Galeria Fryzur Artystycznych

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Pruszcz Gdański, Obrońców Poczty Polskiej 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klientka - opinia wątek zamknięty Skuszona wieloma pozytywnymi opiniami postanowiłam odwiedzić salon. Obsługa...
~Klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 grudnia 2019

Doskonały fryzjer wątek zamknięty Jestem klientką Asi Jakuszewskiej-Kuzas wiele lat i nieodmiennie wychodzę...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

zakład godny polecenia wątek zamknięty gościłam już w wielu renomowanych salonach ale po raz pierwszy jestem...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Wszechstronnie i po mistrzowsku wątek zamknięty Mistrzowski zakład i kuźnia młodych kadr. W tym miejscu wychodzi każda...
~Bart
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

Profesjonalizm i uśmiech wątek zamknięty Z usług fryzjerskich korzystam u pani Joanny od kilkunastu lat, z usług...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2013

Strzyzenie meskie wątek zamknięty ladny wystroj miła atmosfera ale ceny za strzyzenie troszke przesadzone
~Przemek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 grudnia 2012

Warte polecenia wątek zamknięty Salon gustownie urządzony, obsługa bardzo sympatyczna, efekty fryzjerskie i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

Polecam ! wątek zamknięty Nie Potrafię napisać ani jednego złego słowa na temat tego salonu. Za każdym...
~Konrad
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Joanny. Wizycie w tym salonie...
~Joanna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 października 2009

POLECAM! wątek zamknięty Jestem klientem od dobrych 2 lat. Ani razu nie byłem zawiedziony, Pani Joanna...
~Artur
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

Ewa - opinia wątek zamknięty Stałe klientki \p.Joanny zapewne mogą być zadowolone. Widziałam - strzyżenie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 listopada 2009

polecam wątek zamknięty Przez długi czas szukałam fryzjera, ktory będzie słuchał czego oczekuję, ale...
~klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 października 2009

Przede wszystkim kontakt z Panią fryzjerką! wątek zamknięty Chciałabym poleci wszystkim Panią, które nie potrafią dobrac sobie fryzury....
~asia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 listopada 2008

polecam wątek zamknięty czuję się po wizycie jak młoda bogini ,piękna i młoda polecam wszystkim -...
~zetogda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

14

wątków

do góry