Widok

Fryzjer - proszę o opinie.

Witam, mieszkam tu od niedawna. Wdziałam kilka zakładów fryzjerskich, którego mam unikać, a do którego warto pójść?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam mam nadzieję ze nie Poszła pani do żadnego na stogach a jak już tak to wiadomość jest nie ważna ale ja z mojego doświadczenia i mieszkam tu od zawsze nie poszła bym do nikogo tak samo jak do kosmetyczki wolę pojechać do gdańska zapłacić troszkę więcej ale bym zadowolona najbardziej unikać u Kasi pod tunelem tak chuda bladynka
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 2
Najgorzej jest w pawilonie tym starym na stryjewskiego tam po schodach koło Solarium .. Każdego na to samo kopyto. I faceta i Babkę i obok dla psów jest. Masakra.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam. Salon w którym czas sie zatrzymal. To nie jest komuna. Traktowanie klientów to jakaś porażka, co do jakości wykonywanych usług to stanowczo odmawiam. Faceci nie chodzcie tam bo tam jest syf
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam na przerobce salona bogna ..Na stogach odradzam !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
polecam zakład fryzjerski w pawilonie na Szpakach, naprzeciw przychodni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ocenię 3 fryzjerów:
- w pawilonie koło przystanku Zimna.
Starsza Pani strzyże dobrze, ale baaardzo powoli (nawet 40 minut). Usłyszymy od niej różne historie których nie chce się słychać w salonie fryzjerskim Wciąż krząta się po salonie w różnych sprawach. Jest też młody fryzjer który strzyże naprawdę fajnie, ale też się trochę krząta.
- w bramie bloku Szpaki 3I.
Z takim chamstwem nigdzie się nie spotkałem. Spotkałem się tu z przedrzeźnianiem, wyśmiewaniem czy mówieniem per Ty. Zdecydowanie odradzam usługi tego zakładu.
- naprzeciwko przychodni koło Żabki.
Szybkie i dobre strzyżenie. Pani nie umawia na telefon ze względu na to, że ludzie nie przychodzili na wizyty. Zdarza się, że mimo oficjalnych godzin otwarcia salon jest zamykany szybciej. Raz Pani powiedziała, że nie musi szybciej zamknąć, bo chce zdążyć na przesiadkę do autobusu.

Jeśli mam wskazać jakiś salon to ten ostatni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakład fryzjerski na przeciwko przychodni albo przy miejskiej toalecie na rogu jak kto woli np. Pani Jola . Tutaj jest czysto, dezynfekcja bez zarzutu. Można zaufać.
Zdecydowanie nie polecam zakładu w starym pawilonie u góry. Nie widziałam aby dezynfekowano grzebienie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W pawilonie u góry, totalna porażka - ja mówię, że chcę maszynką na 5, starsza pani mówi, że to za krótko, że na 12 będzie dobrze. Ja powtarzam, że chce na 5, ona swoje, że nie, to za krótko, zrobimy 12. Ja swoje - ona swoje. Uczennice - porażka. W ogóle szkoda słów na ten zakład fryzjerski... Byłem tam 3 razy (ostatnio z przymusu, bo fryzjer naprzeciw przychodni, koło Żabki jest jeszcze nieczynny) i obiecałem sobie, że nigdy więcej tam nie pójdę. Od 3 lat chodzę właśnie koło Żabki - fajna, miła babka - szybko i profesjonalnie strzyże, czasem coś podpowie, czy doradzi. Z tego fryzjera jestem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

do góry