Gabinet Podologiczny

Podolodzy

Gdynia, Czeremchowa 2A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Depliacja Laserowa- Grupon Odradzam wątek zamknięty Korzystałam tylko z zabiegu depilacji laserowej, więc nie oceniam innych...
~Rozczarowana potencjalna klientk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

zadowolona wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Joli od 3 lat, z czystym sumieniem mogę polecić...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Profesjonalnie choć skromna dzielnica wątek zamknięty Polecam usługi kosmetyczne Pani Joli! Choć w niepozornym miejscu to oferuje...
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Jak najbardziej pozytywnie :) wątek zamknięty Naprawdę nie wiem, skąd tyle niezbyt pochlebnych opinii. Chodzę do gabinetu...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Pani wiecznie nie ma czasu wątek zamknięty No niestety...za każdym razem czułam się potraktowana jak kłopot....
~Zawiedziona
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

zadowolona wątek zamknięty Salon czysty,przyjemny.Korzystam od 2. lat z uslug fryzjerskich i...
~Anita
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

NIE POLECAM FRYZJERA wątek zamknięty Jakiś czas temu miałam wykonaną trwałą, niestety efekt był zerowy, trwała nie...
~klienta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam W tamtym roku zdecydowałam sie wykupic kupon na pól roku...
~Klientka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Odradzam wątek zamknięty Po 5 zabiegach zero efektów. Jedna z Pań laserem strzela po 10 razy na jednej...
~m
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

super wątek zamknięty jestem zadowolona urządzenie daje efekty paszki - po 3 razach 70% włosów...
~Karolcia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

czuję się oszukana wątek zamknięty depilacja laserowa IPL... Wykupiłam kupon na Grouponie, tanio, więc co mi...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Bardzo zadowolona wątek zamknięty chodze od roku i jestem siii ludzie nie kumaja ze to nie zabiek laserowy i ze...
~monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

depilacja polecam wątek zamknięty Jestem po 10 zabiegach depilacji pach bikini i jestem bardzo zadowolona mam...
~Klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 czerwca 2013

DEPILACJA IPL wątek zamknięty Po 10 zabiegach przestałam chodzić. Włosków było znacznie mniej i wolniej...
~aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Polecam! wątek zamknięty Robiłam zabieg depilacji laserowej na pachy i bikini i jestem bardzo...
~klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Odradzam fotoepilację wątek zamknięty Po 13(!) zabiegach na pachy i 7 na łydki zdecydowałam się dodać opinię. Na...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Polecam! wątek zamknięty Trafiłam do gabinetu na zabiegi depilacji laserowej po niezbyt przyjemnych...
~zadowolona klientka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Odradzam wątek zamknięty Wykupiłam kupon na zakupach grupowych na fotoepilację w tym gabinecie....
~Aniula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

klientka - opinia wątek zamknięty korzystałam z zabiegu fotoepilacji- grupon- oczywiscie z dopłata za bikini h....
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

nie polecam epilacji wątek zamknięty Skorzystałam z fotoepilacji (kupon gruper)-do każdego zabiegu dopłacam ponad...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry