Widok

Gdyby nie te makabryczne kolejki!

Wraz z żoną byłem pacjentem kliniki. Zapłacilismy nie małe pieniądze za badania i wizyty lekarskie a i tak czulem się jak w panstwowej przychodni kolejki makabryczne obsługi zdecydowanie za malo jak na ilosc pacjentow, a to bardzo odstrasza. Nie mniej jednak duzy wybor badan i zakres uslug jest wazny czynnikiem, obsluga tez bardzo mila, pozdrawiam p.Magde z bialej rejestracji i dziekuje za pomoc w "odnalezieniu" sie w klinice:)
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 4
 
jakość usług: 5
 
czas oczekiwania: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak najbardziej polecam tą klinikę , jestem pacjentką dr. Głodka. Miły, rzetelny i słowny lekarz potrafiący dostosować się do potrzeb pacjentki. Spokojnie tłumaczy aby wszystko było zrozumiałe i nie przysparzało dodatkowych stresów. Jesem po 2 IUI no i udało się. Polecam tą klinikę wszystkim szukającym nadziei i walczącym o własne maleństwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A dlaczego pacjenci płacący tak dużą kasę zgadzają się czekać w ogromnych kolejkach? Gdyby wszyscy składali zażalenia do dyrekcji, musianoby rozwiązać ten problem, choćby zapisując kolejnych pacjentów co pół godziny, a nie co 15 min. (piszę przykładowo). Albo zatrudniając więcej personelu. Ale wtedy dzienny utarg byłby mniejszy, więc po co? Ludzie poczekają, najwyżej ulżą sobie wypisując żale w internecie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry