Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zuzanna - opinia Fatalne rozwiązanie parkingu. Pomimo pokazania paragonów zakupu musiałam...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

Sklep Filippo wątek zamknięty Ja nie miałam tyle szczescia co do obslugi w sklepie Filippo. Pracownice na...
~Megi
43

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2010

Reklamcja wątek zamknięty Ja też tak myślałam ,że warto odłożyć troche kasy i kupić lepsze buty i...
~grazynabo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

KALOSZE ;/ wątek zamknięty W listopadzie kupiłam KALOSZE :) żeby była jasność :) byłam w nich 3 razy...
~Aleksandra
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 grudnia 2013

KOSZMARNY SKLEP FILIPPO wątek zamknięty FILIPPO SZADÓŁKI MASAKRA!!! Buty zakupilam w grudniu a juz po 2 tygodniach...
~GO
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 grudnia 2013

Fillipo obuwie wątek zamknięty ja też kupiłem to badziewne obuwie, nie polecam, odwołałem się na nieuznanie...
~erterert
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2013

Batory wątek zamknięty sklep w Batorym schodzi na psy,beznadziejna chamska kierowniczka,wszysto...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

DROGERIA DOUGLAS wątek zamknięty PRZYPADKOWO ODKRYŁAM ŻE NIE MUSZĘ JEŻDZIĆ DO GALERII BAŁTYCKIEJ I CZEKAĆ W...
~ANIA B.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Toalety??? wątek zamknięty Dzisiaj byłem gościem tego centrum handlowego, nie pierwszy raz z resztą. Co...
~Bart
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

Do pan sprzątających centrum!!! wątek zamknięty Toaleta nie służy do palenia papierosów:) Czasami tak śmierdzi że się wejść...
~ja
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2012

SKLEP LEE WRANGLER wątek zamknięty Chciałabym wyróżnić obsługę sklepu Lee-Wrangler. Byłam bardzo miło...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

polecam wszystkim!!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim sklep Filippo w Slupsku.Super jakosc obuwia za rozsadna...
~joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

DUSZNO I GORĄCO wątek zamknięty Galeria jest bardzo przytulna chociaż mało firmowych sklepów-jednak ogromna...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

WRANGLER wątek zamknięty Czesto kupuje spodnie wranglera....jednakże chciałabym ocenić obsługę, kiedyś...
~już nie stały klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2011

KLIMATYZACJA wątek zamknięty BRAK SPRAWNIE DZIALAJACEJ KLIMATYZACJI W -suterynie Galerii chodzi o sklep...
~KLIENT--STALY-OBSERWATOR--
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 czerwca 2009

J&M wątek zamknięty Obsługa godna pożalowania do tego zamiast paragonu dostałam jakiś pogryzdany...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2010

Time trend wątek zamknięty Witam , jak najbardziej polecam , obsługa super dziewczyny zorientowane w...
~klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2010

Uwaga na ochronę! wątek zamknięty Galeria jest ok,ale zachowanie panów obsługujących wyjazd z parkingu...
~Marek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 lutego 2010

:) wątek zamknięty Medison jest spoko wiele ma sklepów i dóży wybór więc jest oki
~ewelina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 czerwca 2009

Może Byc :P wątek zamknięty :) Maja drożej niż w innych centrach handlowych :P
~Ja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
77

postów

27

wątków

do góry