Widok

Fryzjerka - dom towarowy Chylonia

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, jakis zcas temu ktoras z Was polecala fryzjerke ktora pracuje w domu towarowym w Gdyni Chyloni.
Niestety nie pamietam imienia ani nazwy salonu, a watku nie moge odnalezc.
Czy ktos moglby mi pomoc, moze cos kojarzycie?:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W chyloni jest jeden dobry fryzjer i sie nazywa Koseda, maja jeszcze swoj zaklad gdzies w centrum gdyni i na witominie w witawe.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Była, kiedys czesana przez Pania, która ma salon fryzjerski u góry w Domu Towarowym, ale szczerze mówiąc nie byłam zadowolona...
Polecam salon Ona i On.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
tego salonu nie znam ale szwagierka chodzi na cisowej do kadusa i jest bardzo zadowolona fryzury też długo się trzymają na naszym weselu miała rozpuszczone loki i jej jeszcze na poprawinach trzymały.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram i polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
Wklejam watek w ktorym polecalam ten salon, sa tam tez fotki mojej fryzurki. Bylam naprawde zadowolona:)
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=466287&t=466222

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje dziewczyny :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paulina28, widze ze czesala Cie p.Ewa:).Polecam. Czesalam sie tam kiedys na wesele do kolegi, a teraz we wrzesniu na swoje wlasne i tez bede pod reka p.Ewy. czasami tez trafiam tam pod nozyczki do p.Agnieszki.Ja bylam b. zadowolona, ale kazdy lubi co innego. i moze sie nie podobac.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chylonia

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

do góry