Widok

Fryzura ślubna po ślubie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, które miały już ślub lub przynajmniej fryzurę próbną - jak poradziłyście sobie z umyciem i rozczesaniem włosów po skomplikowanym uczesaniu? Ja jestem po drugim umyciu i dalej włosy się kleją i niczym nie mogę ich rozczesać. już mam ochotę chwycić nożyczki i pozbyć się problemu. Poradzicie coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytałam niedawno w necie o wypłukaniu włosów w wodzie z płynem do płukania...
Nie próbowałam, także nie wiem czy skutkuje, opinie były pozytywne.

ja swoje pierw rozczesałam, a później je umyłam, nie było lekko...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie najlepszy sposób: umyć delikatnie włosy, a następnie nałożyć dużą ilość olejku kokosowego, arganowego (byle nie sylikonu), zostawić na chwile i spłukac pod silnym strumieniem wody. Znowu umyć głowę i nałożyć maske (gliss kur dla mnie najlepsza) zostawić i znowu spłukać.
Wtedy powinno być ok, a jak nie to powtarzać do skutku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ,

Ja najpierw spłukałam włosy dużą ilością wody, następnie nałożyłam na całe włosy grubą warstwę odżywki nawilżającej (myślę, że może być jakakolwiek odżywka) , poczekałam chwilkę , spłukałam i dwukrotnie umyłam włosy.
I nie było żadnego problemu :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedwab powinien pomóc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry