Widok

Fundacja Bojan - czy ktoś to zna

Właśnie liczę sobie rocznego PITA i chciałbym przekazać ten 1% na coś lokalnego. Znalazłem u nas coś takiego: Fundacja Rozwoju Regionalnego Bojan.
Czy ktoś zna jakieś wymierne dokonania tej fundacji w naszej miejscowości. W opisie znalazłem tylko same frazesy i nic konkretnego. Nie mają nawet swojej strony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No więc właśnie sobie odpowiedziałeś zdaniami "Czy ktoś zna jakieś wymierne dokonania tej fundacji w naszej miejscowości. W opisie znalazłem tylko same frazesy i nic konkretnego. Nie mają nawet swojej strony.". Czy warto sam decyduj.
Osobiście zawsze przekazuję na jakieś dzieciaczki. Sprawdzam też wcześniej czy fundacja się rozlicza na czas. Z Bojana masz jeszcze oprócz w/w fundacji: PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA POD WEZWANIEM ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ oraz UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "DRAGON BOJANO".
Wesołych Świąt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze chyba strażacy mają.
A tak poważnie:
to może by założyć jakieś stowarzyszenie, które będzie zbierać ten 1%, a potem wykorzystamy to na drogi, poprawę bezpieczeństwa itp.

Są jacyś chętni?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://ospbojano.blogspot.com/p/1-podatku.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram, trzeba o tym pomyśleć ,w następnym roku wejść w prawo do 1%.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Ogrzewanie gazem (60 odpowiedzi)

Witam, jakie macie rachunki zimą za ogrzewanie domu gazem ok. 200m2 ? Szykuje się na zmianę pieca...

Nowa grupa (5 odpowiedzi)

W obawie że stara grupa zostanie sprzedana, utworzona została nowa, by dalej była to grupa...

SKatepark w Bojanie (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w imieniu kolegów i swoim czy coś wiadomo czy powstanie Skatepark w naszym Bojanie?

do góry