Widok

Gdańsk Chelm - fitness?

Chełm Temat dostępny też na forum:
Cześć,

Czy może któraś z Was mieszka na Chełmie i miałaby ochotę iść na fitness do Tesco albo do Tigera na Chełmie? Mam 29 lat, jestem kobietą, chętnie poznam nową koleżankę, która znalazłaby czas w tygodniu albo w weekend, aby trochę poćwiczyć, potańczyć albo się porozciągać. :)

Pozdrawiam

kasia

killashandra@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tylko koleżanka wchodzi w grę? Sam regularnie chodzę do tigera także mógł bym oprowadzić :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Interesuje mnie fitness, a nie silka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kto powiedzial ze facet nie moze chodzic na fitness?? cóż za dyskryminacja Kasiu....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NNiech sobie faceci chodzą, gdzie chcą, ja szukam koleżanki :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jeżeli jestem facetem po transformacji płci?:D jak by nie patrzeć można mnie nazwać koleżanką :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kasiu ja też szukam towarzystwa na jakieś zajęcia fitness czy cus :) Jestem z Chełmu 31 lat. Kobieta :P napisz jeśli chcesz . Razem łatwiej się zmotywować ;) zllota@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Sklepy sportowe? (31 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś może gdzie znajduję się fajny sklep sportowy z dużym wyborem sprzętu pływackiego?

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

do góry