanie MOICH skrótowców. Muszę jutro o tym z Zaiksem pogadać :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mozesz moj kochany.
Zatkało kakało to nie ze mną

Sadyl jakie Twoje skrótowce, przestań marzyc, są tu od wczoraj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla Czekolady na noc.

https://www.youtube.com/watch?v=nAB4vOkL6cE
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twoje skrótowce zdają się być bardzo chwytliwe. Masz talent, Sadylu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~~~~c~~~~
ludzi sie tu nalazło
Co ty puszczasz na noc Czi-czi Rzekę?
Puść coś rodem z Holandii, coś o tulipanach,trawie.\
Idziesz na łatwiznę hle,hle,hle

Masz talent, Sadylu :)
Sadyl do Mam talent Kariera telewizyjna czeka hle,hle,hle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosze Kochany,:

https://www.youtube.com/watch?v=3RaHTDNude4
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lipa,lipa,lipa wręcz brak szacunku dla odbiorcy tego badź co bądź pseudo-dialogu.
Wilku czy tam koziołku lub baranku boży wysil się .wejdź na wyżyny i dowal muzą.
Chyba,że masz ograniczoną liczbę płyt, albo internet z batonika z żabki- sorki z Froga wszak Ty zagraniczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> są tu od wczoraj

Zachciało mi się to sprawdzić.
Pierwsze określenie czi-czi na Czekoladę Chilli padło na forum w dn. 24-10-2012 w tym wątku: http://forum.trojmiasto.pl/Jest-ktos-t420053,1,30.html

Zgadnij, kto był autorem? ;>

@Vi:
Wiem, dzięki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gallu Anonimie Szanowny.

Dzis piekna noc.
Pelnia Ksiezyca.

Nie mylic z ksiedzem.
;)

Chmury pieknie oswietlone.
Wyjaralem papierocha.

Chcesz cos ladnego?

Prosze.

https://www.youtube.com/watch?v=OJuVGsPykvY
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
C - Alibabka, Sadyl- Narcyz
Ja jeden normalny zostałem. Sadyl Ty se nie dodawaj do nicka swojej teorii Ty jesteś Sadly a to znaczy po angielsku ~~niestety~~
Więc piszesz o sobie w postaci anagramu. Niestety narcyzie

C , no zaimponowałeś Ty mie teraz , więc cały misterny plan nie poszedł w pi..du- to z Killera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.youtube.com/watch?v=EVaxKYhi3cU
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alibabek to było sześć ;) Chyba chodziło Ci o Kalibabkę, Gallu Anonimie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vilette
Kontynuując Killera, ale Siara! Racyję masz i stanowisz prawilnie
C Dawaj coś co mnie zaskoczy WILKU,Wszak cały czs puszczasz powszechnie znany Music.
Sadyl siedzi na translatorze i sprawdza co znaczy SADLY -anagram jego pseudo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aż sobie zanucę, Sweet, sweet Tulipan ;) Bo chciałeś czegoś o tulipanach, co nie? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.youtube.com/watch?v=99f7par4snc
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
vilette, bystra z Ciebie dziołszka
https://www.youtube.com/watch?v=05Ae87h8iN4
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.youtube.com/watch?v=LLs-JP5FGAg
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Sadyl siedzi na translatorze i sprawdza co znaczy SADLY

Może i by tak było, gdybym nie zdawał 30 lat temu matury z angielskiego i nie słuchał potem Cave'a ;)

> Sadyl- Narcyz

A tu, jako narcyz, kłócić się nie zamierzam :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
C, Ty już nie jesteś w stanie pisać tylko wklejasz linki.
Sadyl nadal na translatorze, sprawdza cały czas swój nick
Czi-czi nas se odpuściła
Vilette, zabije Cię intelektem
Więc puszczam Ci Twoją ulubioną erotyczną musik i idź spać
https://www.youtube.com/watch?v=5T_uxoV5FuQ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
E tam. Akurat to wiedziałam ;)

To ja też coś wrzucę.

https://www.youtube.com/watch?v=xiK2JlBpzvI dawno już nie słuchałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, klocmy sie.
Jak mawia Koran, kto nie ma w zyciu wrogow ten nic nie dokonal.

Kurde czasem, mam nieodparta ochote poznac takiego kozaka w ciemnym zaulku, w nocy face to face. No raczej szansy by nie mial. Ale to nic.

https://www.youtube.com/watch?v=LLs-JP5FGAg
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie jest moja ulubiona muzyka, ale mimo wszystko dziękuję. Wolę to ;)

http://www.youtube.com/watch?v=I2HhSRBcFQY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
C,

Kurde czasem, mam nieodparta ochote poznac takiego kozaka w ciemnym zaulku, w nocy face to face. No raczej szansy by nie mial. Ale to nic.

NOOOO szansy byś raczej nie miał, ale masz Kozaka i ciemność. Na szansę i skuteczność(chociaż w Twoim przypadku nie wiem czy zadziała) -niebieska tabletka
https://www.youtube.com/watch?v=1bxe93jItRM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Gall Anonim:

Jeżeli dla ciebie poczucie humoru, dystans do siebie i (przede wszystkim) brak kompleksów jest oznaką narcyzmu, to nie wiem, jak musisz być wycofany i zakompleksiony.

A rozmowy o ciemnym zaułku, dla mnie wyglądają jak netowe przechwałki gimbusów, co mają wieczne zwolnienie z wuefu i muszą odreagować codzienne realne docinki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sezon na kozaki już się skończył, a szkoda ;)

Jesssu, wy tak na poważnie, niebieskie tabletki, zaułki i te złośliwości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj Drogi Gallu Anonimie.
Wciagnalbym Cie nosem.
I Ty o tym wiesz.

Ta swiadomosc - piszac szczerze - mnie wystarcza.

ps. Kocham Cie moj geju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Sezon na kozaki już się skończył, a szkoda ;)

I tak by były gorzkie :P

To tak w ramach "tych złośliwości" :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadly (napisane po ang) Nooo, jak Ty zdawałes maturę 30 lat temu to tez potrzebujesz niebieską tabletkę,hle,hle,hle.
Co do braku kompleksów-warto zawsze widzieć w sobie wady i cały czas pracować nad sobą, chociażby tak dla zdrowia mózgu. Zatem pracuj nad sobą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Wciagnalbym Cie nosem

Nie ma jak wprawa :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ilona,
Jesssu, wy tak na poważnie, niebieskie tabletki, zaułki i te złośliwości?

Ja nie, ale im ciśnienie skaka

c
ps. Kocham Cie moj geju.
Musi Ci być dobrze w tej Holandii, tylko po kiego czi -czi głowę zawracasz?

Sadly,> Sezon na kozaki już się skończył, a szkoda ;)

I tak by były gorzkie :P

O grzybkach prawisz? czy o ukrytej fantazyji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> jak Ty zdawałes maturę 30 lat temu to tez potrzebujesz niebieską tabletkę

Chcesz się o tym przekonać?
Przyślij mi swoje zdjęcie. Pomyślimy ;]

> warto zawsze widzieć w sobie wady

Chłopie... N osób (z Iloną włącznie:) da ci na piśmie, że składam się WYŁACZNIE z wad. :D
A i ja je znam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Ja nie, ale im ciśnienie skaka
Chyba jeszcze nie skaka skoro wykrzykników nie używają ;)

Sadyl !! Ja Cię jeszcze tą goryczą uraczę :P Nie nabijaj się z laika :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Chyba jeszcze nie skaka skoro wykrzykników nie używają ;)
> Sadyl !!

ROTFL

Btw: nawet najgorszy dzień może się skończyć łzami śmiechu.
Wystarczy na Forum wejść ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadly, coś Ci się porąbało
Nie spełnię Twoich fantazji. Jakiekolwiek by one nie były.
Zdjęcia mu się zachciało .Ogłaszam Child Alert

Btw: nawet najgorszy dzień może się skończyć łzami śmiechu.
Wystarczy na Forum wejść ;D
Mój dzień się dopiero zacznie tak ok.6.00, chyba nie zauważyłeś że już po północy.

Wolałem pisać z C niż z Tobą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Mój dzień się dopiero zacznie tak ok.6.00

Szczerze mówiąc: współczuję.
Ale to oznacza, że póki co, trwa poprzedni.

> Wolałem pisać z C niż z Tobą

Uff.. ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak Panie (chyba)emerycie( bo tylko oni moga sie wyspać), niektórzy wstają wczesnie rano.
C był zabawny z ta swoją retro musik, Ty jesteś Nudny Sadly (to po angielsku)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Panie (chyba)emerycie( bo tylko oni moga sie wyspać),

A skąd. Zapier*lam w kotłowni na 3 zmianę. O 6 jadę do domu lulu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadly,
O 6 jadę do domu lulu :)
Jak dojedziesz o 6.00 do domu owej damy o imieniu Lulu, pozdrów ją od Galla.
Ps. nie zapomnij się wykąpac , no chyba że pracujesz na piecu olejowym lub gazowym.

Cza było iść na studia, czyli jednak maturki nie było ,wydało się. No chyba,że papier zjadły dinozaury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Jak dojedziesz o 6.00 do domu owej damy o imieniu Lulu

Z Lulu jestem umówiony na jutro, 18:00. Nie wiedziałem, że Ją znasz ;>
Po pracy jadę do swojego.

> nie zapomnij się wykąpac , no chyba że pracujesz na piecu olejowym lub gazowym

Ani to ani to. W Świerku pieca pilnuję. Dojazd troszkę zajmuje, niestety :/
Ale fakt.. wykąpać się trza. Wszędzie pełno tego grafitu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, daj na luz z debilem.
Totalna ignorancja boli bardziej nizli zainteresowanie.

Niemcy mowia na to tak:
Leck mich am arch.

https://www.youtube.com/watch?v=Q8z4SEbsqbw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tagi: Świerk, piec , grafit- brak danych marzycielu o lepszym stanowisku pracy.

Co konkretnie dasz Ani. Napisałeś: Ani to, Ani to i dlaczego wobec tego umawiasz się z Lulu
Ale fakt.. wykąpać się trza. Wszędzie pełno tego ( Twój cytat)
Oj Sadly kuj żelazo póki gorące.

C, Sadyl, daj na luz z debilem. Czyżby trawa przestała działć , czy przestały działać te holenderskie ciastka?
C .godzinę temu czy dwie miałeś inne mniemanie.
Opowiedz nam wszystkim co sie stało. Będzie i strasznie i śmiesznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Sadyl, daj na luz z debilem

Oj tam. Fun'u nigdy mało :)
Właśnie planowałem opowiedzieć o sąsiadce z dołu, która ma wielkiego czarnego kota Schrödingera :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jeszcze ostatnie...
Nie jestem w zadnej Niederlandzkiej krainie, sprawdz moje zewnetrzne IP komputera.
Watpie czy zdolasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo My JeSteSMY

k u r * a

NICE.

https://www.youtube.com/watch?v=ec7eYnGcoW8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadly
Zapodaj o tym kocie i o sąsiadce ( o sąsiadce-to nie echo)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl.

Uwielbiam sasiadki ;)

I ichnie kotki.

Miau.
Dawaj, pisz.

:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miau
Powiedział Wilk

(Siara ..i wszystko jasne -To z Killera)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo MY jesteSMY
Z a j e ** sc i.

https://www.youtube.com/watch?v=dirzMDYz0rc

Prawda Gejus??
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Dawaj, pisz.

2 L8

Znikam
Gute Nacht
to whom it may concern :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aless klarr maine kleine liebe.

;)
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie jestes, Gejciu Anonimie?
Wladcze wilki (te co miaucza) nigdy nie zasypiaja.

Bo MY jestesMY NICE?
We ARE ANNonymouse.

Nie walcz.
Bo przegrasz.
Respektuj mnie.

We are nice.

https://www.youtube.com/watch?v=dirzMDYz0rc
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@C:.. nie dasz zasnąć, tylko drzesz japę :D

> Respektuj mnie.

Oczekujesz respektu ze strony innych, to sam najpierw ich szanuj.
Nikt (chyba, bo różne dewiacje na świecie funckjonują) nie będzie zadowolony z nalepki "maine kleine liebe". Przyklej ją sobie w rowku, bo tam jest jej miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezu Sadyl, do Debila pisalem - nie do Ciebie. Akurat. Bedac krocej niz ja na forum powinienes juz troche chociaz wychwytywac kto co i komu.
Swiat nie obraca sie tylko wokol Twego ego.
No teraz napisalem do Ciebie.

hehehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciut muzy retro.

https://www.youtube.com/watch?v=oGTjHSBYQLw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Swiat nie obraca sie tylko wokol Twego ego.

No i już mi się dzień fajnie zaczął, od uśmiechu KTO to napisał.
Forum jest balsamem dla duszy :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak niewiele do szczęścia potrzeba ;-D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytanie za (wróbla na dachu) kto będzie dziś pamiętał co pisał wczoraj ;)
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Stvorku:

Nie będę się zarzekał, że NIGDY nie zdarza mi się funkcjonować na zerwanym filmie, bo to oczywiście nieprawda :)
Nie różni się to wiele od normy. Na studiach miałem jednego tylko kolegę, który odróżniał, kiedy mi się zerwał film.
Obecnie.. w realu nikt tego nie pozna.
Po piśmie... kilka, naprawdę mi bliskich osób.. poznaje. Ale to są raczej podejrzenia niż pewność. Mam nieco szybsze paluchy i robię ciut więcej literówek. Styl i treść wpisów absolutnie się nie zmienia :D

Wczoraj literówek (prawie) nie robiłem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stworze,

Zerwany film?
Co to?

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam zacząć wymachiwać szabelką za te wyzwiska i wulgaryzmy? A może moja szabelka ma uciąć kawałek tego wątku od momentu gdzie zaczęła się ta napinka? A może moja szabelka ma przeciąć sznurek, który spowoduje, że zapadnie kurtyna w tym wątku (zamknę w nim dyskusję)?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tnij Waść ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

do góry