Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
z daleka od tej firmy wątek zamknięty Przychodnia nie posiada oddzielnego terminu, godzin czy tym bardziej lokalu...
~Kamila Tarando
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

Bez zmian wątek zamknięty Mój kontakt z tą przychodnią jest świeżej daty, ale teraz, gdy przejrzałem...
~chory
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Ta przychodnia to jakaś farsa wątek zamknięty Niekopetentny personel na rejestracji, dodzwonić się graniczy z cudem. Pani...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

Dramat wątek zamknięty Dostanie się do lekarza rodzinnego to jakaś jedna wielka pomyłka. Warunki...
~Franek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

poradnia otopedyczna wątek zamknięty Nikomu nie polecam korzystania z usług tej poradni. Jak już pisano pani w...
~kobieta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2014

Porażka wątek zamknięty Byłam umówiona do ginekologa w tej nic niewartej przychodnii na wymrożenie...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty A ja szczerze polecam. Mieszkam na Jeleniogórskiej od 5 lat, w tym czasie...
~jjaga
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2010

interniści wątek zamknięty Niestety, ale witki opadają. Już może podaruję sobie sypanie nazwiskami, ale...
~B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

porażka wątek zamknięty Byłam w ostatnim tygodniu u wielmożnego pana chirurga Grzegorza K. wszystko...
~kobieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2014

i tak i nie wątek zamknięty Jestem pacjentka tej przychodni do dłuzszego czasu (nie kożystałam z...
~aleksandra p
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2012

były pacjent wątek zamknięty nie potrafią dziecku pobrać krwi, nie potrafią poprawnie wypisać zlecenia,...
~pacjent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Pani w rejestracji u ortopedy/chirurga bije na łopatki wątek zamknięty w kategorii "jak nie należy postępować z pacjentem". Jest opryskliwa,...
~B.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

Personel w por.Dermatologicznej - MASAKRA wątek zamknięty Personel pracujący w tej placówce pozostawia wiele do życzenia.Jestem...
~wp
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

odradzam laryngologa wątek zamknięty korzystałem z internisty - kolejki małe, lekarze w porządku. Dermatolog też...
~aj
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

rejestracja wątek zamknięty kolejny raz próbuję zarejestrować dziecko do pediatry i kolejny raz mam...
~ja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 grudnia 2012

była pacjentka - opinia wątek zamknięty przez 3 tygodnie chodziłam do internisty,3 różnych przepisało różne...
~była pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 grudnia 2012

Przychodnia pediatrytczna Jeleniogórska wątek zamknięty Dzisiaj byłam z córka u pediatry gdyż gorączkowała 2 dni, Pani doktor...
~Majka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

Rozczarowany... wątek zamknięty Pomimo nie tak długiego oczekiwania na wizytę( ok 1 tydzień) przychodnia nie...
~rozczarowany
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 września 2012

świetni lekarze wątek zamknięty W przychodni pracuje kilku bardzo fachowych lekarzy. Szczególnie godna...
~Jarzyna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2010

USG bioder dla noworodków wątek zamknięty Od dziś (10.03.2011) taka usługa nie jest juz na Jeleniogórskiej swiadczona....
~marta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
61

postów

49

wątków

do góry