Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Urodzinki w fun parku w Rivierze wątek zamknięty Moje dziecko w wieku przedszkolnym obchodzilo pare dni temu urodzinki w...
~Vojciksson
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 marca 2018

Bardzo miłe spędzony czas :) wątek zamknięty Przedwczoraj byłam z moimi maluchami (2latka i 5lat) w sali zabaw w Centrum...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2017

Urodziny wątek zamknięty Co roku wyprawiam urodziny mojemu synowi.I tak też było w lipcu...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 czerwca 2017

Urodziny na 6 wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce na organizację urodzin dla dzieci. To już kolejny raz...
~Ania i Radek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 listopada 2016

Wspaniałe miejsce! wątek zamknięty Zarówno organizacja imprez urodzinowych, jak i indywidualne wejścia Fun Park...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

Idealne na deszczową pogodę z dziećmi! wątek zamknięty Polecam jeśli ktoś lubi aktywny wypoczynek. Dużo atrakcji, czysto i...
~Paola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Najlepszy plac zabaw! wątek zamknięty Razem z chłopakiem postanowiliśmy zabrać chrzesniaka i jego młodsza siostrę...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Najlepsze miejsce na przyjęcie urodzinowe wątek zamknięty Fun Park przy ul. Waszyngtona to najlepszy plac zabaw w Trójmieście. Byliśmy...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Fun Park Riviera - szczerze odradzam wątek zamknięty Wlasnie niedawno zrobilam tam urodziny dla corki i niestety calosc...
Neo69
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

Brak opieki wątek zamknięty W sytuacji skaleczenia nikt z opieki nie potrafił pomóc. Apteczka była nie...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Kolejny raz zawiedziona.. wątek zamknięty Mialam juz wątpliwą przyemnosc korzystac jakis czas temu z fun parku i wtedy...
~Paulina
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 września 2015

Wszystko super gdyby nie pewna Pani Daria wątek zamknięty Byłoby miło i przyjemnie gdyby nie Pani Daria która najcześciej pracuje w...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Opinia dot. organizacji urodzinek w Fun Parku wątek zamknięty Dzisiaj odbyły sie urodzinki mojej 6-cio letniej córki - zorganizowaliśy je...
~Andrzej K
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2011

Wow wątek zamknięty Wczoraj byłam z córcią na urodzinkach w Fun Parku w Rivierze...i chyba już...
~Aga P.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2014

Urodziny wątek zamknięty Bardzo udane urodziny :) Obsługa miła i zaangażowana, różnorodne zabawy i...
~lerith
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2014

małe ciasne drogie. wątek zamknięty Obiecaliśmy dzieciom plac zabaw w weekend, jako gdynianie chcieliśmy...
~Łukasz
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

Fan Park wątek zamknięty Pierwszy raz byłam z dziećmi w Fan Parku w Gdyni na urodzinkach....Atmosfera...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

Najlepszy małpi gaj w Gdyni! wątek zamknięty Dzieci zachwycone, obsług bardzo miła. Panie pomocne w każdej sytuacji....
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

fun park gdynia wątek zamknięty Takich urodzin moje dziecko jeszcze nie miało!!! Peruki, muzyka, świetna...
~buu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

Super Urodzinki!! wątek zamknięty W zeszłym miesiącu byliśmy z córcią na imprezie urodzinowej w Fun parku,...
~bartosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry