Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wyjątkowe miejsce! wątek zamknięty Takiego gabinetu szukałam. Lekarza, który ma czas i chęć na dokładne badanie,...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Profilaktyka i terapia wątek zamknięty Korzystam z zabiegów w Remedi od 4 lat, początkowo z masaży profilaktycznych,...
~Jarek J
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

samo zdrowie! wątek zamknięty Korzystamy z pełnej obsługi w gabinecie oraz z profilaktora Jewminowa w domu...
~Grażyna i Marek Narzyńscy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Rehabilitacja wątek zamknięty Korzystałam już z kilku gabinetów rehabilitacji kręgosłupa. Ten jest...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Wspaniały gabinet. wątek zamknięty Bardzo polecam ,ból kręgosłupa( odcinek lędźwiowy) ustąpił po drugim masażu i...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

Ból kręgosłupa wątek zamknięty Jeśli ktoś szuka kompleksowej rehabilitacji swojego kręgosłupa to jest to...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Bardzo zadowolony wątek zamknięty Serdecznie polecam gabinet REMEDI. Trafiłem do dr W. Krutko z dyskopatią,...
~Piotr Bugajski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Szlachetne zdrowie! wątek zamknięty Towarzysząc mojej żoneczce podczas Jej zabiegów rehabilitacyjnych poddałem...
~Marek Narzyński
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

POMOCNE DŁONIE wątek zamknięty Trafiłam do gabinetu dzięki rekomendacji przyjaciela, który korzystał z usług...
~Grażyna Narzyńska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

ocena REMEDI wątek zamknięty Zawsze miłe i życzliwe podejście do pacjenta.Wysokie kwalifikacje i...
~Krzysztof Gliński
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

masaż kręgosłupa wątek zamknięty Polecam wszystkim osobom mającym problemy z kręgosłupem do korzystania z...
~Krzysztof Gliński
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

Wspaniały ortopeda, masażysta i terapeuta - naprawdę godny polecenia! wątek zamknięty Moje problemy z kręgosłupem pojawiły się po urodzeniu dziecka. Ból w odcinku...
~Monika K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 września 2011

Mój kontakt z REMEDI wątek zamknięty Gabinet ten polecił mi kolega który wcześniej przechodził tam rehabilitację...
~Dariusz D. Gdynia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2011

Rewelacyjna odnowa wątek zamknięty Dzień dobry, o firmie Remedi dowiedziałem się od znajomego. Od samego progu...
~Krzysztof Stefanski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2010

Moja przygoda z Centrum Zdrowego Kręgosłupa. wątek zamknięty Wszystko zaczęło się jakieś dziesięć lat temu, kiedy pojawiły się u mnie...
~Krzysztof Gliński
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 grudnia 2009

warto skorzystać, kiedy odczuwasz ból kręgosłupa wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa. Szybko odczuwalna poprawa za rozsądną cenę. W...
~Jakub
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2009

polecam wątek zamknięty profesjonalna i szybka pomoc - nie mogłem skręcać szyja - szybka diagnoza,...
~Raf
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

17

wątków

do góry