Dr n.med. Paweł Wojtkiewicz.

Gastrolodzy

Gdańsk, Zeusa 45 (Osowa)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia Dłużeń - ocena Lekarz bardzo kompetenty, widać zaangażowanie.Kolonoskopia oraz gastroskopia...
~Natalia Dłużeń
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 listopada 2023

Beata M. - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam wizytę u tego lekarza. Fachowa , rozległa wiedza. Pan doktor...
~Beata M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lipca 2021

Emilia Stalmach - opinia wątek zamknięty Bardzo rzetelny lekarz. Wytłumaczył mi cały proces leczenia. Atmosfera dobra,...
~Emilia Stalmach
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lipca 2021

Natalia Ce - opinia wątek zamknięty Lekarz godny polecenia. Trafnie postawił diagnozę i przeprowadził mnie przez...
~Natalia Ce
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lipca 2021

M.G. - opinia wątek zamknięty Konsultacja na wysokim poziomie, Pan Doktor ma wielką wiedzę oraz idealne...
~M.G.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lipca 2021

Patryk Paszko - opinia wątek zamknięty Na badaniu u Doktora byłem w zeszłym tygodniu, wszystko przebiegło sprawnie i...
~Patryk Paszko
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2021

Edyta - opinia wątek zamknięty Pan doktor jest bardzo rzetelny. Już na pierwszej wizycie udało się...
~Edyta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z wizyty. Profesjonalne podejście Pana Pawła do pacjenta....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lipca 2021

Magda H - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do pacjenta. Wizyta...
~Magda H
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lipca 2021

Ewelina - opinia wątek zamknięty Lekarz który zna się na rzeczy przy tym bardzo ludzki i potrafi wszystko...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lipca 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo rzeczowy i ludzki lekarz. Wizyta przebiegła bezproblemowo, bez...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lipca 2021

Aleksandra Jablonski - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz dokładnie wysłuchał moich...
~Aleksandra Jablonski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Piotr N - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalny i kompetentny lekarz, któremu można zaufać i powierzyć...
~Piotr N
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 czerwca 2021

Magdalena Krajanowska - opinia wątek zamknięty Lekarz godny polecenia. Bardzo troskliwy i wyrozumiały. Informacje nt....
~Magdalena Krajanowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty lekarz bardzo miły samo badanie mimo że nie przyjemne da się przeżyć ale...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 stycznia 2021

Aniastachon - opinia wątek zamknięty Polecam tego lekarza. Jest bardzo miły i uważnie słucha pacjenta. Stworzony...
~Aniastachon
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 grudnia 2020

Emilia J. - opinia wątek zamknięty Wizyta odbyła się punktualnie. Pan doktor uważnie mnie wysłuchał, rozwiał...
~Emilia J.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Justyna Miszczyk - opinia wątek zamknięty Wizyta przebiegła sprawnie. Pan doktor kompetentny, od razu znalazl powód...
~Justyna Miszczyk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Michał B - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry specjalista. Nie musiałem długo czekać na wizytę, co przy...
~Michał B
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Oskar T. - opinia wątek zamknięty Dr. Paweł Wójtkiewicz wykonał mi zabieg gastroskopi i kolanoskopi wraz z...
~Oskar T.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 grudnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry