Widok

Gastrolog Dr Marcin Orłowski, Gastroskopia

W dniu dzisiejszym miałam robioną przez Pana Dr Gastroskopię w znieczuleniu. Co prawda w Filii Sopocie, ale wszystkie Filie Nowy Chełm przyjmują na tych samych zasadach( z tego co wiem, są trzy filie Nowy chełm jedna w Sopocie, pozostale w Gdańsku)

Dr Marcin Orłowski drugi raz robił mi gastroskopię. Poprzednim razem bez znieczulenia. Dziś postanowiłam dopłacić do znieczulenia. Nie jest to ogólne znieczulenie a sedacja, miałam badanie wykonane niecałe 3 h temu już po przebudzeniu czułam się jak nowonarodzona.
Pan Doktor to doskonały fachowiec, specjalista w każdym calu. Jestem bardzo strachliwa jeśli chodzi o takie badania, ale w Przychodniach Nowy Chełm i przede wszystkim pod okiem i Nadzorem Pana Doktora Orłowskiego w ogóle nie ma się czego bać. W trakcie badania spałam nic nie czułam, a dodam, że już 3 dni bałam się niemiłosiernie. Nie było czego. Pan Doktor jest również niezwykle ludzki. Byłam i dziś i przed laty bardzo wystraszona. Bez powodu. Dzięki profesjonalizmowi Pana Doktora i tego, jaki stwarza wspaniały klimat zupełnie nie ma się czego bać. Lekarz Anioł o ogromnej wiedzy, doświadczeniu i ciepłym uśmiechu. Polecam Wszystkim, także tym Strachliwym jak ja
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam :) ja miałam gastroskopię dziś również wykonywał ją Dr. Orłowski. Jak wiadomo badanie nie należy do przyjemnych, aczkolwiek Pan Doktor wykonał to badanie konkretnie i bardzo szybko :) Również ogromne podziękowania dla Pani Pielęgniarki,która pomaga podczas badania :)
Gastroskopia bez znieczulenia i na NFZ, Przychodnia Nowy Chełm Filia Wileńska
Pomimo nieprzyjemnego badania jestem mile zaskoczona atmosferą i podejściem do pacjenta :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pani Magdo dziękuję serdecznie za wyczerpujący opis badania. Pozdrawiam serdecznie. Też się już umówiłam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak długi czas oczekiwania na badanie? Mam skierowanie z NFZ, czy można dopłacić do znieczulenia i ile to kosztuje
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 29
do góry