Widok

Fryzjer damski

Czy ktos moze polecic fryzjera w okolicy?? Zalezy mi na farbowaniu , balejage blond.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jaśminowy Ogród na Kiełpinku -polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jaśminowy Ogród na Wiszących Ogrodach ul. Sympatyczna 6, mają bardzo dobre farby, jest nieco drożej niż w typowym zakładzie fryzjerskim, polecana jest p. Bożena.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Raz zajrzalam do tego zakladu zeby sie zapytac o wolny termin to mi nie dala dojsc do slowa tylko cos tam fukala z daleka ze przerwe maja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ten na przeciwko szkoly?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

To samo. Kolejka ciagle a jak chcesz sie umowic to burcza cos ze nie ma na kiedy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dyskutujesz z osiedlowym błaznem, który uwielbia pisać bzdury - popatrz w innych wątkach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzieki.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli pytasz o fryzjera z boku żółtego bloku to ja nie polecam. Byłam raz i o raz za dużo, miałam rozjaśniane włosy na blond (przyszłam też w blondzie, więc nie była to drastyczna zmiana) i kolor wyszedł okropny(!!!)- pomarańczowy. Rozumiem, że nie zawsze się da się przewidzieć efekt, ale to była przesada- wstyd było w takim kolorze chodzić. Dwa dni później (bałam się po tak krótkim czasie farbować zwykłą farbą, ale chciałam choć trochę ukryć to cudo) nałożyłam szamponetkę koloryzującą za kilka złotych z Rossmana i był to dużo lepszy wybór niż koloryzacja w tym salonie :) Salon w środku niezbyt zachęcająco wygląda. Pani niby miła, ale miałam wrażenie, że za karę tam siedzi. Ceny jak na Gdańsk niskie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Salon Orchidea
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry