Widok

Fryzjer,makijaż-WEJHEROWO i okolice

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam:)
mam pytanko czy może któraś z Was dziewczyny zna i może polecić dobrą fryzerkę,fryzjera i kogoś od makijażu w Wejherowie?albo okolicach?Kogoś sprawdzonego.od niedawna mieszkam w Wejherowie i nie mam pojęcia gdzie się udać?A boję się ryzykować;)

Może jeszcze jakieś namiary na video i fotografa?też z tych okolic?-P.S. Czy te sprawy też trzeba tak szybko zaklepywać??
będę wdzięczna za odpowiedź.
pozdrowionka
Maja

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam swoją z Wejherowa, to jest Pani Gosia, jej salon U GOSI czy jakoś tak jest na tel ulicy koło ronda przy kościele.

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

p.Ola - Wejherowo

A ja polecam Tobie panią Ole z Wejherowa jej nr tel. 604-286-373 ma ona swój gabinet na ul. Rybackiej. Polecam ją bardzo ja do niej chodzę regularnie na różnego rodzaju zabiegi itp. jest to b.profesjonalna osoba (była położna z wejherowskiego szpitala) a nie jakaś tam - przepraszam jeśli kogoś urażę - ksiksa w akrylach na kilka centymetrów co to skończyła jakiś kurs i uwaza się za kosmetyczkę ;)
Jeśli chodzi o zaklepanie terminu to radzę również zrobić to z min. 2-3 miesięcznym wyprzedzeniem. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie dzięki.Myślę,że skorzystam z którejś "oferty".:*
pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fryzjerka którą moge polecic to Zaneta Rutkowska a makijaż bez wątpienia Emilia Skowronek, ona jest znana juz z makijazu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wejherowo

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

do góry