Wrzeszcz Górny
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ile trwa msza komunijna? Jak w tytule. Proszę o informację bo jestem niewierzący a chyba będę musiał...
~FFF
10

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 maja 2015

Nowy salon Sukien ślubnych T.R.DESIGN Gdańsk wrzeszcz obok Galerii wątek zamknięty Witajcie Drogie Panie! Niedawno otworzyłam salon sukien ślubnych w bardzo...
user_13860693609
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

Suknie ślubne T.R Design - ratunek dla Panny Młodej wątek zamknięty Dziewczyny byłam dzisiaj w salonie T.R Design koło Galerii Bałtyckiej jestem...
~Anja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

chętne na wspólny aqua aerobik? Witam, szukam chętnych kobiet na wspólny wypad na aqua aerobik np raz w...
ulkam27
7

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Stomatolog NFZ Witam, czy mógłby ktoś polecić jakiegoś publicznego stomatologa? Byłoby miło,...
marek.m371
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Gitarzysta szuka ludzi do wspólnego grania! Szukam ludzi, którzy są chętni do wspólnego grania i spędzenia wspólnie...
DavidGuilmour
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

Truchtanie, nordic walking, rower - Gdańsk Wrzeszcz Hej, wracam powoli do aktywności fizycznej po długiej przerwie przez...
~K.
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Budowa na Batorego Co budują na przeciw Straży Pożarnej przy ul.Sosnowej róg Batorego gdzie był...
~sylwek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Jakiego dostawcę internetu wybrać wrzeszcz górny? Witam, wszystkich forumowiczów wprowadzam się na ul. Grunwaldzką do wrzeszcza...
czaron87
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2014

Zarąbiście.. wątek zamknięty Wszystko na jak największy plus!!! Obsługa po prostu MEGA w szczególności Pan...
~Super zaskoczony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

Kolega dla 12-letniego syna Witam, niedawno przeprowadziłam sie do górnego Wrzeszcza ( okolice Manhattanu...
~AniaN
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

Poznam mamy Poznam dziewczyny z okolicy z małymi dziećmi, które się nudzą w domku i chcą...
user_137693319753
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Hawańczyki Szukam osób posiadających hawańczyki , chętnie bym się spotkała na spacerku...
~magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Jak można wykurzyć meneli z klatki? Mam niemały problem, gdyż menelstwo zalęgło się u zmenolowatego sąsiada, na...
~Tomi Wrzeszcz
11

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Akpol Baby Gdańsk w remoncie, ale otwarty wątek zamknięty Hej, był ktoś ostatnio w akpolu w Gdańsku? bo widziałam, że są remonty, ale...
~kaska
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Polecam z całego serca wątek zamknięty Rzadko spotyka sie lekarzy z zamilowania do zawodu i powołania. Ja jestem...
~BOGNA KRZYZANOWSKA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Dziewczynka potrącona przez tramwaj... Dzisiaj ok godziny 14 stałam na przystanku tramwajowym na Miszewskiego we...
~Iwona
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

żenada i porażka wątek zamknięty nie dość że same g*wniane pizze na grubym żeby zapchać to jeszcze obsługa od...
~MM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

cyklinowanie drewnianych podłóg w mieszkaniu wątek zamknięty Gorąco polecam firmę Ablex do renowacji, cyklinowania drewnianych podłóg w...
~Ilona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 grudnia 2014

Biedronka, samotna okolo 45 - 50 l poszukiwana wątek zamknięty Jestes samotna,zmien ten stan,daj znac,spotkajmy sie.
~sam
14

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry