Widok

Gdynia Parking przy Bulwarze wysokość Dom Marynarza

Na drogach Trójmiasta Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
W ostatnim czasie zauważyłem parkowane KAMPERY na w/w parkingu. Moja 3-krotna interwencja w Straży Miejskiej zakończona stwierdzeniem "Zgłoszenie przyjęliśmy, sprawdzimy czy pojazdy są prawidłowo zaparkowane".
Wczoraj 9 Sierpnia o godz 21:00 naliczyłem 5 Kamperów, w tym dwa oferowane na sprzedaż. Rodzi się pytanie: Czy nowo oddany parking to Kamping i Autohandel. Zasadnym wydaję się umieszczenie znaku zakazu wjazdu Kamperów na parkingi w centrum miasta, chociażby ze względów sanitarnych, skoro Straż Miejska rozkłada ręce.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
I w czym masz problem? Pojazd jest prawidłowo postawiony to może stać.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
A co masz do kamperów? Kamper to samochód, parking jest przeznaczony dla samochodów. Nie ośmieszaj się dzwoniąc do SM. I o jakie względy sanitarne ci chodzi? Gwoli uzupełnienia twojej niewiedzy - każdy kamper ma zbiorniki zarówno na brudną wodę jak i na fekalia. Nie sikaj po krzakach!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
kamper, to pojazd, który może parkować tam gdzie osobowy. Masz jakieś kompleksy, to kup sobie autobus
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do parkowania kamperow na sprzedaż to fakt totalna paranoja.Ale sam jestem z Gdyni kupiłem kampera na bulwar jadę zwykłym samochodem ale jak komuś przeszkadzało by to że zaparkuje kampera to jest dziwny albo poprostu zazdrości bo zeczywiscie jest czego...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

za chwilę pojawią się szroty z kartkami na szybach z informacją sprzedam a ty broniący kampery pieszo będziesz zapitalał bo nie zaparkujesz swojego auta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry