Widok

Fundacja Dobroczyńca Rumia

Często pojawiają się ogłoszenia pracy dla tej fundacji jako logopeda, pedagog, terapeuta itd. Czy warto tak składać papiery?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co słyszałam, to zatrudniają tam tylko na umowę zlecenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam na rozmowie...
Szukają specjalisty, który będzie "lekiem na całe zło" za śmieszne pieniądze... 2200 na rekę po pięciu latach studiów i szkoleniach, z kilku letnim doświadczeniem? Za specjalistę odpowiednio się płaci. Powiedziałam, że to stanowczo za mało więc Pani juz nie zadzwoniła... Samo mówi za siebie....

Kochani - ceńcie swoją wiedzę i umiejętności :)

Jeśli kilka osób nie zgodzi się pracować za minimalne wynagrodzenie to będą zmuszeni podnieść stawkę :)

Powodzenia w negocjacjach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za specjalistę faktycznie odpowiednio się płaci. ale studia pedagogiczne czy psychologiczne to prościzna i łatwizna, a praca łatwa, zero odpowiedzialności (w praktyce), nic się nie zmęczysz.

gdybyś skończyła wymagający kierunek np. na politechnice + dośw. to faktycznie możesz narzekać na takie zarobki.

oczywiście, że można narzekać na wieczny hałas, dzieciaki w szczególności niepełnosprawne wymagają większej uwagi ale w porównaniu do innych branż to wciąż bajka

i wiem co mówię jako były pedagog specjalny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiscie ze terapeuta logopeda i pedagog to specjalista. Nie widze powodu aby pracowac za niskie wynagrodzenie. Kermi powyzej najpierw za grosze popracowal a potem zmienil zawod wczesniej psujac rynek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie przesadzajmy. Jedne studia są faktycznie tylko dla mózgów, inne może zrobić każdy (wystarczą złotówki)...

Z tego co sama się orientuje, niestety ale d tego przedszkola poszukują specjalistów z powołania a nie właśnie tych co zrobili studia i myślą że wszystko już mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie kazdy teraz moze studiowac jak ma kase i ochote. Glowne pytanie bylo inne czy warto za 2200 net pracowac jako specjalista i zywic sie powolaniem. ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

do góry