Widok

Fryzura 9.06.2018

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Poszukuje osoby ktora wykona fryzure slubna na slub w Gdansku. Kogo mozecie polecic? Dziekuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do upadłego i z przekonaniem polecam Aleksandrę Czerwińską, którą przed moim ślubem też dziewczyny polecały tu na forum. Byłam sceptyczna, bo myślałam, że to jakaś nachalna reklama. Ale postanowiłam zaryzykować i nie żałuję. Wszystko okazało się prawdą :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisalam do p.Oli ale juz tydzien czasu nic nie odpisala.. Zaznaczam,ze pisalam email,sms i na fb rowniez.. Wiec szukam dalej..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję zadzwonić :) Tak złapiesz ją najszybciej, bo często wyjeżdża służbowo na sesje i wspominała mi, że to najszybsza forma kontaktu z nią. Od razu będziesz miała odpowiedź, czy ma w ogóle wolny Twój termin.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Kontaktowalam sie z Pania Ola (slub mamy takze w 2018) ... potwierdzila,iz zapisy na przyszly rok zacznie dopiero ok listopada. Moze cos sie zmienilo..nie wiem. Faktycznie pani Aleksandra jest rozchwytywana ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wcale się nie dziwię, bo to, co zrobiła na mojej głowie, to prawdziwe dzieło sztuki. W moim odczuciu jest nie tylko rzemieślnikiem, ale i artystką. W moim roczniku też zaczynała zapisy od listopada na kolejny rok, ale nie omieszkałam wysłać do Niej maila dużo wcześniej, żeby zasygnalizować mój termin, coby mnie nikt nie ubiegł, bo BARDZO mi zależało właśnie na niej ;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

up up :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam sie.... teraz pozostaje mi tylko 3mac kciuki,zeby i termin na Nasz slub miala wolny :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

up up ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj chyba jednak ciezko kogos dobrego znalezc.. Ja tez nadal szukam i nic :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry