Widok

Gastroenterolog Gdańsk- jaki najlepszy?

Hey

Znacie dobrego gastroenterologa w Gdańsku?
I ile kosztuje wizyta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prof. dr hab. med. spec. chirurg gastroenterolog Marek Dobosz
tel. 502 292 602
Polecam tylko tego lekarza i zadnego innego, powodzenia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13
:* dziekuje jeszcze raz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja też polecam prof. Dobosza.
Jest rewelacyjnym chirurgiem, do tego jest miły i skromny.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki bardzo za opinię, a wiesz może ile kosztuje u tego dr wizyta?

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem od czego to zależy, ale wizyta kosztuje 150-200 zł.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki bardzo za odp. trochę jednak drogo wychodzi- zaryzykowałabym jakbym naprawdę dostała się na zabieg. Jeśli przepisałby mi tylko tabletki, które biorę praktycznie wiele lat, to trochę by mi było żal tej kasy, a na nfz nie da rady?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeśli kwalifikujesz się do zabiegu, to od ręki dostaniesz od niego skierowanie. Jeśli jest to zagrożenie życia i liczy się czas, to idziesz do szpitala na drugi dzień praktycznie - spotkałam kilka takich przypadków na oddziale. Jeśli zabieg nie jest pilny (profesor z grubsza poda Ci termin i powie co masz zrobić), to ze skierowaniem idziesz od razu do przychodni (stary szpital kolejowy) najlepiej ok 11.00-12.00, prosisz o założenie karty. Jak Ci karzą iść do lekarza i zapytać czy przyjmie, to mówisz, że byłaś już i że przyjmie. Potem niestety musisz odczekać w kolejce (oni czasem przyjmują do 12.00, czasem do 13.00) i lekarzowi w gabinecie mówisz, że jesteś od profesora i że profesor wyznaczył taki i taki termin - i załatwione :)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki Ajeczka, ale ja nie mam pojęcia czy się kwalifikuję do zabiegu, w tym sęk.... poza tym gastroskopii już kilka lat nie robiłam... więc co proponujesz? Bo jeśli przepisze mi tylko Nolpazę np, którą sama sobie kupuję (20 mg to dla mnie zbyt słabe), to szkoda będzie mi 200 zł za poradę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ew. możesz się przejść do przychodni szpitala Wojewódzkiego do asystenta profesora - dr Nowobilski, może do niego spróbuj? ew. dr Szafrański - bardzo sympatyczny, jak mnie już prof. naprawił, to on się mną opiekował.
No od biedy możesz prof. łapać w jego gabinecie na oddziale. Zwykle koło 13.00 bywał już wolny, no chyba że miał ciężki zabieg, to wychodzi wcześniej do domu. Gabinet ma w szpitalu na 3 piętrze, jak wyjdziesz z windy, to skręcasz w korytarzyk po lewej i tam zaraz z brzegu jest jego pokój.
A tak wygląda prof.:
image
http://www.poradnikmedyczny.pl/mod/openmedicatv/play/509/Najcz%C4%99stsze_powik%C5%82ania_po_operacyjnym_leczeniu_raka_jelita_grubego.html
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak niezbyt zrozumiałam co mam bez rejestracji itp iść sobie tak po prostu do lekarza? i co mu powiem? rozwiń swoją wypowiedź :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do przychodni musisz się zapisać z wyprzedzeniem, a potem zarejestrować.
Co do pójścia do profesora do szpitala, to jeśli Ci tak bardzo szkoda kasy na własne zdrowie i masz dość tupetu, żeby mu zawracać głowę, to idź tak z marszu...
Ja go tak złapałam, ale wcześniej byłam na wizycie prywatnie, po prostu doniosłam mu dodatkowe wyniki badań przed operacją.

W akademii też tak chodziłam do jednego z chirurgów, bez rejestracji i umawiania, ale też wcześniej byłam na wizycie jakby wstępnej i on znał już mnie i mój przypadek.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy zajmuje się przepukliną
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy zajmuje sie rownierz przepuklina
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam dr Michała Dubowika, kompetentny i sympatyczny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ajeczka a Ty miałaś właśnie robiony zabieg "na refluks"? jeśli tak to jakie objawy miałaś itp że zakwalifikowano Cię do zabiegu? Nie dostałaś najpierw leków? Jak to dokładnie było i czy nie żałujesz, że poszłaś na zabieg (czy teraz lepiej się czujesz)? Jeśli możesz napisz szczegóły z góry dzięki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mama a ten dr też przyjmuje prywatnie? Jaki koszt wizyty i czy Ty miałaś również wykonywany zabieg?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie miałam refluksu, miałam w sumie 3 operacje i nie miałam na to wpływu, jedna była ratująca życie a 2 nazwijmy to "naprawcze". Jedyne czego żałuję, to to że nie trafiłam od razu do profesora, bo na pewno miałabym to zrobione szybciej. W akademii wymyślali coraz to nowe badania i chcieli zrobić 3 różne operacje - w sumie miałabym ich 5. Profesor załatwił to wszystko podczas jednego zabiegu.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to nieźle...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobrym, wnikliwym i poświęcającym tyle czau ile potrzeba jest Pani dr. Anna Suchodolska przyjmująca w Swismedzie w Gdańsku na Wileńskiej.Chyba też przyjmuje w Gdyni na ul. Starowiejskiej 47 w Ośrodku Diagnostyki Medycznej ( ale to trzeba sprawdzić).
Odpowiada na każde pytanie, interesuje ją cały pacjent a nie tylko jej specjalność,bada, słucha,pisze wszystkie dyspozycje dla pacjenta na kartce ,kieruje gdzie trzeba, jest uśmiechnięta, rzeczowa i najważniejsze:wychodzisz i wiesz co robić dalej i nie masz poczucia straconego czasu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
słuchajcie, czy gastroenterolog zajmuje sie też hemoroidami? Szukam proktologa ale moze gastro tez mi pomoze?

Cierpie na ciągłe biegunki cokolwiek bym nie zjadla. Tak samo jak sie stresuje. No i do tego ostatnio chyba hemoroidy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciagłe biegunki po zjedzeniu czegokolwiek to raczej nie hemoroidy. Moja mama ma uchyłki jelita grubego i takie właśnie miała objawy. Ma mieć operację, a że ma 78 lat to bardzo się denerwuję. Napiszcie mi jeszcze coś dobrego o profesorze Doboszu bo właśnie jego polecono mojej mamie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
śmiało i z wiarą. Mój mąż był operowany przez prof. wprawdzie na inną przypadłość ale wszystko było ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Zdrowie

Powiększanie penisa (139 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

do góry