Widok

Fryzura ślubna

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny, mam mały problem ze ślubną fryzurą, wybrałam sobie uczesanie które żeby dobrze wyglądało wymaga dosyć gęstych włosów których niestety nie mam. Jestem przciwniczką doczepiania sztucznych włosów bo nie podoba mi się to i uważam ze bardzo niszczy włosy ale w tym wyjątkowym dniu chce wyglądać naprawdę bosko i chyba bede zmuszona co nieco doczepić żeyby fryzura wyglądała tak jak ze zdjęcia. Zastanawiam się tylko czy wlosy powinnam przedłużyć i zagęścić naturalnymi włosami czy zdecydować się na dopinki do włosów. Nie wiem czy opłaca mi sie przedłużać włosy za 1000 zł tylko na ten jeden raz bo wiem że zaraz po ślubie bede chciała je ściągnąć, wolałabym dopinki ale czy jest to opcja na tyle trwała żeby wytrzymała cały dzień i całonocną zabawę w podskokach i chulańcach... I jak z dobrem koloru dopinek do moich włosów...
Pomóżcie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialam kiedys wlosy 'doklejane' :) Absolutnie mi wlosow to nie zniszczylo, a pasma sobie z czasem po prostu poodpadaly.
Zalezy jak fryzjer ci je nalozy, w moim przypadku nie bylo tych pasm absolutnie widac. Poza tym, przed nalozeniem, taka sama farba jak do moich wlosow je zafarbowal, wiec nie bylo mowy o innym kolorze.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! W sklepach z artykułami fryzjerskimi można zakupić doczepiane pasma z naturalnych włosów w takim samym kolorze jak Twoje. Koszt to ok 150zł, odpowiednio doczepione (na takie zatrzaski,do zdjęcia od razu po zakończeniu wesela ;)) są w ogóle niewidoczne, a naprawdę robią dobrą robotę :) U mnie zdały egzamin :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ja miałam doczepione włosy na clip in. To są spineczki każda fryzjerka je ukryje w Twoich włosach :) Ja mam bardzo cienkie włosy i zagęsciłam je i przedłużyłam wlaśnie włosami na clip in. Jeżeli chcesz prześle Tobie zdjęcie na meila mojej fryzury ślubnej. Napisz do mnie
agnieszka.kotlenga@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja kuzynka miała doczepioną samą treske - loczki na boku, tylko w dniu slubu na poprawinach miala juz tylko swoje.

Ja bede przedluzac na pare miesiecy, ale nie wiem teraz czy na keratyne czy na ringi :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry