Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pat - opinia wątek zamknięty Zdażyło mi się kilkukrotnie zamawiać pizzę online. Szybki dowóz, miła...
~Pat
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2019

pyszne jedzenie wątek zamknięty Pyszne jedzenie, duzy wybor dań, kazdy znajdzie cos dla siebie. Miła i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

polecam! wątek zamknięty Polecam tą restaurację, jedzenie jest pyszne, miła obsługa, krótki czas...
~Julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Uwaga ! Proszę omijać szerokiem łukiem wątek zamknięty Prawdziwy dramat. Na dostawę czekaliśmy 150 min. ( 2,5 godziny ) pizza...
~ANONIMOWY
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

Zmiana na gorsze wątek zamknięty Niestety jedno z miejsc, które do niedawna było tzw. pewniakiem już do nich...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

zawiodłam się wątek zamknięty bardzo się zawiodłam! obsługa słabiutka - dziewczyna nie jest w stanie...
~xxx
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 czerwca 2017

Smacznie i świeżo wątek zamknięty Ceny może nie są najniższe, ale jedzenie jest ich warte! Pyszne i czas...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Smacznie wątek zamknięty Jak ktoś jest na zakupach, warto wstąpić, smacznie i miło
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

czasem warto poczekc wątek zamknięty To jedzenie było pyszne dziękuję polecam
~Daniel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

Wszystko pysznie wątek zamknięty Smaczne jedzenie i miła obsługa.
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

polecam bo wątek zamknięty jest smacznie i duże porcje
~ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

~xyz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Zawsze, ale to zawsze było super. Polecam. wątek zamknięty Jadam zarówno na morenie i na matarni i jak do tej pory nie zawiodłem się ani...
~marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

bardzo słaba pizza - nie polecam wątek zamknięty nie polecam zamawiania pizzy. Skorzystałem przez pysznepl i bardzo, bardzo...
~michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Pizza ok wątek zamknięty Lokal fajny. Czekałem na pizze 10 min, czyli ok. Obsługa całkiem miła. Pizza...
~MO
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

Pyszne jedzenie wątek zamknięty Nie rozumiem skąd ta nagonka . Jem w tej restauracji kilka razy w miesiącu i...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Masakra wątek zamknięty Porażka. Ludzie, omijanie tej .. restauracji wyjdzie Wam na dobre. Krótko:...
~Andi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

Pyszne jedzenie, w ciekawych kompzycjach i bardzo duże porcje. Bardzo polecam wątek zamknięty Zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii na temat Fresco. Jest to moja i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

ŻENADA Z ZAMÓWIENIEM PRZEZ TELEFON wątek zamknięty Skandal, nie polecam!!! Czekliśmy na pizze 2 godziny, choć pizzeria od...
~MICHAŁ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Zamawianie online - odradzam!! wątek zamknięty Zamówiłam online. Jednym słowem MASAKRA.. Czas oczekiwania 3 godziny!!! Ja...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry