Widok

Fryzjerka - kogo polecacie?

Kupię Temat dostępny też na forum:
Poszukuję dobrej fryzjerki na sierpień. Czy możecie mi kogoś polecić? Salonów jest tyle, że naprawdę nie wiem czym się kierować, a niestety mam sprawdzoną Panią tylko od koloru a nie od czesania.

Jakie macie pomysły na fryzury ślubne? Jakie teraz są trendy? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam salon Koseda na Chylonii i Panią Emilkę :) bardzo ładnie czesze, wysłucha i doradzi no i przede wszystkim fryzura trwała i piękna:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki. Na pewno sprawdzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie szukam... byłam już na pierwszej próbnej i jestem załamana... jeżeli ktoś ma kogoś sprawdzonego to niech pisze - Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam długie i geste włosy, więc u mnie sprawdzi się tylko warkocz. Ja idę do pani Renaty z salonu Revel koło Świętojańskiej, miałam już 3 próbne fryzury, za które zapłaciłam 70 zł za całośc, zrobiła je na jednym spotkaniu. Wcześniej byłam w Abacosun na Obłużu, poprosiłam o fryzurke ze zdjecia z ich FB tez z warkoczem i porażka, warkocz miał byc z lewego boku na prawy pod skosem, był krzywy i od czubka głowy w dól, zupełnie inaczej niż na fotce... Także tam nie polecam, a no i dałam 100 zł za 1 próbną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na swoim ślubie też miałam warkocza :) cudownie zrobiła mi go własnie Pani Emilka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem, że polecasz tylko Panią Emilkę z tego salonu czy ogólnie cały salon?

Na FB widzę, że chyba specjalizują się w warkoczach, ale mi akurat na warkoczu nie zależy :) Ale fryzury rzeczywiście ładne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tylko u Pani Emilki, pozostałych fryzjerek nie znam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Sensual Spa i p. Dorotkę. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam salon MADEMOISELLE Gdynia wielki kack.Pani Kamila to super fryzjerka,przyjmuje na zapisy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
En Vouge obok Manhattanu, polecam pytać o panią Magdę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry