Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam gorąco wątek zamknięty Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy szukają przedszkola dla pociechy. Ja...
~Luiza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

POLECAM wątek zamknięty Bardzo ciekawa inicjatywa ze strony Fundacji. Polecam.
~Aleksandra Lato
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

Pomagajaca wątek zamknięty Ja też przyłączam się z pozytywna opinią o fundacji. Fundacja robi bardzo...
~Agnieszka Kogutek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

Zadowolona wątek zamknięty Ze świecą takiej organizacji szukać. Szkoda że są inni którzy kładą im kłody...
~Dorota Kisiel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Szczere Podziękowania wątek zamknięty Brakuje takich ludzi jak tu spotkałam. Świat dzieci wyglądałby znacznie...
~Ewa Lipiec
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Pochwała wątek zamknięty Ja też muszę się tu przyłączyć do pochwały Fundacji za działanie. Zrobili...
~Adam Kowalski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 grudnia 2016

Podziękowanie wątek zamknięty Dziękuje za pomoc i życzę dalszej owocnej pracy.
~Diana Bon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

ŚWIETNA PLACÓWKA I FUNDACJA ORAZ WSZYSZY TAM PRACUJĄCY wątek zamknięty Bogate paczki dzieciaki dostały na mikołaja...nie tylko z fundacji ale też...
~Ida
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Profesjonalizm wątek zamknięty Profesjonalizm i dobra robota to główne cechy Fundacji. Naprawdę robią fajne...
~Dariusz Mizera
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

Wow, ile pochwał już jest. wątek zamknięty Wow, ile tu jest już pozytywnych opinii, i jak widać nie tylko mi się ta...
~Agnieszka Wysoka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Dobra praca Fundacji. wątek zamknięty Znam Fundację i wiem jaka jest potrzebna ich praca. Chcemy aby dalej działała...
~Bogdan Koliber
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Potrzebna fundacja. wątek zamknięty Jest wiele osób, które twierdzą tak jak ja, że taka fundacja jest bardzo...
~Dariusz Swoboda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Działajcie dalej wątek zamknięty Chciałabym abyście nie przestali działać, bo Wasza praca jest bardzo...
~Anita Kastner
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Proszę nie przestańcie działać wątek zamknięty Proszę nie przestańcie działać bo jesteście potrzebni dzieciakom które na...
~Adrianna Wanke
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 listopada 2016

Więcej takich fundacji wątek zamknięty Więcej takich fundacji które pomagają dziecią
~ADELAJDA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

Rewelacyjni ludzie wątek zamknięty Szkoda że tak mało jest takich instytucji i takich ludzi
~Barbara Mizerka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Przedszkole prowadzone przez fundację wątek zamknięty Wszystkie przedszkola powinny być tak prowadzone i zarządzane jak robi to...
~Aida Herman
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Zadowolona wątek zamknięty To co robią to naprawdę fajna robota.
~Dominika Zawodna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Pozdrowienia wątek zamknięty Gorce pozdrowienia dla całej Fundacji za włożony wysiłek w niesieniu...
~Donata Hall
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Super sprawa wątek zamknięty Naprawdę robią dużo dobrego. podziwiam ich za to wszystko.
~Barbara Rodriguez
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry