Widok

GDZIE ZROBIĆ REZONANS ZE SKIEROWANIEM???

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
CZY KTOS ROBIL W OSTATNIM CZASIE REZONANS MAGNETYCZNY,GDZIE MOZNA SIE ZAREJSTROWAĆ (NIE PRYWATNIE) PROSZĘ O JAKIES INFO LUB NAMIARY.PRÓBOWAŁAM DZWONIĆ NA POLANKI ALE NIKT NIE ODBIERA.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na NFZ zrobisz w Akademii Medycznej, Szpitalu Wojewódzkim, W Radiologice w Rumii, w szpitalu Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gabinet NZOZ W Gdyni w bok od 10 lutego koło starego sklepu Mango.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jednak na Polanki mają jeden z lepszych aparatów, może spróbuj jeszce podzwonić, z drugiej strony jeśli idziesz na NFZ to mając na uwadze, że to koniec roku, mogą już nie mieć miejsc. Ale ja bym zadzwoniła i spytała:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znalazłam http://www.starmed.med.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodzwoniłam sie na polanki i do wojewodzkiego i nie ma funduszy na ten rok,bede jeszcze probowac w akademii

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj zadzwonić do instytutu w Gdyni. Tam jeszcze jakiś czas temu można było wykonać na nfz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadzwon do tego Gabinetu do Gdyni co podalam, ja na Nfz robilam miesiac temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadzwoniłam tam i mają terminy na kwiecie;( a też mam skierowanie. jak się dowiecie, gdzie jeszcze w tym roku można zrobić to dajcie znać
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robilam w zeszlym miesiacu w tejrRadiologice w Rumii i maja super nowy sprzet a termin dostalam w 2 dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapytaj w szpitalu w Lęborku, ja ostatnio co prawda umawialam na TK, ale termin byl na za 2 tyg. a w trójmiescie to wtym roku można bylo pomarzyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz pod koniec roku to ciężko dostać się na NFZ, wszędzie będą tobie mówić że skończył się limit i nie będzie ważne dla nich że pilne. Ja miałam podobny problem w 2009 roku. Dostałam się dopiero w kwietniu 2010 roku. Co za tym idzie musiałam mieć odnowione skierowanie bo w jednym szpitalu jest ważne 3 m-ce a w drugim pół roku. Rezonans głowy najszybciej dostaniesz się w szpitalu medycyny Tropikalnej bo tam tylko głowy robią. Ja czekałam 3 tyg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Radiologica rumia- marzec;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam do zrobienia dwa kolana i krękosłup piersiowy, czyli jakieś 1500zł prywatnie. dlatego też szukam na nfz../.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poza trójmiastem niema takiego problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja miałam mega farta. Poszłam we wtorek i Pani zapisała mnie 4 dni pózniej na sobote bo sie zwolniło miejsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stokrotka, ale robiłaś na nfz?
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stokrota15 to był jeszcze wrzesień, prawda. A pod koniec roku od października już są problemy z rejestracją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i to do każdego specjalisty nie tylko na badania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
13 mialam wypadeka rezonans robilam 18. Tak to był wrzesien i na NFZ robilam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i po wypadku. A tak ogólnie to ciężko się dostać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po wypadku, to może miałaś skierowanie na cito? , to takie osoby w pierwszej kolejności mają dostęp.
a poza trójmiastem nie wiecie jak z terminami?
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lidia hmmm chyba masz racje bo to chyba było cito
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dzownilas do Leborka do szpitala? Nie wiem czy tam robią, ale TK robią to może rezonans tez mają http://www.szpital-lebork.com.pl/index.php/usugi/pozostale/20-pracownia-diagnostyki-obrazowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo w SŁupsku ale to troche daleko chyba http://medicalonline.pl/a476-nowa-pracownia-rezonansu-magnetycznego-w-slupsku.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem ze robia tez w tczewie ale tam po 1 jest taka sama sytuacja z terminami a po 2 ich sprzet ponoc jest sredni jakosciowo

zawsze mozesz jeszczeoplacic sobie na 1 miesiac abonament opieki medycznej np w Medica Polska, taki ktory ma w pakiecie rezonans za darmo - za abonament zaplacisz 200 stowy ale to i tak taniej niz gdybys robila sama prywatnie i terminy wtedy sa szybciutko, za kilka dni - zawsze to jakeis rozwiazanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lębork nie robi, słupsk nie ma terminów, ale z tym abonamentem to już jest sensownie. musze poczytać.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w swissmedzie robią tomografię na nfz, więc zadzwoń, bo może i rezonans robią. jednak wątpię, że na ten rok gdziekolwiek się jeszcze zapiszesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w swissmedzie tylko odpłatnie rezonans, przed chwilą czytałam na ich stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie ze swissmedu mam skierowanie, ale tam nie robią, trzeba prywatnie płacić , ale ceny mają kosmiczne;)
dzwoniłam do enel-medu, bo mam tam pakiet, ale w pakiecie nie mam. i nie chcą mi powiedzieć ile musiałabym dopłacić, żeby mieć rezonans w cenie. mają to moje kadry załatwiać, a tam jakoś nie chcę dzwonić, bo...;)
kiedyś ortopedzi leczyli bez rezonansu, a teraz wszyscy chcą rezonans...
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no takie 3D od wewnątrz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tu dzwonilas http://www.szpital-koscierzyna.pl/1591,artykul.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest eszcze Medica Polska jakby co, zadzwon i spytaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
alex! dostałam się na listopad! super! dziewczyny, wielkie dzięki!
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow to super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam na zaspie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja mama robiła w kościerzynie . czekała niecałe 2 tygodnie , jakos miesiąc temu to było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ojjka a długo czekałaś?
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tez musze zrobic rezonans ,Pani na zaspie powiedziala ze w tym roku to moge sie zlapac tylko w koscierzynie,niestety nie mam jak sie tam dojechac ,musze czekac do grudnia wtedy sie gdzies tu zarejestruje
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to super ze sie udalo;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.biancas.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łojjjjj nie tu miało byc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w końcu pozostała nam Kościerzyna ,na tą chwilę najblizszy wolny termin to 10 STYCZNIA

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

do góry