Gdański Urząd Pracy

Urzędy pracy

Gdańsk, Lastadia 41

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ten urząd istnieje tylko teoretycznie. wątek zamknięty Podobnie jak wszystko w tym kraju. Bezrobocia nie ma, kilkadziesiąt pan na...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lipca 2019

Rejestracja wątek zamknięty Sytuacja zmusiła mnie do rejestracji jako bezrobotna. Pani która mnie...
~K.S.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2019

Uwaga na oferty pracy proponowane przez ten urząd wątek zamknięty Żądajcie pełnego opisu stanowiska pracy łącznie z zakresem obowiązków, a...
~majster budowlaniec
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Pomoc Pani kierownik Sylwii Dymnickiej -dziękuje! wątek zamknięty Chciałam bardzo podziękować Pani Sylwii Dymnickiej za pomoc i szeroka wiedzę...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Dramat! wątek zamknięty Doradcy bezrobotnego nie mają pojęcia o prowadzonych szkoleniach przez PUP....
~Bezrobotny
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

godziny otwarcia wątek zamknięty Otwarty od 7:30 ale do 8:00 nic nie załatwisz, możesz jedynie skorzystać z...
~robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Paranoja wątek zamknięty Na pierwszym spotkaniu grupowym, wszytsko jest piękne i kolorowe. Potem u...
~Olga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

Lenie i pasożyty wątek zamknięty Takiego dziadowstwa nie było jak pamiętam nigdy, poniżenie i lekceważenie...
~Bezrobotny od 2 lat
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2018

Ogólnie kulturalnie, ale nie do końca szanują czas i przekazują pełne informacje. wątek zamknięty Niby wszystko dobrze, ale doradca klienta zostawia samopas. Pracy poszukuje...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Pierwsze wrażenie- bdb wątek zamknięty Zarejestrowałam się w urzędzie miesiąc temu. To moja pierwsza rejestracja od...
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

informacja telefoniczna wątek zamknięty dzisiaj dzwoniłam do UP po informację celem zarejestrowania się jako...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Tragedia wątek zamknięty Pani ma przerwę więc nie ma czasu minuty aby wydać oświadczenie.
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Odpychający i nieprzydatny urząd wątek zamknięty Osoby pracujące w Gdańskim Urzędzie Pracy są tak samo niemiłe i nieżyczliwe...
~Bezrobotny
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Opinia o Urzędzie Pracy Gdańsk wątek zamknięty Obsługa na przyzwoitym poziome bez urazy dla Pań tam pracujących. Nie bylem w...
~J.B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Brak przeszkolenia pracowników Urzędu Pracy wątek zamknięty Paniom z Kancelarii przydałoby się szkolenie z zakresu profesjonalnej obsługi...
~magda
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2015

PATOLOGIA wątek zamknięty Zdawałoby się że przychodząc do urzędu pracy wkraczamy na włości pań tam...
~Polin
10

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2009

pracownicy w urzedzie niedouczeni o kodeksie wątek zamknięty byłam w urzedzie prosic o sprostowanie, ponieważ w moje dane infomacyjne...
~paulina
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Oferty pracy dla biegle władajacych językiem ukrainskim wątek zamknięty Jak w tytule . Moze warto sie zainteresować jaka fikcja towarzyszy ogloszeniom.
~Ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

brak slow wątek zamknięty brak fachowosci ludzie pracujacy w urzedzie pracuja chyba za kare
~ADRIANNA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

SKANDAL wątek zamknięty Od paru dni próbuję dostać się do Urzędu, żeby się zarejestrować. Przez...
~Bezrobotny
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
194

postów

103

wątków

do góry