Widok

Gdańska Fabryka Okien

Proszę o opinię - kwestia okien.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakość produktu OK. Przy montażu uważać na ekipy, bo jest parę różnych i można też różnie trafić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam powyzsze.
Okna mam juz 4 lata od nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam od nich okna i bramy garażowe. Produkt dobry ale obsługa jedynie to wykonania przelewu. Potem mają klienta w głębokim poważaniu. Przekonałem się o tym, bo do jednej bramy serwis przyjeżdżał prawie rok. Za każdym razem problem aby się umówić, a jak przyjechali to nie wiedzieli jak się zabrać za problem. Po prawie roku jak wymogłem, że brama ma być rozłożona i montowana od nowa to jeszcze w czasie demontażu okazało się, że pękł jeden element w mechanizmie.
Ostatnio jak dzwoniłem i prosiłem o szybką interwencję gdy woda wlewała mi się przez nieszczelne okno do sypialni to podkreślili, że gwarancji już nie ma i będę musiał im zapłacić, a w ogóle zadzwonią za około tydzień o powiedzą kiedy serwisant będzie wolny.
Odradzam bo szkoda nerwów. Lepiej wybrać VETREX, tam jest normalność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taaaa bo pewnie wymieniles wszystkie okna z GFO na Vetrex i stad wiesz ze tam wszystko swietnie dziala.
Kolejna kryptoreklama naciagacza.
Na miejscu GFO sprawdzilbym Twoje IP przy pomocy prokuratury.... wtedy by sie okazalo co masz wspolnego z VETREX
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Kupno mieszkania dla dziecka, ale najpierw pod wynajem? (48 odpowiedzi)

Ponieważ im dłużej nad tym myślę, tym gorzej dla mnie, może Wy Forumowicze rzucicie mi nowe...

Biuro Inżynierskie AKTA (3 odpowiedzi)

hej hej! Serdecznie odradzam tego admin z Gdynii. Nie tylko nam nie pomagał, ale chciał nas...

Dekoracje do mieszkania (21 odpowiedzi)

Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby trochę przytulności...

do góry