Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam! wątek zamknięty Nie polecam tego salonu. Mialam robiony kolor,odrost jasniejszy,reszta wlosow...
kroliczek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Tragedia wątek zamknięty Koszmar w najgorszym wydaniu, brud plotkujące pracownice zero kompetencji,...
~BYŁA KLIENTKA OFIARA GROUPONU
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

nie wiem, czego się czepiacie wątek zamknięty P. Marcin strzygł mnie i farbował kilka razy, jeśli wymyślam sobie coś, co...
~Ruda
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

Polecam fryzjęrkę Panią Martę wątek zamknięty Skusiłam się na ofertę tego salonu przypadkiem, chodziłam do swojej fryzjerki...
~bARABARA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 marca 2015

Tak zwany Kącik Piękna Horror wątek zamknięty Skusiłam się na zakup kuponu na mikrodermabrazje w Kąciku Piękna znajdującym...
~Laurell
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 marca 2015

odradzam korzystanie z Salonu Kącik piękna wątek zamknięty Zakupiał ofertę na Mydeal drenaż całych nóg, przy czym okazało się , że...
~czarnula25
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

NIE POLECAM !!!!! wątek zamknięty Hahahaha historia z salonem Piękna kobieta jest bardzo zabawna...... kupiłam...
~Ewelina
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2014

Ale dramat ! wątek zamknięty Pierwszy raz się spotkałam z czymś takim. Zakupiłam kupon na strzyżenie...
~Ewela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

MASAKRA - NIGDY TAM NIE CHODŹCIE!!!! wątek zamknięty Kupując usługę na jednym ze znanych portali miała nadzieje na cudowną zmianę...
~Grusia
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Zadowolona klientka :) wątek zamknięty Byłam dzisiaj w salonie pierwszy raz i mam nadzieję że nie ostatni.Wykupiłam...
~Lina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 października 2013

Raczej nie polecam wątek zamknięty Kiedyś byłam jeszcze w salonie Extravagance na dolnnej oruni.Marcin...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

masakra wątek zamknięty Od ok pół roku obserwuję "kreatywność" szefa tego...
~ona
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Totalna pomyłka wątek zamknięty Kupiłam kupon z pewnego portalu „Kupon o wartości 229 zł na mycie,...
~Klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

była klientka - opinia wątek zamknięty Witam obecnie są tam dwie młode dziewczyny i tak szczerze jestem załamana...
~była klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

bardzo słabo i nieprofesjonalnie jak w opisie salonu wątek zamknięty Jedyną zaletą jaką dostrzegam to to że pani była miła. Ale uważam, że to za...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 czerwca 2013

OMIJAĆ !!! wątek zamknięty Ten 'salon' to jakaś wielka pomyłka.. Brak jakiegokolwiek doświadczenia,...
~Niezadowolona
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2013

Jestem mile zaskoczona!!!! wątek zamknięty Byłam ostatnio na wizycie u Pani Kasi, oferta dotyczyla Pedicure i Manicure ,...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Witam, zakupilam niedawno na portalu grupowym zabiegi liposukcji...
~Majorka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

omijać szerokim łukiem. wątek zamknięty Wykupiłam 2 gropuony na masaż gorącymi kamieniami. Wyraźnie prosiłam, żeby...
~tekla
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Niepoważni! wątek zamknięty Przy drugiej wizycie przyjeżdżam... a tam drzwi zamknięte! Jeden telefon nie...
~Kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry