Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Masters - opinia Trafiłem tam z polecania kolegi. Potrzebowałem roweru wyścigowego. Po...
~Masters
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 2 lipca 2023

Katarzyna - opinia Super polecam. Wszystko na wysokim poziomie.
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 marca 2023

Rafał - opinia Super serwis, doradzi, dobierze odpowiednie rozwiązania. Szybka realizacja.
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 marca 2023

w - opinia Bardzo miła obsługa. Pan Mateusz potrafi doradzić i odpowiedzieć na...
~w
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 marca 2023

Zadowolona klientka - opinia Najlepszy serwis i sklep rowerowy w Trojmiescie :) właściciel profesjonalny i...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 maja 2022

Gogogoo - opinia wątek zamknięty Mateusz mega robota!!!!! Pełen profesjonalizm, mega indywidualne podejście do...
~Gogogoo
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2021

SL - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry serwis rowerowy. Kolejny rok z rzędu robiłem tam przegląd mojej...
~SL
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2021

BB - opinia wątek zamknięty Swietna i pomocna obsługa - konkretnie i bez zbędnego gadania :)
~BB
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. W tej chwili giant w kategorii cena/jakość nie ma sobie...
~Maciek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2016

Zawiodłam się wątek zamknięty Niestety pan już nie jest taki miły jak poprzednio opisujące komentarze. Sama...
~Wiola
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2015

Bardzo dobry start wątek zamknięty Punkt odkryłem niedawno, świetna lokalizacja dla mieszkańców Przymorza, Zaspy...
~Adam
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Zakup ślicznego damskiego roweru wątek zamknięty Wymarzyłam sobie piękny, miejski rower z koszykiem i taki właśnie znalazłam w...
~Dameczka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 marca 2014

Serwis wątek zamknięty Oddałem rower na serwis. Zostały wymienione linki, nasmarowany napęd, stery,...
~Adrian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Pełna profeska wątek zamknięty Zakup kilku rzeczy eksploatacyjnych do roweru. Darmowa pomoc przy odkręceniu...
~Siwy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 stycznia 2014

Super sklep wątek zamknięty W czerwcu 2013 roku zakupiłem tutaj rowerek, był on zamawiany. Czekałem na...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

Fajny serwis wątek zamknięty I szybki. 15 minut i dętka wymieniona, napompowana, razem z robocizną - 22...
~winters
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 października 2013

Polecam, Bardzo profesjonalny sklep wątek zamknięty Bardzo profesjonalny sklep i obsługa. Chyba jedyny sklep w Gdańsku...
~Tomek J
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2013

Bardzo solidna wymiana prawej przerzutki wątek zamknięty Po dzisiejszej wizycie w punkcie usługowym w sklepie muszę stwierdzić iż...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry